Turnyro rezultatai
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-06-29, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29  
 1   Steponas Januška 
 Arnoldas Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Januška, A.Slušnys      
 16       ->      
  [77] 13:15   D.Rumšys, V.Stončius    
 9   Audrius Vilčinskas 
 Marius Brazauskas 
    21:16  22:20 [25']    
[59] 12:25   D.Rumšys, V.Stončius      
 8   Donatas Rumšys 
 Valentas Stončius 
  21:11  21:16 [22']      
    [97] 14:05   D.Rumšys, V.Stončius  
 5   Jovitas Gatelis 
 Saulius Eibukas 
      22:20  21:12 [33']  
[60] 12:25   J.Gatelis, S.Eibukas      
 12   Egidijus Peleckis 
 Raimundas Masevičius 
  21:8  21:16 [20']      
  [78] 13:15   J.Gatelis, S.Eibukas    
 13   Jonas Seniūnas 
 Laimis Fiodorovas 
    14:21  21:17  21:19 [44']    
[61] 12:25   S.Galentas, A.Jachontovas      
 4   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
  21:8  21:16 [27']       1-a vieta
      [116] 15:20   D.Rumšys, V.Stončius
 3   Andžej Mackevič 
 Andžej Mackevič (jr) 
        22:20  20:22  21:17 [38']
[62] 12:25   A.Mackevič, A.Mackevič (jr)      
 14   Aidas Giedrikas 
 Gediminas Buntis 
  21:16  22:20 [24']      
  [79] 13:15   S.Stravinskas, N.Valuckas    
 11   Ramūnas Ražanauskas 
 Simas Malakauskas 
    25:23  21:19 [28']    
[63] 12:50   S.Stravinskas, N.Valuckas      
 6   Salvijus Stravinskas 
 Nerijus Valuckas 
  21:13  21:15 [29']      
    [98] 14:05   G.Fridricas, P.Bartušis  
 7   Kristijonas Jucys 
 Augustas Valatka 
      22:20  21:18 [31']  
[64] 12:50   A.Nikitin, D.Golubickas      
 10   Artiom Nikitin 
 Deividas Golubickas 
  22:24  21:4  21:17 [33']      
  [80] 13:15   G.Fridricas, P.Bartušis    
 15   Gediminas Fridricas 
 Petras Bartušis 
    22:20  21:14 [24']    
[65] 12:50   G.Fridricas, P.Bartušis      
 2   Mindaugas Butautas 
 Tomas Tiškus 
  22:20  21:19 [22']    J.Gatelis, S.Eibukas   3-a vieta
      [117] 15:20   J.Gatelis, S.Eibukas
       S.Stravinskas, N.Valuckas   21:17  21:15 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Januška, A.Slušnys    
    [99] 14:30   S.Januška, A.Slušnys  
     S.Galentas, A.Jachontovas   21:10  21:18 [24']   5-a vieta
      [118] 15:20   A.Mackevič, A.Mackevič (jr)
     A.Mackevič, A.Mackevič (jr)     18:21  21:17  21:18 [34']
    [100] 14:30   A.Mackevič, A.Mackevič (jr)  
     A.Nikitin, D.Golubickas   21:13  21:14 [22']  
         
         
       S.Galentas, A.Jachontovas   7-a vieta
      [119] 15:20   A.Nikitin, D.Golubickas
       A.Nikitin, D.Golubickas   21:14  21:18 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Vilčinskas, M.Brazauskas    
   A.Vilčinskas, M.Brazauskas   ->    
    [101] 14:30   A.Vilčinskas, M.Brazauskas  
   E.Peleckis, R.Masevičius     21:16  17:21  21:18 [37']  
  [81] 13:40   J.Seniūnas, L.Fiodorovas    
   J.Seniūnas, L.Fiodorovas   21:16  21:18 [28']     9-a vieta
      [120] 15:20   A.Vilčinskas, M.Brazauskas
   A.Giedrikas, G.Buntis       21:18  18:21  21:16 [42']
  [82] 13:40   A.Giedrikas, G.Buntis    
   R.Ražanauskas, S.Malakauskas   21:12  12:21  21:17 [31']    
    [102] 14:30   M.Butautas, T.Tiškus  
   K.Jucys, A.Valatka     21:11  21:18 [19']  
  [83] 13:40   M.Butautas, T.Tiškus    
   M.Butautas, T.Tiškus   21:16  21:19 [23']    
         
       J.Seniūnas, L.Fiodorovas   11-a vieta
      [121] 15:20   A.Giedrikas, G.Buntis
       A.Giedrikas, G.Buntis   16:21  21:15  21:18 [34']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Peleckis, R.Masevičius  
     E.Peleckis, R.Masevičius   ->   13-a vieta
      [122] 15:20   K.Jucys, A.Valatka
     R.Ražanauskas, S.Malakauskas     21:10  21:8 [22']
    [103] 14:30   K.Jucys, A.Valatka  
     K.Jucys, A.Valatka   21:13  21:19 [22']  
         
         
        15-a vieta
       R.Ražanauskas, S.Malakauskas
       R.Ražanauskas, S.Malakauskas   ->
         
Vyr.teisėjas: Evaldas Bradūnas