Turnyro rezultatai
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-06-29, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29  
 1   Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Brazauskas, N.Brazauskienė      
 16       ->      
  [14] 10:20   T.Tiškus, R.Radžiūnaitė    
 9   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
    21:11  18:21  21:7 [29']    
[1] 10:00   T.Tiškus, R.Radžiūnaitė      
 8   Tomas Tiškus 
 Rasa Radžiūnaitė 
  21:19  14:21  21:7 [32']      
    [27] 10:45   T.Tiškus, R.Radžiūnaitė  
 5   Martynas Povilaitis 
 Viktorija Suško 
      19:21  21:7  21:16 [35']  
[2] 10:00   V.Stončius, J.Kazakauskaitė      
 12   Valentas Stončius 
 Justė Kazakauskaitė 
  21:18  21:16 [24']      
  [15] 10:20   A.Morkūnas, R.Ambrasienė    
 13   Jovitas Gatelis 
 Vaida Žitlinskaitė 
    19:21  22:20  21:12 [31']    
[3] 10:00   A.Morkūnas, R.Ambrasienė      
 4   Arūnas Morkūnas 
 Rasa Ambrasienė 
  21:12  18:21  21:18 [39']       1-a vieta
      [41] 11:35   T.Tiškus, R.Radžiūnaitė
 3   Andžej Mackevič (jr) 
 Vitalija Movšovič 
        21:16  21:19 [27']
[4] 10:00   A.Mackevič (jr), V.Movšovič      
 14   Saulius Eibukas 
 Eglė Markelytė 
  21:19  21:4 [22']      
  [16] 10:20   A.Mackevič (jr), V.Movšovič    
 11   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
    23:21  21:16 [28']    
[5] 10:00   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė      
 6   Artūras Jachontovas 
 Salvinija Tarvydaitė 
  21:16  21:19 [23']      
    [28] 10:45   A.Mackevič (jr), V.Movšovič  
 7   Marijus Stankevičius 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
      21:14  21:13 [24']  
[6] 10:00   D.Rumšys, J.Treinytė      
 10   Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
  21:12  21:15 [21']      
  [17] 10:20   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 15         24:22  21:9 [5']    
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 2   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  ->    A.Morkūnas, R.Ambrasienė   3-a vieta
      [42] 11:35   A.Slušnys, R.Petrošienė
       A.Slušnys, R.Petrošienė   21:14  21:19 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Brazauskas, N.Brazauskienė    
    [29] 11:10   V.Stončius, J.Kazakauskaitė  
     V.Stončius, J.Kazakauskaitė   21:0   5-a vieta
      [43] 11:35   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė
     A.Jachontovas, S.Tarvydaitė     21:17  21:17 [20']
    [30] 11:10   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė  
     D.Rumšys, J.Treinytė   24:22  24:22 [26']  
         
         
       A.Brazauskas, N.Brazauskienė   7-a vieta
      [44] 11:35   D.Rumšys, J.Treinytė
       D.Rumšys, J.Treinytė   21:1
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   ->    
    [31] 11:10   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė  
   M.Povilaitis, V.Suško     21:14  14:21  21:13 [34']  
  [18] 10:20   M.Povilaitis, V.Suško    
   J.Gatelis, V.Žitlinskaitė   22:20  15:21  21:13 [28']     9-a vieta
      [45] 11:35   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė
   S.Eibukas, E.Markelytė       21:19  21:15 [26']
  [19] 10:20   K.Jucys, B.Baranauskaitė    
   K.Jucys, B.Baranauskaitė   12:21  21:17  21:8 [35']    
    [32] 11:10   K.Jucys, B.Baranauskaitė  
   M.Stankevičius, J.Živatkauskaitė     21:10  22:20 [23']  
   M.Stankevičius, J.Živatkauskaitė    
    ->    
         
       M.Povilaitis, V.Suško   11-a vieta
      [46] 11:35   M.Stankevičius, J.Živatkauskaitė
       M.Stankevičius, J.Živatkauskaitė   18:21  21:18  21:19 [35']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Gatelis, V.Žitlinskaitė  
     J.Gatelis, V.Žitlinskaitė   ->   13-a vieta
      [33] 11:10   J.Gatelis, V.Žitlinskaitė
     S.Eibukas, E.Markelytė     21:19  21:16 [21']
     S.Eibukas, E.Markelytė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: Evaldas Bradūnas