Turnyro rezultatai
Panevezys City Open, Data: 2020-02-29, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-29 2020-02-29 2020-02-29 2020-02-29  
 1   Dalius Juodsnukis    Dėl 1-8 vietos      
 D.Juodsnukis      
 16       ->      
  [134] 16:45   D.Juodsnukis    
 9   Vidas Pilvinis      21:17  17:21  21:15 [38']    
[113] 15:50   M.Kancleris      
 8   Mindaugas Kancleris    21:14  21:15 [37']      
    [159] 18:15   D.Žilinskas  
 5   Edmundas Mackevičius        22:20  21:19 [27']  
[114] 15:50   D.Tankevič      
 12   Dominik Tankevič    18:21  21:12  21:4 [45']      
  [135] 17:10   D.Žilinskas    
 13   Rokas Lesinskas      21:15  21:14 [24']    
[115] 15:50   D.Žilinskas      
 4   Deivydas Žilinskas    21:12  21:12 [29']       1-a vieta
      [180] 19:40   E.Joly-testault
 3   Ervan Joly-testault          23:21  17:21  21:13 [35']
[116] 15:50   E.Joly-testault      
 14   Emilis Jonkus    21:18  21:12 [21']      
  [136] 17:10   E.Joly-testault    
 11   Salvijus Stravinskas      21:16  22:20 [25']    
[117] 15:50   S.Stravinskas      
 6   Tomas Grigas    17:21  21:10  21:11 [36']      
    [160] 18:15   E.Joly-testault  
 7   Vaidas Korolkovas        22:24  21:10  21:13 [34']  
[118] 16:15   U.Mikalauskas      
 10   Ugnius Mikalauskas    21:15  21:16 [31']      
  [137] 17:10   K.Vilkevičius    
 15   Kasparas Vilkevičius      21:19  21:18 [23']    
[119] 16:15   K.Vilkevičius      
 2   Elmoras Adakauskas    21:12  21:11 [18']    D.Juodsnukis   3-a vieta
      [181] 19:40   D.Juodsnukis
       K.Vilkevičius   11:21  21:19  21:11 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Kancleris    
    [161] 18:45   M.Kancleris  
     D.Tankevič   12:21  23:21  21:17 [41']   5-a vieta
      [182] 19:40   S.Stravinskas
     S.Stravinskas     17:21  21:17  21:13 [38']
    [162] 18:45   S.Stravinskas  
     U.Mikalauskas   21:14  21:19 [25']  
         
         
       D.Tankevič   7-a vieta
      [183] 19:40   D.Tankevič
       U.Mikalauskas   21:10  21:11 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Pilvinis    
   V.Pilvinis   ->    
    [163] 18:45   R.Lesinskas  
   E.Mackevičius     21:11  21:13 [26']  
  [138] 17:10   R.Lesinskas    
   R.Lesinskas   21:13  21:3 [23']     9-a vieta
      [184] 19:40   R.Lesinskas
   E.Jonkus       21:8  21:9 [25']
  [139] 17:10   E.Jonkus    
   T.Grigas   21:18  21:10 [31']    
    [164] 18:45   E.Adakauskas  
   V.Korolkovas     21:15  15:21  21:16 [33']  
  [140] 17:10   E.Adakauskas    
   E.Adakauskas   21:18  21:9 [27']    
         
       V.Pilvinis   11-a vieta
      [185] 19:40   E.Jonkus
       E.Jonkus   21:15  22:20 [27']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Mackevičius  
     E.Mackevičius   ->   13-a vieta
      [186] 19:40   V.Korolkovas
     T.Grigas     21:0
    [165] 18:45   V.Korolkovas  
     V.Korolkovas   21:11  19:21  21:9 [44']  
         
         
        15-a vieta
       T.Grigas
       T.Grigas   ->
         
Vyr.teisėjas: Linas Supronas