Turnyro rezultatai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds), Data: 2019-09-21, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 E.Peleckis, I.Peleckienė        
 32       ->        
  [9] 10:20   E.Peleckis, I.Peleckienė      
 17   Raimondas Ubis 
 Kristina Freimanaitė 
    21:15  21:16 [21']      
[1] 10:00   R.Ubis, K.Freimanaitė        
 16   Martinas Didžbalis 
 Diana Lubė 
  22:20  19:21  22:20 [32']        
    [15] 10:45   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė    
 9   Giedrius Stravinskas 
 Roberta Milašauskaitė 
      17:21  21:14  21:9 [29']    
 G.Stravinskas, R.Milašauskaitė        
 24       ->        
  [5] 10:00   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė      
 25         21:14  19:21  21:8 [23']      
 K.Krūminas, G.Krūminienė        
 8   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  ->        
      [23] 11:10   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė  
 5   Mindaugas Butautas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
        21:17  13:21  21:15 [28']  
 M.Butautas, E.Grigeliūnienė        
 28       ->        
  [6] 10:00   M.Butautas, E.Grigeliūnienė      
 21         21:16  21:19 [21']      
 P.Bareika, S.Kliaubienė        
 12   Paulius Bareika 
 Skaistė Kliaubienė 
  ->        
    [16] 10:45   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė    
 13   Raimundas Masevičius 
 Rima Januškienė 
      21:13  18:21  21:14 [29']    
[2] 10:00   T.Tenikaitis, E.Žakevičiūtė        
 20   Tomas Tenikaitis 
 Eglė Žakevičiūtė 
  18:21  21:16  21:17 [30']        
  [10] 10:20   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė      
 29         21:8  21:17 [19']      
 A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė        
 4   Andrius Mockus 
 Milda Gumbrevičiūtė 
  ->         1-a vieta
        [33] 12:00   A.Žvilauskas, R.Staupelienė
 3   Giedrius Strumila 
 Justė Kazakauskaitė 
          9:21  21:19  21:14 [31']
 G.Strumila, J.Kazakauskaitė        
 30       ->        
  [11] 10:20   G.Strumila, J.Kazakauskaitė      
 19   Darius Jurgilas 
 Renata Stulgienė 
    21:12  21:11 [22']      
[3] 10:00   T.Petrauskas, D.Valantinaitė        
 14   Tomas Petrauskas 
 Diana Valantinaitė 
  22:20  21:19 [24']        
    [17] 10:45   G.Strumila, J.Kazakauskaitė    
 11   Tadas Jarutis 
 Diana Darbutienė 
      21:9  22:20 [23']    
 T.Jarutis, D.Darbutienė        
 22       ->        
  [7] 10:20   A.Sirbikė, J.Sereckienė      
 27         12:21  21:10  21:16 [28']      
 A.Sirbikė, J.Sereckienė        
 6   Artūras Sirbikė 
 Jolanta Sereckienė 
  ->        
      [24] 11:10   A.Žvilauskas, R.Staupelienė  
 7   Artūras Žvilauskas 
 Renata Staupelienė 
        18:21  21:11  21:14 [31']  
 A.Žvilauskas, R.Staupelienė        
 26       ->        
  [8] 10:20   A.Žvilauskas, R.Staupelienė      
 23         21:5  21:5 [18']      
 M.Smalskis, R.Šutaitė-Giedraitienė        
 10   Mantas Smalskis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  ->        
    [18] 10:45   A.Žvilauskas, R.Staupelienė    
 15   Rokas Grytė 
 Jurita Repšienė 
      21:16  21:8 [18']    
[4] 10:00   R.Grytė, J.Repšienė        
 18   Stasys Kubiliūnas 
 Renata Mileškienė 
  21:7  21:13 [16']      A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė   3-a vieta
  [12] 10:20   E.Petrošius, V.Slušnienė   [34] 12:00   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė
 31         14:21  21:14  21:17 [31']    G.Strumila, J.Kazakauskaitė   21:16  16:21  21:16 [34']
 E.Petrošius, V.Slušnienė        
 2   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Peleckis, I.Peleckienė    
      [25] 11:35   M.Butautas, E.Grigeliūnienė  
       M.Butautas, E.Grigeliūnienė   22:20  21:15 [24']   5-a vieta
        [35] 12:00   M.Butautas, E.Grigeliūnienė
       A.Sirbikė, J.Sereckienė     21:18  21:12 [20']
      [26] 11:35   E.Petrošius, V.Slušnienė  
       E.Petrošius, V.Slušnienė   21:16  17:21  21:19 [32']  
           
           
         E.Peleckis, I.Peleckienė   7-a vieta
        [36] 12:00   A.Sirbikė, J.Sereckienė
         A.Sirbikė, J.Sereckienė   22:20  21:13 [27']
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Ubis, K.Freimanaitė      
    [19] 11:10   K.Krūminas, G.Krūminienė    
     K.Krūminas, G.Krūminienė   21:15  21:18 [20']    
      [27] 11:35   K.Krūminas, G.Krūminienė  
     P.Bareika, S.Kliaubienė     17:21  21:17  21:10 [32']  
    [20] 11:10   P.Bareika, S.Kliaubienė    
     T.Tenikaitis, E.Žakevičiūtė   21:17  21:14 [25']     9-a vieta
        [37] 12:25   K.Krūminas, G.Krūminienė
     T.Petrauskas, D.Valantinaitė       21:14  21:15 [28']
    [21] 11:10   T.Petrauskas, D.Valantinaitė    
     T.Jarutis, D.Darbutienė   25:23  21:18 [28']    
      [28] 11:35   M.Smalskis, R.Šutaitė-Giedraitienė  
     M.Smalskis, R.Šutaitė-Giedraitienė     21:10  21:17 [22']  
    [22] 11:10   M.Smalskis, R.Šutaitė-Giedraitienė    
     R.Grytė, J.Repšienė   21:17  23:21 [27']    
           
         P.Bareika, S.Kliaubienė   11-a vieta
        [38] 12:25   P.Bareika, S.Kliaubienė
         T.Petrauskas, D.Valantinaitė   13:21  21:12  21:13 [34']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Ubis, K.Freimanaitė    
      [29] 11:35   R.Ubis, K.Freimanaitė  
       T.Tenikaitis, E.Žakevičiūtė   21:11  21:11 [24']   13-a vieta
        [39] 12:25   R.Ubis, K.Freimanaitė
       T.Jarutis, D.Darbutienė     21:11  17:21  21:13 [33']
      [30] 11:35   T.Jarutis, D.Darbutienė  
       R.Grytė, J.Repšienė   21:13  21:19 [25']  
           
           
         T.Tenikaitis, E.Žakevičiūtė   15-a vieta
        [40] 12:25   R.Grytė, J.Repšienė
    Dėl 17-32 vietos      R.Grytė, J.Repšienė   21:8  21:17 [21']
         
   M.Didžbalis, D.Lubė      
   M.Didžbalis, D.Lubė   ->      
     M.Didžbalis, D.Lubė    
      ->    
   .      
    ->      
      [13] 10:45   M.Didžbalis, D.Lubė  
        22:20  21:15 [25']  
   .      
    ->      
     R.Masevičius, R.Januškienė    
   R.Masevičius, R.Januškienė     ->    
   R.Masevičius, R.Januškienė      
    ->       17-a vieta
        [31] 12:00   M.Didžbalis, D.Lubė
          21:10  21:18 [27']
   D.Jurgilas, R.Stulgienė      
   D.Jurgilas, R.Stulgienė   ->      
     D.Jurgilas, R.Stulgienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [14] 10:45   D.Jurgilas, R.Stulgienė  
        21:9  21:13 [24']  
   .      
    ->      
     S.Kubiliūnas, R.Mileškienė    
   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė     ->    
   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė      
    ->    R.Masevičius, R.Januškienė   19-a vieta
        [32] 12:00   R.Masevičius, R.Januškienė
         S.Kubiliūnas, R.Mileškienė   19:21  21:17  21:13 [35']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
Vyr.teisėjas: LBF LBF