Turnyro rezultatai
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas, Data: 2019-06-15, Vieta: Prienai, Prienai . Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai  
Grupė- 45+, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15  
 1   Ugis Briedis 
 Kristine Martinsone 
  Dėl 1-8 vietos      
 U.Briedis, K.Martinsone      
 16       ->      
  [23] 10:25   U.Briedis, K.Martinsone    
 9   Sergei Jeremejev 
 Marika Piir 
    21:8  21:18 [23']    
[1] 10:00   S.Jeremejev, M.Piir      
 8   Saulius Eibukas 
 Jūratė Paškevičienė 
  19:21  21:10  21:13 [39']      
    [45] 11:15   U.Briedis, K.Martinsone  
 5   Gunnar Kalajas 
 Erle Nomm 
      21:9  21:9 [22']  
 G.Kalajas, E.Nomm      
 12       ->      
  [24] 10:25   G.Kalajas, E.Nomm    
 13         20:22  21:4  21:10 [32']    
 M.Stankevičius, J.Sereckienė      
 4   Marijus Stankevičius 
 Jolanta Sereckienė 
  ->       1-a vieta
      [69] 12:15   U.Briedis, K.Martinsone
 3   Kalle Tiitso 
 Maili Karindi 
        21:10  21:11 [31']
 K.Tiitso, M.Karindi      
 14       ->      
  [26] 10:50   K.Tiitso, M.Karindi    
 11         21:16  21:14 [26']    
 D.Kubilius, J.Vaškelytė      
 6   Darius Kubilius 
 Jurgita Vaškelytė 
  ->      
    [46] 11:15   K.Tiitso, M.Karindi  
 7   Aigars Brečs 
 Marina Varslavane 
      21:10  21:9 [27']  
[2] 10:00   K.Poškus, S.Andriūnaitė      
 10   Karolis Poškus 
 Sandra Andriūnaitė 
  21:15  21:12 [24']      
  [27] 10:50   K.Poškus, S.Andriūnaitė    
 15         21:16  7:21  21:17 [32']    
 E.Čižinauskas, S.Zinkevičienė      
 2   Evaldas Čižinauskas 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->    G.Kalajas, E.Nomm   3-a vieta
      [70] 12:15   G.Kalajas, E.Nomm
       K.Poškus, S.Andriūnaitė   21:12  21:15 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Jeremejev, M.Piir    
    [47] 11:15   S.Jeremejev, M.Piir  
     M.Stankevičius, J.Sereckienė   21:14  22:20 [28']   5-a vieta
      [71] 12:15   E.Čižinauskas, S.Zinkevičienė
     D.Kubilius, J.Vaškelytė     21:13  13:21  21:17 [47']
    [48] 11:15   E.Čižinauskas, S.Zinkevičienė  
     E.Čižinauskas, S.Zinkevičienė   21:18  21:13 [20']  
         
         
       M.Stankevičius, J.Sereckienė   7-a vieta
      [72] 12:15   M.Stankevičius, J.Sereckienė
       D.Kubilius, J.Vaškelytė   21:19  21:15 [39']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Eibukas, J.Paškevičienė    
   S.Eibukas, J.Paškevičienė   ->    
     S.Eibukas, J.Paškevičienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [28] 10:50   A.Brečs, M.Varslavane
        21:14  21:14 [23']
   .    
    ->    
     A.Brečs, M.Varslavane  
   A.Brečs, M.Varslavane     ->  
   A.Brečs, M.Varslavane    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: Evaldas Bradūnas