Turnyro rezultatai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-03-07, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė      
 16       ->      
  [119] 15:10   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė    
 9   Živilė Simonaitytė 
 Aurelija Venslovė 
    21:11  21:13 [22']    
[92] 13:55   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė      
 8   Diana Darbutienė 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:14  21:17 [25']      
    [148] 16:30   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė  
 5   Milda Gumbrevičiūtė 
 Asta Mastavičiūtė 
      21:16  21:11 [23']  
 M.Gumbrevičiūtė, A.Mastavičiūtė      
 12       ->      
  [120] 15:10   M.Gumbrevičiūtė, A.Mastavičiūtė    
 13         21:18  21:16 [24']    
 V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 4   Vaida Daugėlienė 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  ->       1-a vieta
      [170] 17:20   V.Guseva, D.Valantinaitė
 3   Eglė Rekašiūtė 
 Rima Šidlauskienė 
        21:17  21:18 [50']
 E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė      
 14       ->      
  [121] 15:10   V.Guseva, D.Valantinaitė    
 11   Rasa Džervė 
 Inga Vaicekauskienė 
    25:23  21:19 [31']    
[93] 13:55   V.Guseva, D.Valantinaitė      
 6   Viktorija Guseva 
 Diana Valantinaitė 
  21:13  21:7 [23']      
    [149] 16:30   V.Guseva, D.Valantinaitė  
 7   Jolanta Molienė 
 Giedrė Ūsienė 
      21:14  21:9 [23']  
[94] 13:55   J.Molienė, G.Ūsienė      
 10   Miglė Riaubaitė 
 Aldona Šimanskaitė 
  21:13  21:5 [20']      
  [122] 15:10   J.Molienė, G.Ūsienė    
 15         21:15  21:16 [26']    
 G.Krūminienė, V.Slušnienė      
 2   Gitana Krūminienė 
 Violeta Slušnienė 
  ->    M.Gumbrevičiūtė, A.Mastavičiūtė   3-a vieta
      [171] 17:20   J.Molienė, G.Ūsienė
       J.Molienė, G.Ūsienė   21:13  21:17 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė    
    [150] 16:30   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė  
     V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:18  21:13 [21']   5-a vieta
      [172] 17:45   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė
     E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė     21:19  21:16 [25']
    [151] 16:30   G.Krūminienė, V.Slušnienė  
     G.Krūminienė, V.Slušnienė   12:21  21:14  21:11 [31']  
         
         
       E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė   7-a vieta
      [173] 17:45   E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė
       E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė   21:18  21:9 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Darbutienė, S.Kliaubienė    
   D.Darbutienė, S.Kliaubienė   ->    
     D.Darbutienė, S.Kliaubienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [174] 17:45   D.Darbutienė, S.Kliaubienė
        21:18  21:17 [26']
   R.Džervė, I.Vaicekauskienė    
   R.Džervė, I.Vaicekauskienė   ->    
    [152] 16:30   R.Džervė, I.Vaicekauskienė  
   M.Riaubaitė, A.Šimanskaitė     21:16  21:10 [21']  
   M.Riaubaitė, A.Šimanskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Riaubaitė, A.Šimanskaitė
       M.Riaubaitė, A.Šimanskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
Vyr.teisėjas: LBF LBF