Turnyro rezultatai
„Žemaitijos taurė“ (2 turas), Data: 2019-06-01, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1   Dangė Lygnugarytė    Dėl 1-16 vietos        
 D.Lygnugarytė        
 32       ->        
  [10] 10:15   D.Lygnugarytė      
 17   Marija Kolojanskaitė      21:6  21:5 [15']      
[1] 10:00   M.Kolojanskaitė        
 16   Ema Pocevičiūtė    21:5  21:8 [16']        
    [20] 10:35   D.Lygnugarytė    
 9   Loreta Radavičiūtė        21:4  21:6 [17']    
 L.Radavičiūtė        
 24       ->        
  [5] 10:00   E.Žiaušytė      
 25         21:8  21:11 [22']      
 E.Žiaušytė        
 8   Erika Žiaušytė    ->        
      [39] 11:40   D.Lygnugarytė  
 5   Astrėja Nutautaitė          21:10  21:0 [20']  
 A.Nutautaitė        
 28       ->        
  [6] 10:00   U.Tiškutė      
 21         21:19  24:22 [28']      
 U.Tiškutė        
 12   Ugnė Tiškutė    ->        
    [21] 10:35   N.Seniūnaitė    
 13   Roberta Neverauskaitė        21:7  24:22 [25']    
 R.Neverauskaitė        
 20       ->        
  [7] 10:00   N.Seniūnaitė      
 29         21:9  21:10 [20']      
 N.Seniūnaitė        
 4   Nomeda Seniūnaitė    ->         1-a vieta
        [56] 12:50   D.Lygnugarytė
 3   Atėnė Peleckytė            21:16  21:13 [27']
 A.Peleckytė        
 30       ->        
  [11] 10:15   A.Peleckytė      
 19         21:7  21:6 [15']      
 U.Mackevičiūtė        
 14   Urtė Mackevičiūtė    ->        
    [22] 10:55   A.Peleckytė    
 11   Emilija Elzbergaitė        21:6  21:7 [16']    
 E.Elzbergaitė        
 22       ->        
  [8] 10:00   G.Gedminaitė      
 27         21:18  21:10 [21']      
 G.Gedminaitė        
 6   Gustė Gedminaitė    ->        
      [40] 11:40   L.Aleknavičiūtė  
 7   Viktorija Bernotaitė          14:21  21:17  21:8 [34']  
 V.Bernotaitė        
 26       ->        
  [9] 10:15   V.Bernotaitė      
 23         22:20  21:16 [23']      
 U.Drungilaitė        
 10   Ugnė Drungilaitė    ->        
    [23] 10:55   L.Aleknavičiūtė    
 15   Viltė Žakaitytė        21:5  21:7 [19']    
[2] 10:00   M.Monkevičiūtė        
 18   Mėta Monkevičiūtė    21:13  19:21  21:16 [30']      N.Seniūnaitė   3-a vieta
  [12] 10:15   L.Aleknavičiūtė   [57] 12:50   A.Peleckytė
 31         21:3  21:0 [19']    A.Peleckytė   21:10  21:12 [16']
 L.Aleknavičiūtė        
 2   Liepa Aleknavičiūtė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Žiaušytė    
      [41] 12:00   U.Tiškutė  
       U.Tiškutė   21:17  21:13 [25']   5-a vieta
        [58] 12:50   V.Bernotaitė
       G.Gedminaitė     21:13  21:19 [20']
      [42] 12:00   V.Bernotaitė  
       V.Bernotaitė   21:4  21:9 [17']  
           
           
         E.Žiaušytė   7-a vieta
        [59] 12:50   E.Žiaušytė
         G.Gedminaitė   19:21  21:13  21:8 [31']
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Kolojanskaitė      
    [24] 10:55   L.Radavičiūtė    
     L.Radavičiūtė   21:15  21:8 [24']    
      [43] 12:00   A.Nutautaitė  
     A.Nutautaitė     21:6  21:11 [17']  
    [25] 10:55   A.Nutautaitė    
     R.Neverauskaitė   21:3  21:5 [16']     9-a vieta
        [60] 12:50   A.Nutautaitė
     U.Mackevičiūtė       21:16  21:7 [17']
    [26] 11:00   E.Elzbergaitė    
     E.Elzbergaitė   21:15  21:11 [21']    
      [44] 12:00   U.Drungilaitė  
     U.Drungilaitė     21:16  21:18 [21']  
    [27] 11:00   U.Drungilaitė    
     M.Monkevičiūtė   21:3  21:6 [19']    
           
         L.Radavičiūtė   11-a vieta
        [61] 13:00   E.Elzbergaitė
         E.Elzbergaitė   21:6  21:9 [18']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Kolojanskaitė    
      [45] 12:05   R.Neverauskaitė  
       R.Neverauskaitė   21:14  21:16 [24']   13-a vieta
        [62] 13:00   R.Neverauskaitė
       U.Mackevičiūtė     21:13  13:21  23:21 [36']
      [46] 12:05   U.Mackevičiūtė  
       M.Monkevičiūtė   21:16  21:16 [25']  
           
           
         M.Kolojanskaitė   15-a vieta
        [63] 13:15   M.Kolojanskaitė
    Dėl 17-32 vietos      M.Monkevičiūtė   16:21  21:16  21:14 [29']
         
   E.Pocevičiūtė      
   E.Pocevičiūtė   ->      
     E.Pocevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Pocevičiūtė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [28] 11:00   E.Pocevičiūtė
          21:10  21:7 [19']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Žakaitytė  
        ->  
   .      
    ->      
     V.Žakaitytė    
   V.Žakaitytė     ->    
   V.Žakaitytė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
Vyr.teisėjas: Vidimantas Parnarauskas