Turnyro rezultatai
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-06-29, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29  
 1   Robertas Giedraitis 
 Vilimas Šimkus 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Giedraitis, V.Šimkus      
 16       ->      
  [84] 13:40   R.Giedraitis, V.Šimkus    
 9   Liudas Liepa 
 Augustinas Stankevičius 
    21:12  21:13 [21']    
[66] 12:50   R.Povilaitis, Č.Bankauskas      
 8   Raimondas Povilaitis 
 Česlovas Bankauskas 
  22:20  23:21 [24']      
    [104] 14:30   R.Giedraitis, V.Šimkus  
 5   Ernestas Jarulaitis 
 Justinas Jarulaitis 
      21:18  21:17 [24']  
[67] 12:50   E.Jarulaitis, J.Jarulaitis      
 12   Gražvydas Petrauskas 
 Dovydas Petrauskas 
  21:10  21:9 [25']      
  [85] 13:40   A.Liutkus, A.Šadauskas    
 13         21:16  21:16 [25']    
 A.Liutkus, A.Šadauskas      
 4   Artūras Liutkus 
 Aurelijus Šadauskas 
  ->       1-a vieta
      [123] 15:20   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas
 3   Pranas Varaneckas 
 Nerijus Molis 
        17:21  21:16  21:13 [34']
 P.Varaneckas, N.Molis      
 14       ->      
  [86] 13:40   A.Sirbikė, V.Galiauskas    
 11   Žilvinas Mordas 
 Vytautas Liutika 
    21:14  22:20 [24']    
[68] 12:50   A.Sirbikė, V.Galiauskas      
 6   Artūras Sirbikė 
 Vidmantas Galiauskas 
  21:15  21:8 [25']      
    [105] 14:30   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas  
 7   Ričardas Vasilevskis 
 Mindaugas Narkus 
      21:15  21:11 [24']  
[69] 12:50   R.Vasilevskis, M.Narkus      
 10   Dainius Mitrulevičius 
 Laurynas Mitrulevičius 
  21:16  21:19 [27']      
  [87] 13:40   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas    
 15         21:16  21:13 [24']    
 Ą.Barkauskas, R.Barkauskas      
 2   Ąžuolas Barkauskas 
 Rokas Barkauskas 
  ->    A.Liutkus, A.Šadauskas   3-a vieta
      [124] 15:20   A.Sirbikė, V.Galiauskas
       A.Sirbikė, V.Galiauskas   21:19  21:18 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Povilaitis, Č.Bankauskas    
    [106] 14:30   E.Jarulaitis, J.Jarulaitis  
     E.Jarulaitis, J.Jarulaitis   19:21  21:16  21:12 [32']   5-a vieta
      [125] 15:45   P.Varaneckas, N.Molis
     P.Varaneckas, N.Molis     21:18  25:23 [25']
    [107] 14:30   P.Varaneckas, N.Molis  
     R.Vasilevskis, M.Narkus   21:17  21:19 [24']  
         
         
       R.Povilaitis, Č.Bankauskas   7-a vieta
      [126] 15:45   R.Vasilevskis, M.Narkus
       R.Vasilevskis, M.Narkus   21:14  21:13 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Liepa, A.Stankevičius    
   L.Liepa, A.Stankevičius   ->    
    [88] 13:40   L.Liepa, A.Stankevičius  
   G.Petrauskas, D.Petrauskas     21:11  21:15 [19']  
   G.Petrauskas, D.Petrauskas    
    ->     9-a vieta
      [108] 14:55   L.Liepa, A.Stankevičius
        21:19  12:21  21:15 [33']
   Ž.Mordas, V.Liutika    
   Ž.Mordas, V.Liutika   ->    
    [89] 13:40   D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius  
   D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius     21:16  16:21  21:13 [35']  
   D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius    
    ->    
         
       G.Petrauskas, D.Petrauskas   11-a vieta
      [109] 14:55   Ž.Mordas, V.Liutika
       Ž.Mordas, V.Liutika   21:13  21:7 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: Evaldas Bradūnas