Turnyro rezultatai
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos, Data: 2019-03-16, Vieta: Bastilija, Tauragė . Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Laurynas Borusas 
 Rokas Krasauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
[11] 10:45   L.Borusas, R.Krasauskas      
 16   Aurimas Daubaras 
 Aivaras Jurašius 
  11:0  11:3  11:4 [12']      
  [22] 11:05   L.Borusas, R.Krasauskas    
 9   Augustas Janušonis 
 Emilis Jonkus 
    11:4  11:5  11:4 [13']    
[1] 10:30   Ą.Barkauskas, L.Bucevičius      
 8   Ąžuolas Barkauskas 
 Lukas Bucevičius 
  11:4  11:5  11:7 [19']      
    [34] 11:20   L.Borusas, R.Krasauskas  
 5   Arnas Juknevičius 
 Artūras Radavičius 
      11:5  11:4  11:6 [14']  
[2] 10:30   A.Juknevičius, A.Radavičius      
 12   Valdas Kupčinskas 
 Vytas Šuika 
  11:6  11:4  11:7 [15']      
  [18] 10:45   D.Gudavičius, M.Liorančas    
 13   Vilgirdas Pelanis 
 Edvinas Tuminski 
    11:6  11:2  11:5 [18']    
[3] 10:30   D.Gudavičius, M.Liorančas      
 4   Deinoras Gudavičius 
 Matas Liorančas 
  11:6  11:5  11:1 [13']       1-a vieta
      [49] 11:40   L.Borusas, R.Krasauskas
 3   Tadas Urbietis 
 Ardas Valantiejus 
        11:8  7:11  11:9  11:3 [24']
[4] 10:30   T.Urbietis, A.Valantiejus      
 14   Tadas Jurelevičius 
 Loretis Šnioka 
  11:3  11:3  11:3 [14']      
  [19] 10:45   T.Urbietis, A.Valantiejus    
 11   Gabrielius Eidintas 
 Domantas Jankevičius 
    11:3  12:10  13:11 [16']    
[5] 10:30   I.Lukoševičius, M.Vaitkus      
 6   Ignas Lukoševičius 
 Mantas Vaitkus 
  11:7  11:7  12:14  11:5 [22']      
    [35] 11:20   M.Noreika, T.Petrošius  
 7   Artūras Vellemaa 
 Simas Kanapeckas 
      11:4  11:2  11:4 [12']  
[6] 10:30   A.Vellemaa, S.Kanapeckas      
 10   Aurimas Kuzmickas 
 Ernestas Leonavičius 
  9:11  12:10  11:9  11:4 [25']      
  [21] 11:05   M.Noreika, T.Petrošius    
 15   Martynas Arminas 
 Tomas Galicinas 
    12:10  11:7  11:3 [16']    
[12] 10:45   M.Noreika, T.Petrošius      
 2   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
  11:1  11:1  11:1 [13']    D.Gudavičius, M.Liorančas   3-a vieta
      [50] 11:40   T.Urbietis, A.Valantiejus
       T.Urbietis, A.Valantiejus   8:11  11:9  3:11  11:4  11:7 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ą.Barkauskas, L.Bucevičius    
    [36] 11:20   Ą.Barkauskas, L.Bucevičius  
     A.Juknevičius, A.Radavičius   11:2  11:3  11:5 [16']   5-a vieta
      [51] 11:55   A.Vellemaa, S.Kanapeckas
     I.Lukoševičius, M.Vaitkus     11:4  6:11  11:4  13:11 [22']
    [37] 11:20   A.Vellemaa, S.Kanapeckas  
     A.Vellemaa, S.Kanapeckas   11:3  11:9  11:5 [15']  
         
         
       A.Juknevičius, A.Radavičius   7-a vieta
      [52] 11:55   A.Juknevičius, A.Radavičius
       I.Lukoševičius, M.Vaitkus   12:10  10:12  12:10  11:4 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Daubaras, A.Jurašius      
  [20] 10:45   A.Janušonis, E.Jonkus    
   A.Janušonis, E.Jonkus   11:5  11:3  11:3 [13']    
    [38] 11:20   A.Janušonis, E.Jonkus  
   V.Kupčinskas, V.Šuika     11:8  11:8  10:12  11:7 [21']  
  [23] 11:05   V.Kupčinskas, V.Šuika    
   V.Pelanis, E.Tuminski   11:6  11:5  6:11  4:11  11:8 [23']     9-a vieta
      [53] 11:55   A.Kuzmickas, E.Leonavičius
   T.Jurelevičius, L.Šnioka       11:6  11:6  11:4 [18']
  [24] 11:05   G.Eidintas, D.Jankevičius    
   G.Eidintas, D.Jankevičius   11:6  11:9  11:4 [13']    
    [39] 11:20   A.Kuzmickas, E.Leonavičius  
   A.Kuzmickas, E.Leonavičius     12:10  11:3  11:4 [15']  
  [25] 11:05   A.Kuzmickas, E.Leonavičius    
   M.Arminas, T.Galicinas   11:4  11:2  11:3 [14']    
         
       V.Kupčinskas, V.Šuika   11-a vieta
      [54] 11:55   G.Eidintas, D.Jankevičius
       G.Eidintas, D.Jankevičius   11:7  8:11  11:7  12:10 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Daubaras, A.Jurašius    
    [40] 11:20   V.Pelanis, E.Tuminski  
     V.Pelanis, E.Tuminski   13:11  11:6  4:11  11:6 [14']   13-a vieta
      [55] 11:55   V.Pelanis, E.Tuminski
     T.Jurelevičius, L.Šnioka     11:6  7:11  7:11  11:8  11:4 [23']
    [41] 11:40   M.Arminas, T.Galicinas  
     M.Arminas, T.Galicinas   8:11  11:9  11:8  12:10 [23']  
         
         
       A.Daubaras, A.Jurašius   15-a vieta
      [56] 11:55   A.Daubaras, A.Jurašius
       T.Jurelevičius, L.Šnioka   11:7  7:11  5:11  11:5  12:10 [23']
         
Vyr.teisėjas: Mindaugas Loveikis