Turnyro rezultatai
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas, Data: 2019-06-15, Vieta: Prienai, Prienai . Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai  
Grupė- 40+, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15  
 1   Aivaras Kvedarauskas 
 Giedrė Dapkuvienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kvedarauskas, G.Dapkuvienė      
 16       ->      
  [29] 10:50   A.Kvedarauskas, G.Dapkuvienė    
 9   Edmundas Petrošius 
 Aldona Kasparavičienė 
    21:12  21:8 [18']    
[3] 10:00   S.Stravinskas, K.Karindi      
 8   Salvijus Stravinskas 
 Kaire Karindi 
  21:11  21:13 [20']      
    [52] 11:40   A.Kvedarauskas, G.Dapkuvienė  
 5   Vygantas Garmus 
 Laura Januškevičienė 
      21:15  21:19 [23']  
[4] 10:00   V.Garmus, L.Januškevičienė      
 12   Juris Krūminš 
 Diana Šavalgina 
  24:22  21:14 [29']      
  [30] 10:50   A.Kordušas, R.Petrošienė    
 13   Ramūnas Paškevičius 
 Renata Staupelienė 
    21:12  21:14 [22']    
[5] 10:00   A.Kordušas, R.Petrošienė      
 4   Andrius Kordušas 
 Ramunė Petrošienė 
  21:8  21:9 [18']       1-a vieta
      [73] 12:15   A.Kvedarauskas, G.Dapkuvienė
 3   Raul Linnamagi 
 Kulle Laidmae 
        21:9  21:11 [36']
[6] 10:00   R.Linnamagi, K.Laidmae      
 14   Darius Likas 
 Dalia Sunklodė 
  21:6  21:7 [18']      
  [31] 10:50   R.Linnamagi, K.Laidmae    
 11   Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
    21:17  21:4 [23']    
[7] 10:00   J.Gatelis, J.Vadeikienė      
 6   Jovitas Gatelis 
 Judita Vadeikienė 
  21:8  21:3 [20']      
    [53] 11:40   R.Linnamagi, K.Laidmae  
 7   Bogdan Krysiak 
 Malgorzata Krysiak 
      21:15  21:16 [27']  
[8] 10:00   V.Bagdanavičius, E.Grigeliūnienė      
 10   Valentinas Bagdanavičius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  21:16  21:18 [21']      
  [32] 10:50   N.Kijauskas, R.Šulnienė    
 15   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
    21:16  21:15 [25']    
[9] 10:00   N.Kijauskas, R.Šulnienė      
 2   Nidas Kijauskas 
 Rasa Šulnienė 
  21:13  21:10 [19']    A.Kordušas, R.Petrošienė   3-a vieta
      [74] 12:15   N.Kijauskas, R.Šulnienė
       N.Kijauskas, R.Šulnienė   21:16  15:21  21:15 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Stravinskas, K.Karindi    
    [54] 11:40   S.Stravinskas, K.Karindi  
     V.Garmus, L.Januškevičienė   15:21  21:16  21:9 [37']   5-a vieta
      [75] 12:15   S.Stravinskas, K.Karindi
     J.Gatelis, J.Vadeikienė     21:13  21:15 [33']
    [55] 11:40   J.Gatelis, J.Vadeikienė  
     V.Bagdanavičius, E.Grigeliūnienė   21:8  21:10 [18']  
         
         
       V.Garmus, L.Januškevičienė   7-a vieta
      [76] 12:15   V.Garmus, L.Januškevičienė
       V.Bagdanavičius, E.Grigeliūnienė   21:10  21:16 [32']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Petrošius, A.Kasparavičienė    
   E.Petrošius, A.Kasparavičienė   ->    
    [56] 11:40   J.Krūminš, D.Šavalgina  
   J.Krūminš, D.Šavalgina     21:8  21:10 [21']  
  [33] 10:50   J.Krūminš, D.Šavalgina    
   R.Paškevičius, R.Staupelienė   21:18  21:11 [22']     9-a vieta
      12:40   B.Krysiak, M.Krysiak
   D.Likas, D.Sunklodė       21:19  21:15 [28']
  [34] 10:50   D.Likas, D.Sunklodė    
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė   21:15  21:17 [24']    
    [57] 11:40   B.Krysiak, M.Krysiak  
   B.Krysiak, M.Krysiak     21:9  21:16 [22']  
  [35] 10:50   B.Krysiak, M.Krysiak    
   K.Krūminas, G.Krūminienė   21:8  21:7 [20']    
         
       E.Petrošius, A.Kasparavičienė   11-a vieta
      [77] 12:40   E.Petrošius, A.Kasparavičienė
       D.Likas, D.Sunklodė   21:10  21:18 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Paškevičius, R.Staupelienė  
     R.Paškevičius, R.Staupelienė   ->   13-a vieta
      [78] 12:40   R.Paškevičius, R.Staupelienė
     R.Galvanauskas, R.Bubulienė     21:16  21:18 [26']
    [58] 11:40   K.Krūminas, G.Krūminienė  
     K.Krūminas, G.Krūminienė   21:11  21:4 [20']  
         
         
        15-a vieta
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   ->
         
Vyr.teisėjas: Evaldas Bradūnas