Turnyro rezultatai
RSL Lithuanian International 2019, Data: 2019-06-06, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas (Kvalifikacija), dalyvių- 76, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  


   1-a kvalifikacija

2019-06-06 2019-06-06  
 1   Qin Zheng         
 Q.Zheng      
 128       ->      
 V.Bagdanavičius     
 65   Vilius Bagdanavičius        B/Ž    
 V.Bagdanavičius      
 64       ->      
    [71]  B.Holtschke  
 33   Brian Holtschke        21:7  21:4  
 B.Holtschke      
 96       ->      
[22] 11:20   B.Holtschke    
 97   Jack O’Brien      21:15  21:8    
 J.O’Brien      
 32       ->      
      [89]  M.Dubowski
 17   Mateusz Dubowski          21:11  21:18
 M.Dubowski      
 112       ->      
[23] 11:30   M.Dubowski     
 81   Edgaras Slušnys      21:18  21:12    
 E.Slušnys      
 48       ->      
    [69]  M.Dubowski  
 49   Danila Gataullin        21:9  19:21  21:6  
 D.Gataullin      
 80       ->      
[24] 11:30   T.Flatten    
 113   Torjus Flatten      21:8  21:6    
[1] 09:00   T.Flatten      
 16   Eidur Isak Broddason    21:14  21:14      
         
         

   2-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06
 9   Oleksandar Shmundyak         
 O.Shmundyak      
 120       ->      
[25] 11:55   P.Bartušis     
 73   Povilas Bartušis      21:16  21:12    
 P.Bartušis      
 56       ->      
    [70]  R.Rathore  
 41   Daniel Johannesson        21:16  17:21  21:13  
 D.Johannesson      
 88       ->      
[26] 11:55   R.Rathore    
 105   Emil Langemark      21:17  21:13    
[2] 09:00   R.Rathore      
 24   Rajat Rathore    21:14  16:21  24:22      
      [90]  B.Hunt
 25   Mark Brady          21:19  21:18
 M.Brady      
 104       ->      
[27] 11:55   M.Brady     
 89   Sander De Decker      21:15  21:18    
 S.De Decker      
 40       ->      
    [72]  B.Hunt  
 57   Niclas Kirchgeßner        21:14  16:21  22:20  
 N.Kirchgeßner      
 72       ->      
[28] 12:05   B.Hunt    
 121   Ragnar Sepp      21:14  21:16    
[3] 09:00   B.Hunt      
 8   Ben Hunt    21:10  21:5      
         
         

   3-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06
 5   David Walsh         
 D.Walsh      
 124       ->      
[29] 12:05   Š.Stumbra     
 69   Šarūnas Stumbra        B/Ž    
 Š.Stumbra      
 60       ->      
    [73]  H.Pilve  
 37   Hans-Kristjan Pilve        21:8  21:12  
 H.Pilve      
 92       ->      
[30] 12:30   H.Pilve    
 101   Kristofer Darri Finnsson      21:12  21:10    
 K.Finnsson      
 28       ->      
      [91]  M.Svejsø
 21   Flurin Furrer          21:15  21:15
 F.Furrer      
 108       ->      
[31] 12:30   J.Paul     
 85   Jesper Paul      23:21  21:16    
 J.Paul      
 44       ->      
    [74]  M.Svejsø  
 53   Michael Svejsø        21:13  21:14  
 M.Svejsø      
 76       ->      
[32] 12:30   M.Svejsø    
 117   Mikhail Lavrikov      21:23  22:20  21:15    
[4] 09:10   M.Lavrikov      
 12   Alexander Rydstrom    9:21  21:15  22:20      
         
         

   4-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06
 13   Michael Giesinger         
 M.Giesinger      
 116       ->      
[33] 12:40   K.Dauskurtas     
 77   Kazimieras Dauskurtas        B/Ž    
 K.Dauskurtas      
 52       ->      
    [75]  T.Sibbald  
 45   Dimitri Jacquart        21:18  21:14  
 D.Jacquart      
 84       ->      
[34] 12:40   T.Sibbald    
 109   Mamertas Noreika      21:12  21:18    
[5] 09:10   T.Sibbald      
 20   Thomas Sibbald    21:4  21:6      
      [92]  A.Parkhøi
 29   Oleksandr Kolesnik          21:18  22:20
 O.Kolesnik      
 100       ->      
[35] 13:05   O.Kolesnik     
 93   Laurynas Borusas      21:18  21:17    
 L.Borusas      
 36       ->      
    [76]  A.Parkhøi  
 61   Axel Henrik Parkhøi        21:11  21:11  
 A.Parkhøi      
 68       ->      
[36] 13:05   A.Parkhøi    
 125   Danielius Beržanskis      21:13  21:10    
[6] 09:35   I.Medynskiy      
 4   Ivan Medynskiy    21:18  21:15      
         
         

   5-a kvalifikacija

2019-06-06 2019-06-06
 3   Elias Nicolaou         
[7] 09:35   E.Nicolaou      
 126   Michal Walentek    21:16  22:20      
[37] 13:05   E.Nicolaou     
 67         21:12  21:13    
 R.Zirk      
 62   Rannar Zirk    ->      
    [77]  L.Smith-Meyer  
 35           23:21  15:21  21:15  
 L.Smith-Meyer      
 94   Ludvig Smith-Meyer    ->      
[38] 13:15   L.Smith-Meyer    
 99         21:19  21:13    
 S.Upadhya      
 30   Saketh Upadhya    ->      
      [93]  M.Johannesen
 19   Jorgen Rosenlund          21:13  21:9
[8] 09:35   M.Johannesen      
 110   Magnus Johannesen    21:8  21:14      
[39] 13:15   M.Johannesen     
 83           B/Ž    
 M.Almer      
 46   Matthias Almer    ->      
    [78]  M.Johannesen  
 51           18:21  21:10  21:17  
 A.Berzinš      
 78   Andis Berzinš    ->      
[40] 13:40   M.Xu    
 115         21:10  21:12    
 M.Xu      
 14   Mattias Xu     ->      
         
         

   6-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06
 11   Callum Thomas         
[9] 09:45   P.Kordek      
 118   Patryk Kordek    21:8  21:8      
[41] 13:40   P.Kordek     
 75         21:12  21:10    
 T.Crowley      
 54   Tony Crowley    ->      
    [79]  M.Barth  
 43           21:13  21:8  
 J.Schwarz      
 86   Jonas Schwarz    ->      
[42] 13:40   M.Barth    
 107         11:21  21:12  21:17    
 M.Barth      
 22   Markus Barth    ->      
      [94]  M.Barth
 27             22:20  19:21  21:8
 J.Kilpi      
 102   Justus Kilpi    ->      
[43] 13:50   J.Kilpi     
 91         21:11  21:13    
 S.Klioštoraitis      
 38   Simas Klioštoraitis    ->      
    [80]  A.Dolman  
 59           21:16  22:20  
 J.Baldursson      
 70   Jonas Baldursson    ->      
[44] 13:50   A.Dolman    
 123         21:14  21:16    
 A.Dolman      
 6   Adam Dolman    ->      
         
         

   7-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06
 7   Michal Suski         
[10] 09:45   T.Krämer      
 122   Tim Krämer      B/Ž      
[45] 14:15   R.Altunian     
 71         21:12  21:12    
 R.Altunian      
 58   Roman Altunian    ->      
    [81]  M.Šames  
 39           21:15  21:17  
 A.Akmens      
 90   Arturs Akmens    ->      
[46] 14:15   M.Šames    
 103         21:8  18:21  21:11    
 M.Šames      
 26   Mark Šames    ->      
      [95]  V.Rikheim
 23   Linas Supronas          16:21  21:13  21:16
[11] 10:10   A.Ajupov      
 106   Artur Ajupov    16:21  21:15  21:8      
[47] 14:15   A.Ajupov     
 87         21:16  23:21    
 P.Sivukhin      
 42   Pavel Sivukhin    ->      
    [82]  V.Rikheim  
 55           21:11  21:5  
 A.Mcallister      
 74   Adam Mcallister    ->      
[48] 14:25   V.Rikheim    
 119         21:13  21:17    
 V.Rikheim      
 10   Vegard Rikheim    ->      
         
         

   8-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06
 15   Declan Bennett         
[12] 10:10   M.Maulė      
 114   Mantas Maulė    21:9  21:19      
[49] 14:25   J.Petkus     
 79         21:11  21:17    
 J.Petkus      
 50   Jonas Petkus    ->      
    [83]  J.Petkus  
 47           21:18  10:21  21:18  
 J.Kral      
 82   Jiri Kral    ->      
[50] 14:50   M.Danielak    
 111         21:16  14:21  21:15    
 M.Danielak      
 18   Mateusz Danielak    ->      
      [96]  M.Klinggaard
 31             21:11  21:4
 I.Druzchenko      
 98   Ivan Druzchenko    ->      
[51] 14:50   I.Reznikas     
 95         21:15  21:19    
 I.Reznikas      
 34   Ignas Reznikas    ->      
    [84]  M.Klinggaard  
 63           21:7  21:16  
 M.Klinggaard      
 66   Magnus Klinggaard    ->      
[52] 14:50   M.Klinggaard    
 127           B/Ž    
 Y.Levit      
 2   Yonathan Levit    ->      
         
         

Vyr.teisėjas: LBF LBF