Turnyro rezultatai
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es), Data: 2019-03-09, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, I.Peleckienė      
 16       ->      
  [15] 10:45   T.Staniulis, L.Paulauskaitė    
 9   Tadas Staniulis 
 Laura Paulauskaitė 
    21:16  21:19 [22']    
[7] 10:00   T.Staniulis, L.Paulauskaitė      
 8   Ramūnas Paškevičius 
 Viltė Navardauskaitė 
  21:12  21:15 [23']      
    [27] 11:35   T.Staniulis, L.Paulauskaitė  
 5   Artūras Ščerbakovas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
      21:13  21:9 [20']  
 A.Ščerbakovas, E.Grigeliūnienė      
 12       ->      
  [16] 10:45   A.Ščerbakovas, E.Grigeliūnienė    
 13         21:12  13:21  21:18 [32']    
 E.Gedminas, E.Gedminienė      
 4   Evaldas Gedminas 
 Eglė Gedminienė 
  ->       1-a vieta
      [37] 12:25   T.Staniulis, L.Paulauskaitė
 3   Andrius Mockus 
 Milda Gumbrevičiūtė 
        21:15  21:18 [20']
 A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė      
 14       ->      
  [17] 10:45   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė    
 11         21:7  15:21  21:10 [26']    
 R.Reimeris, I.Savickienė      
 6   Remigijus Reimeris 
 Ingrida Savickienė 
  ->      
    [28] 11:35   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė  
 7   Giedrius Lukošius 
 Renata Staupelienė 
      21:17  17:21  21:14 [33']  
[8] 10:00   G.Lukošius, R.Staupelienė      
 10   Mantas Smalskis 
 Diana Valantinaitė 
  21:11  21:14 [21']      
  [18] 10:45   V.Mackevičius, L.Šiaučiūnienė    
 15         18:21  21:19  21:15 [39']    
 V.Mackevičius, L.Šiaučiūnienė      
 2   Vaidas Mackevičius 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->    A.Ščerbakovas, E.Grigeliūnienė   3-a vieta
      [38] 12:25   V.Mackevičius, L.Šiaučiūnienė
       V.Mackevičius, L.Šiaučiūnienė   21:17  21:14 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Peleckis, I.Peleckienė    
    [29] 11:35   E.Peleckis, I.Peleckienė  
     E.Gedminas, E.Gedminienė   21:5  21:15 [20']   5-a vieta
      [39] 12:25   E.Peleckis, I.Peleckienė
     R.Reimeris, I.Savickienė     13:21  22:20  21:16 [34']
    [30] 11:35   G.Lukošius, R.Staupelienė  
     G.Lukošius, R.Staupelienė   21:12  21:16 [21']  
         
         
       E.Gedminas, E.Gedminienė   7-a vieta
      [40] 12:25   E.Gedminas, E.Gedminienė
       R.Reimeris, I.Savickienė   11:21  23:21  21:17 [30']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Paškevičius, V.Navardauskaitė    
   R.Paškevičius, V.Navardauskaitė   ->    
     R.Paškevičius, V.Navardauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [19] 11:10   R.Paškevičius, V.Navardauskaitė
        21:17  21:11 [20']
   .    
    ->    
     M.Smalskis, D.Valantinaitė  
   M.Smalskis, D.Valantinaitė     ->  
   M.Smalskis, D.Valantinaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: LBF LBF