Turnyro rezultatai
Šeimų badmintono turnyras 2020, Data: 2020-03-11, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai D, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11  
 1   Giedrė Dapkuvienė 
 Skaja Dapkutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Dapkuvienė, S.Dapkutė      
 16       ->      
  [21] 10:50   L.Budrytė, E.Rimdžiūtė    
 9   Liepa Budrytė 
 Eglė Rimdžiūtė 
    21:5  21:12 [13']    
[7] 10:00   L.Budrytė, E.Rimdžiūtė      
 8   Jurita Repšienė 
 Simona Repšytė 
  21:13  21:12 [14']      
    [37] 11:40   L.Budrytė, E.Rimdžiūtė  
 5   Ieva Vidzėnienė 
 Rusnė Vidzėnaitė 
      18:21  21:13  21:15 [34']  
[8] 10:00   I.Vidzėnienė, R.Vidzėnaitė      
 12   Greta Gečaitė 
 Vakarė Bolskytė 
  21:9  21:8 [9']      
  [22] 10:50   I.Vidzėnienė, R.Vidzėnaitė    
 13         21:9  21:11 [28']    
 I.Savickienė, G.Gedminaitė      
 4   Ingrida Savickienė 
 Gustė Gedminaitė 
  ->       1-a vieta
      [52] 12:30   T.Leonovič, M.Leonovič
 3   Taja Leonovič 
 Mila Leonovič 
        21:14  22:20 [30']
 T.Leonovič, M.Leonovič      
 14       ->      
  [23] 10:50   T.Leonovič, M.Leonovič    
 11   Eglė Kibildienė 
 Mėta Kibildaitė 
    21:6  21:13    
[9] 10:00   A.Mažulienė, A.Mažulytė      
 6   Asta Mažulienė 
 Aušrinė Mažulytė 
  21:6  21:12 [8']      
    [38] 11:40   T.Leonovič, M.Leonovič  
 7   Saulė Mackevičiūtė 
 Urtė Mackevičiūtė 
      21:19  21:14 [25']  
[10] 10:15   S.Mackevičiūtė, U.Mackevičiūtė      
 10   Giedrė Noreikienė 
 Toma Noreikaitė 
  21:16  21:10 [21']      
  [24] 10:50   M.Žibūdaitė, J.Žibūdienė    
 15         21:11  21:11 [26']    
 M.Žibūdaitė, J.Žibūdienė      
 2   Miglė Žibūdaitė 
 Justė Žibūdienė 
  ->    I.Vidzėnienė, R.Vidzėnaitė   3-a vieta
      [53] 12:30   I.Vidzėnienė, R.Vidzėnaitė
       M.Žibūdaitė, J.Žibūdienė   22:20  21:13 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Dapkuvienė, S.Dapkutė    
    [39] 11:40   I.Savickienė, G.Gedminaitė  
     I.Savickienė, G.Gedminaitė   23:21  21:9 [26']   5-a vieta
      [54] 12:30   I.Savickienė, G.Gedminaitė
     A.Mažulienė, A.Mažulytė     21:13  21:19 [26']
    [40] 11:40   A.Mažulienė, A.Mažulytė  
     S.Mackevičiūtė, U.Mackevičiūtė   21:16  21:10 [23']  
         
         
       G.Dapkuvienė, S.Dapkutė   7-a vieta
      [55] 12:30   S.Mackevičiūtė, U.Mackevičiūtė
       S.Mackevičiūtė, U.Mackevičiūtė   21:19  21:13 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Repšienė, S.Repšytė    
   J.Repšienė, S.Repšytė   ->    
    [25] 11:15   J.Repšienė, S.Repšytė  
   G.Gečaitė, V.Bolskytė     21:10  21:18 [22']  
   G.Gečaitė, V.Bolskytė    
    ->     9-a vieta
      [41] 12:05   J.Repšienė, S.Repšytė
        21:12  21:5 [22']
   E.Kibildienė, M.Kibildaitė    
   E.Kibildienė, M.Kibildaitė   ->    
    [26] 11:15   E.Kibildienė, M.Kibildaitė  
   G.Noreikienė, T.Noreikaitė     21:18  21:17 [36']  
   G.Noreikienė, T.Noreikaitė    
    ->    
         
       G.Gečaitė, V.Bolskytė   11-a vieta
      [42] 12:05   G.Gečaitė, V.Bolskytė
       G.Noreikienė, T.Noreikaitė   14:21  21:10  21:9 [29']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: Rimas Lavrukaitis