Turnyro rezultatai
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai, Data: 2019-04-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-13 2019-04-13 2019-04-13 2019-04-14 2019-04-14  
 1   Liepa Leonavičiūtė    Dėl 1-16 vietos        
 L.Leonavičiūtė        
 32       ->        
  [26] 13:40   L.Leonavičiūtė      
 17   Adelė Krutkytė      21:11  21:3 [13']      
[5] 12:30   V.Bernotaitė        
 16   Viktorija Bernotaitė    21:7  21:13 [17']        
    [41] 14:30   L.Leonavičiūtė    
 9   Aurelija Ramaneckaitė        21:8  21:5 [15']    
[6] 12:30   A.Ramaneckaitė        
 24   Goda Vancevičiūtė    21:9  21:13 [19']        
  [27] 13:40   G.Vedrickaitė      
 25   Liepa Budrytė      22:20  21:8 [20']      
[7] 12:30   G.Vedrickaitė        
 8   Greta Vedrickaitė    21:6  21:7 [11']        
      [168] 09:00   A.Stankevičiūtė  
 5   Augustė Stankevičiūtė          21:7  21:9 [20']  
 A.Stankevičiūtė        
 28       ->        
  [28] 13:40   A.Stankevičiūtė      
 21   Emilija Kudirkaitė      21:3  21:7 [13']      
[8] 12:30   A.Jarutytė        
 12   Aistė Jarutytė    21:7  21:3 [14']        
    [42] 14:30   A.Stankevičiūtė    
 13   Nomeda Seniūnaitė        21:5  21:8 [16']    
[13] 12:50   N.Seniūnaitė        
 20   Astrėja Nutautaitė    21:13  21:14 [16']        
  [29] 13:40   L.Aleknavičiūtė      
 29         21:2  21:8 [11']      
 L.Aleknavičiūtė        
 4   Liepa Aleknavičiūtė    ->         1-a vieta
        [180] 09:20   J.Šalnaitė
 3   Jorūnė Šalnaitė            21:14  21:4 [19']
 J.Šalnaitė        
 30       ->        
  [30] 13:40   J.Šalnaitė      
 19   Urtė Gatelytė      21:12  21:13 [20']      
[14] 12:50   J.Kavaliauskaitė        
 14   Jorė Kavaliauskaitė    21:13  21:16 [18']        
    [43] 14:30   J.Šalnaitė    
 11   Marija Rimkutė        21:17  21:9 [22']    
[15] 12:50   M.Rimkutė        
 22   Amelija Klimaitė    21:7  21:10 [16']        
  [31] 13:40   T.Leonovič      
 27         21:7  21:7 [14']      
 T.Leonovič        
 6   Taja Leonovič    ->        
      [169] 09:00   J.Šalnaitė  
 7   Atėnė Peleckytė          21:18  21:1 [19']  
 A.Peleckytė        
 26       ->        
  [32] 14:05   A.Peleckytė      
 23   Loreta Radavičiūtė      21:5  21:7 [12']      
[16] 13:15   E.Dindaitė        
 10   Elzė Dindaitė    21:8  21:7 [15']        
    [44] 14:30   D.Lygnugarytė    
 15   Elija Dindaitė        21:15  21:9 [17']    
[19] 13:15   E.Smilginaitė        
 18   Eglė Smilginaitė    12:21  21:9  21:16 [22']      L.Leonavičiūtė   3-a vieta
  [33] 14:05   D.Lygnugarytė   [181] 09:20   L.Leonavičiūtė
 31         21:9  21:4 [12']    D.Lygnugarytė   17:21  21:9  21:11 [31']
 D.Lygnugarytė        
 2   Dangė Lygnugarytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Vedrickaitė    
      [170] 09:00   G.Vedrickaitė  
       L.Aleknavičiūtė   16:21  21:18  21:17 [34']   5-a vieta
        [182] 09:45   T.Leonovič
       T.Leonovič     21:6  24:22 [21']
      [171] 09:00   T.Leonovič  
       A.Peleckytė   21:16  21:9 [18']  
           
           
         L.Aleknavičiūtė   7-a vieta
       
         A.Peleckytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Bernotaitė      
    [45] 14:30   A.Ramaneckaitė    
     A.Ramaneckaitė   21:16  21:14 [17']    
      [172] 09:00   A.Ramaneckaitė  
     A.Jarutytė     24:22  21:14 [21']  
    [46] 14:30   N.Seniūnaitė    
     N.Seniūnaitė   11:21  21:17  21:13 [28']     9-a vieta
        [183] 09:45   M.Rimkutė
     J.Kavaliauskaitė       21:15  13:21  21:18 [35']
    [47] 14:30   M.Rimkutė    
     M.Rimkutė   21:13  21:9 [15']    
      [173] 09:00   M.Rimkutė  
     E.Dindaitė     21:19  21:9 [20']  
    [48] 14:55   E.Smilginaitė    
     E.Smilginaitė   19:21  21:13  24:22 [34']    
           
         N.Seniūnaitė   11-a vieta
       
         E.Smilginaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Bernotaitė    
       
       A.Jarutytė   ->   13-a vieta
       
       J.Kavaliauskaitė     ->
       
       E.Dindaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Krutkytė      
   A.Krutkytė   ->      
    [52] 14:55   G.Vancevičiūtė    
   G.Vancevičiūtė     21:3  21:8 [13']    
  [34] 14:05   G.Vancevičiūtė      
   L.Budrytė   21:13  21:6 [16']      
      [174] 09:20   G.Vancevičiūtė  
        21:10  21:19 [21']  
   E.Kudirkaitė      
   E.Kudirkaitė   ->      
    [53] 14:55   A.Nutautaitė    
   A.Nutautaitė     21:10  21:7 [16']    
   A.Nutautaitė      
    ->       17-a vieta
        [186] 09:45   E.Dindaitė
          21:14  17:21  21:15 [25']
   U.Gatelytė      
   U.Gatelytė   ->      
    [54] 14:55   U.Gatelytė    
   A.Klimaitė     21:8  21:12 [19']    
   A.Klimaitė      
    ->      
      [175] 09:20   E.Dindaitė  
        25:27  21:4  21:10 [28']  
   L.Radavičiūtė      
   L.Radavičiūtė   ->      
    [55] 14:55   E.Dindaitė    
   E.Dindaitė     21:8  21:10 [12']    
   E.Dindaitė      
    ->    A.Nutautaitė   19-a vieta
       
         U.Gatelytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Krutkytė    
       
       E.Kudirkaitė   ->   21-a vieta
       
       A.Klimaitė     ->
       
       L.Radavičiūtė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     L.Budrytė    
     L.Budrytė   ->    
       L.Budrytė  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         L.Budrytė
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
Vyr.teisėjas: Vilmantas Liorančas