Turnyro rezultatai
PBL (7 etapas), Data: 2019-05-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Šemeta, J.Kažanauskaitė      
 16       ->      
  [69] 14:00   K.Šemeta, J.Kažanauskaitė    
 9   Artūras Olšauskas 
 Danyu Zhong 
    21:18  21:10 [18']    
[53] 13:00   A.Olšauskas, D.Zhong      
 8   Aliaksandr Karpovich 
 Rugilė Gečaitė 
  24:26  21:19  21:14 [32']      
    [85] 15:00   R.Kavaliauskas, E.Bajorinaitė  
 5   Gobinath Siva 
 Aurelija Pakšytė 
      21:16  14:21  21:19 [35']  
[54] 13:00   G.Siva, A.Pakšytė      
 12   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
  18:21  21:8  21:10 [24']      
  [70] 14:00   R.Kavaliauskas, E.Bajorinaitė    
 13         18:21  21:14  28:26 [35']    
 R.Kavaliauskas, E.Bajorinaitė      
 4   Ramūnas Kavaliauskas 
 Elžbieta Bajorinaitė 
  ->       1-a vieta
      [103] 16:00   R.Kavaliauskas, E.Bajorinaitė
 3   Agnius Tamošaitis 
 Tanita Urbonienė 
        17:21  21:15  21:10 [31']
 A.Tamošaitis, T.Urbonienė      
 14       ->      
  [71] 14:00   A.Tamošaitis, T.Urbonienė    
 11   Karolis Poškus 
 Sandra Andriūnaitė 
    21:19  21:18 [18']    
[55] 13:00   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė      
 6   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  21:8  21:17 [14']      
    [86] 15:00   A.Tamošaitis, T.Urbonienė  
 7   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
      19:21  21:12  21:19 [31']  
[56] 13:00   P.Gečas, G.Plečkaitytė      
 10   Kiryl Ashurkevich 
 Monika Janutaitė 
  21:15  21:15 [17']      
  [72] 14:00   T.Lukoševičius, J.Žibūdienė    
 15         21:17  21:18 [17']    
 T.Lukoševičius, J.Žibūdienė      
 2   Tomas Lukoševičius 
 Justė Žibūdienė 
  ->    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė   3-a vieta
      [104] 16:00   K.Šemeta, J.Kažanauskaitė
       T.Lukoševičius, J.Žibūdienė   21:16  21:13 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Olšauskas, D.Zhong    
    [87] 15:00   G.Siva, A.Pakšytė  
     G.Siva, A.Pakšytė   16:21  21:17  21:18 [31']   5-a vieta
      [105] 16:30   G.Siva, A.Pakšytė
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė     27:25  21:15 [20']
    [88] 15:00   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė  
     P.Gečas, G.Plečkaitytė   21:16  13:21  21:16 [24']  
         
         
       A.Olšauskas, D.Zhong   7-a vieta
      [106] 16:30   P.Gečas, G.Plečkaitytė
       P.Gečas, G.Plečkaitytė   13:21  21:18  21:14 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Karpovich, R.Gečaitė    
   A.Karpovich, R.Gečaitė   ->    
    [89] 15:30   A.Karpovich, R.Gečaitė  
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė     21:18  21:9 [17']  
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė    
    ->     9-a vieta
      [107] 16:30   A.Karpovich, R.Gečaitė
        12:21  21:16  21:17 [25']
   K.Poškus, S.Andriūnaitė    
   K.Poškus, S.Andriūnaitė   ->    
    [90] 15:30   K.Ashurkevich, M.Janutaitė  
   K.Ashurkevich, M.Janutaitė     18:21  21:10  21:13 [25']  
   K.Ashurkevich, M.Janutaitė    
    ->    
         
       G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   11-a vieta
      [108] 16:30   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė
       K.Poškus, S.Andriūnaitė   17:21  21:11  21:14 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: Jurgis Pauliukas