Turnyro rezultatai
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas, Data: 2019-06-15, Vieta: Prienai, Prienai . Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai  
Grupė- 35+, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15  
 1   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 16       ->      
  [40] 11:15   A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9   Martynas Povilaitis 
 Sandra Čečkauskienė 
    21:8  21:11 [26']    
[14] 10:00   J.Bartkus, V.Tankevič      
 8   Jonas Bartkus 
 Veslava Tankevič 
  21:13  21:11 [25']      
    [59] 11:40   O.Kozinecs, K.Teevali  
 5   Tomas Lukoševičius 
 Tanita Urbonienė 
      21:17  19:21  21:9 [37']  
[15] 10:25   T.Lukoševičius, T.Urbonienė      
 12   Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
  21:10  21:11 [19']      
  [41] 11:15   O.Kozinecs, K.Teevali    
 13   Audrius Butkus 
 Alina Michaliova 
    21:13  21:14 [22']    
[16] 10:25   O.Kozinecs, K.Teevali      
 4   Ojars Kozinecs 
 Kairi Teevali 
  21:6  21:6 [16']       1-a vieta
      [82] 12:40   O.Kozinecs, K.Teevali
 3   Ramūnas Bilius 
 Indrė Petrulaitienė 
        21:16  21:10 [5']
 R.Bilius, I.Petrulaitienė      
 14       ->      
  [42] 11:15   R.Bilius, I.Petrulaitienė    
 11   Donatas Rumšys 
 Laima Chomskytė 
    21:15  21:14 [25']    
[17] 10:25   T.Tiškus, A.Bačkaitienė      
 6   Tomas Tiškus 
 Asta Bačkaitienė 
  21:6  23:21 [24']      
    [60] 11:40   L.Pikhof, K.Kraaving  
 7   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
      21:13  21:18 [27']  
[18] 10:25   M.Trybas, S.Čalkina      
 10   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
  18:21  21:15  21:8 [30']      
  [43] 11:15   L.Pikhof, K.Kraaving    
 15         21:9  21:13 [24']    
 L.Pikhof, K.Kraaving      
 2   Leonard Pikhof 
 Kati Kraaving 
  ->    A.Mackevič, J.Ramaneckienė   3-a vieta
      [83] 12:40   R.Bilius, I.Petrulaitienė
       R.Bilius, I.Petrulaitienė   21:18  21:16 [9']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Bartkus, V.Tankevič    
    [61] 11:40   J.Bartkus, V.Tankevič  
     T.Lukoševičius, T.Urbonienė   21:9  19:21  21:19 [36']   5-a vieta
      [84] 12:40   J.Bartkus, V.Tankevič
     T.Tiškus, A.Bačkaitienė     21:10  21:18 [9']
    11:40   M.Trybas, S.Čalkina  
     M.Trybas, S.Čalkina   21:16  13:21  21:19 [34']  
         
         
       T.Lukoševičius, T.Urbonienė   7-a vieta
      [85] 12:40   T.Lukoševičius, T.Urbonienė
       T.Tiškus, A.Bačkaitienė   21:19  21:19 [9']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Povilaitis, S.Čečkauskienė    
   M.Povilaitis, S.Čečkauskienė   ->    
    [62] 11:40   M.Povilaitis, S.Čečkauskienė  
   T.Jarutis, J.Pilypaitė     21:14  21:12 [24']  
  [44] 11:15   T.Jarutis, J.Pilypaitė    
   A.Butkus, A.Michaliova   21:16  12:21  21:7 [28']     9-a vieta
      12:40   M.Povilaitis, S.Čečkauskienė
        21:12  13:21  21:9 [21']
   D.Rumšys, L.Chomskytė    
   D.Rumšys, L.Chomskytė   ->    
    [63] 12:15   D.Rumšys, L.Chomskytė  
   K.Jucys, B.Baranauskaitė     21:19  21:13 [25']  
   K.Jucys, B.Baranauskaitė    
    ->    
         
       T.Jarutis, J.Pilypaitė   11-a vieta
      [86] 13:10   K.Jucys, B.Baranauskaitė
       K.Jucys, B.Baranauskaitė   21:12  21:6 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Butkus, A.Michaliova  
     A.Butkus, A.Michaliova   ->   13-a vieta
       A.Butkus, A.Michaliova
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: Evaldas Bradūnas