Turnyro rezultatai
Kelmė International, Data: 2019-09-07, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 E.Peleckis, I.Peleckienė        
 32       ->        
  [47] 12:00   R.Šimonis, M.Sutkutė      
 17   Remigijus Šimonis 
 Milanta Sutkutė 
    21:14  22:20 [24']      
[32] 11:10   R.Šimonis, M.Sutkutė        
 16   Mažvydas Petkevičius 
 Vaida Daugėlienė 
  21:19  21:13 [22']        
    [67] 13:15   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė    
 9   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
      21:16  21:19 [27']    
[33] 11:10   K.Krūminas, G.Krūminienė        
 24   Aurimas Valauskas 
 Deima Navickienė 
  21:10  21:11 [26']        
  [48] 12:00   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė      
 25         21:12  17:21  21:9 [32']      
 A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė        
 8   Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
  ->        
      [85] 14:05   V.Turolevičius, R.Platakytė  
 5   Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
        21:19  25:27  21:19 [45']  
 T.Jarutis, J.Pilypaitė        
 28       ->        
  [49] 12:00   P.Liutikas, D.Liutikė      
 21   Vaidas Šmitas 
 Živilė Mickevičienė 
    21:4  21:19 [21']      
[24] 10:45   P.Liutikas, D.Liutikė        
 12   Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
  21:7  21:6 [23']        
    [68] 13:15   V.Turolevičius, R.Platakytė    
 13   Darius Jurgilas 
 Dovilė Butvydaitė 
      21:18  22:20 [25']    
[34] 11:10   E.Jarulaitis, A.Mažulienė        
 20   Ernestas Jarulaitis 
 Asta Mažulienė 
  21:14  21:15 [25']        
  [50] 12:25   V.Turolevičius, R.Platakytė      
 29         21:15  21:10 [23']      
 V.Turolevičius, R.Platakytė        
 4   Vaidas Turolevičius 
 Renata Platakytė 
  ->         1-a vieta
        [93] 14:30   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
 3   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
          23:21  21:14 [26']
 E.Petrošius, V.Slušnienė        
 30       ->        
  [51] 12:25   M.Narkus, E.Rekašiūtė      
 19   Mindaugas Narkus 
 Eglė Rekašiūtė 
    21:16  21:18 [22']      
[35] 11:10   M.Narkus, E.Rekašiūtė        
 14   Česlovas Bankauskas 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  22:20  11:21  21:18 [31']        
    [69] 13:15   M.Narkus, E.Rekašiūtė    
 11   Paulius Bareika 
 Skaistė Kliaubienė 
      22:20  24:22 [28']    
[36] 11:10   P.Bareika, S.Kliaubienė        
 22   Ričardas Vasilevskis 
 Eglė Žakevičiūtė 
  21:14  21:8 [23']        
  [52] 12:25   P.Bareika, S.Kliaubienė      
 27         21:13  21:10 [21']      
 E.Gedminas, E.Gedminienė        
 6   Evaldas Gedminas 
 Eglė Gedminienė 
  ->        
      [86] 14:05   A.Petkevičius, O.Radzevičienė  
 7   Tautvydas Paliulis 
 Renata Staupelienė 
        21:15  21:13 [20']  
 T.Paliulis, R.Staupelienė        
 26       ->        
  [53] 12:25   E.Goris, L.Gorienė      
 23   Stasys Kubiliūnas 
 Renata Mileškienė 
    21:18  21:10 [21']      
[37] 11:10   E.Goris, L.Gorienė        
 10   Edvinas Goris 
 Lina Gorienė 
  21:13  21:17 [24']        
    [70] 13:15   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 15   Jonas Maziliauskas 
 Vaida Valauskienė 
      21:11  21:8 [12']    
[25] 10:45   J.Maziliauskas, V.Valauskienė        
 18   Justinas Jarulaitis 
 Laura Dapševičiūtė 
  21:18  17:21  22:20 [40']      A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė   3-a vieta
  [54] 12:25   A.Petkevičius, O.Radzevičienė   [94] 14:30   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
 31         21:10  21:13 [20']    M.Narkus, E.Rekašiūtė   21:11  21:12 [22']
 A.Petkevičius, O.Radzevičienė        
 2   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Šimonis, M.Sutkutė    
      [87] 14:30   P.Liutikas, D.Liutikė  
       P.Liutikas, D.Liutikė   21:15  21:14 [22']   5-a vieta
       
       P.Bareika, S.Kliaubienė     ->
      [88] 14:30   P.Bareika, S.Kliaubienė  
       E.Goris, L.Gorienė   21:18  21:18 [26']  
           
           
         R.Šimonis, M.Sutkutė   7-a vieta
       
         E.Goris, L.Gorienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Peleckis, I.Peleckienė      
    [71] 13:40   K.Krūminas, G.Krūminienė    
     K.Krūminas, G.Krūminienė   15:21  21:18  21:18 [32']    
      [89] 14:30   K.Krūminas, G.Krūminienė  
     T.Jarutis, J.Pilypaitė     14:21  21:18  21:19 [55']  
    [72] 13:40   T.Jarutis, J.Pilypaitė    
     E.Jarulaitis, A.Mažulienė   21:11  24:22 [23']     9-a vieta
       
     E.Petrošius, V.Slušnienė       ->
    [73] 13:40   E.Petrošius, V.Slušnienė    
     E.Gedminas, E.Gedminienė   21:11  21:15 [19']    
      [90] 14:30   E.Petrošius, V.Slušnienė  
     T.Paliulis, R.Staupelienė     21:9  21:14 [19']  
    [74] 13:40   T.Paliulis, R.Staupelienė    
     J.Maziliauskas, V.Valauskienė   14:21  21:5  21:17 [28']    
           
         T.Jarutis, J.Pilypaitė   11-a vieta
       
         T.Paliulis, R.Staupelienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Peleckis, I.Peleckienė    
       
       E.Jarulaitis, A.Mažulienė   ->   13-a vieta
       
       E.Gedminas, E.Gedminienė     ->
       
       J.Maziliauskas, V.Valauskienė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Petkevičius, V.Daugėlienė      
   M.Petkevičius, V.Daugėlienė   ->      
    [55] 12:25   M.Petkevičius, V.Daugėlienė    
   A.Valauskas, D.Navickienė     21:9  21:16 [20']    
   A.Valauskas, D.Navickienė      
    ->      
      [75] 13:40   M.Petkevičius, V.Daugėlienė  
        21:15  21:18 [23']  
   V.Šmitas, Ž.Mickevičienė      
   V.Šmitas, Ž.Mickevičienė   ->      
    [56] 12:25   D.Jurgilas, D.Butvydaitė    
   D.Jurgilas, D.Butvydaitė     16:21  21:8  21:19 [37']    
   D.Jurgilas, D.Butvydaitė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   Č.Bankauskas, R.Šutaitė-Giedraitienė      
   Č.Bankauskas, R.Šutaitė-Giedraitienė   ->      
    [57] 12:50   Č.Bankauskas, R.Šutaitė-Giedraitienė    
   R.Vasilevskis, E.Žakevičiūtė     21:14  22:20 [23']    
   R.Vasilevskis, E.Žakevičiūtė      
    ->      
      [76] 13:40   Č.Bankauskas, R.Šutaitė-Giedraitienė  
        21:11  21:23  21:8 [32']  
   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė      
   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė   ->      
    [58] 12:50   J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė    
   J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė     21:12  21:14 [22']    
   J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė      
    ->    D.Jurgilas, D.Butvydaitė   19-a vieta
       
         J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Valauskas, D.Navickienė    
       
       V.Šmitas, Ž.Mickevičienė   ->   21-a vieta
       
       R.Vasilevskis, E.Žakevičiūtė     ->
       
       S.Kubiliūnas, R.Mileškienė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
Vyr.teisėjas: LBF LBF