Turnyro rezultatai
Šeimų badmintono turnyras 2020, Data: 2020-03-11, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11  
 1   Linas Supronas 
 Dovilė Rutkauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Supronas, D.Rutkauskaitė      
 16       ->      
  [89] 14:15   L.Supronas, D.Rutkauskaitė    
 9   Augustas Janušonis 
 Ieva Vidzėnienė 
    21:9  21:19 [21']    
[71] 13:25   G.Šiaučiūnas, M.Šiaučiūnaitė      
 8   Gintautas Šiaučiūnas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
  21:16  21:14 [26']      
    [111] 15:30   L.Supronas, D.Rutkauskaitė  
 5   Arnoldas Slušnys 
 Violeta Slušnienė 
      21:14  21:11 [23']  
[72] 13:25   A.Slušnys, V.Slušnienė      
 12   Valdas Paulauskas 
 Laura Paulauskaitė 
  8:21  21:5  21:18 [23']      
  [90] 14:15   A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 13         21:18  23:21 [29']    
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 4   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->       1-a vieta
      [133] 16:20   L.Supronas, D.Rutkauskaitė
 3   Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
        22:20  21:15 [23']
 M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė      
 14       ->      
  [91] 14:15   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė    
 11   Egidijus Rakštys 
 Beata Rakštytė 
    21:15  21:12 [27']    
[73] 13:25   V.Martinkus, V.Martinkienė      
 6   Vidas Martinkus 
 Vaida Martinkienė 
  21:11  21:10 [31']      
    [112] 15:30   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė  
 7   Evaldas Čižinauskas 
 Kristina Poškutė 
      21:16  21:19 [30']  
[74] 13:25   E.Čižinauskas, K.Poškutė      
 10   Egidijus Bubulis 
 Vaiva Bubulytė 
  21:8  21:12 [27']      
  [92] 14:15   P.Plytnikas, M.Plytnikaitė    
 15         18:21  21:19  21:7 [35']    
 P.Plytnikas, M.Plytnikaitė      
 2   Paulius Plytnikas 
 Monika Plytnikaitė 
  ->    A.Ambrasas, R.Ambrasienė   3-a vieta
      [134] 16:20   P.Plytnikas, M.Plytnikaitė
       P.Plytnikas, M.Plytnikaitė   21:14  21:13 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Šiaučiūnas, M.Šiaučiūnaitė    
    [113] 15:30   G.Šiaučiūnas, M.Šiaučiūnaitė  
     A.Slušnys, V.Slušnienė   21:16  22:20 [23']   5-a vieta
      [135] 16:20   V.Martinkus, V.Martinkienė
     V.Martinkus, V.Martinkienė     21:19  21:13 [28']
    [114] 15:30   V.Martinkus, V.Martinkienė  
     E.Čižinauskas, K.Poškutė   21:14  19:21  21:18 [32']  
         
         
       A.Slušnys, V.Slušnienė   7-a vieta
      [136] 16:20   E.Čižinauskas, K.Poškutė
       E.Čižinauskas, K.Poškutė   21:16  13:21  22:20 [38']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Janušonis, I.Vidzėnienė    
   A.Janušonis, I.Vidzėnienė   ->    
    [93] 14:15   A.Janušonis, I.Vidzėnienė  
   V.Paulauskas, L.Paulauskaitė     20:22  21:11  21:15 [29']  
   V.Paulauskas, L.Paulauskaitė    
    ->     9-a vieta
      [115] 15:30   A.Janušonis, I.Vidzėnienė
        21:19  10:21  21:14 [31']
   E.Rakštys, B.Rakštytė    
   E.Rakštys, B.Rakštytė   ->    
    [94] 14:40   E.Bubulis, V.Bubulytė  
   E.Bubulis, V.Bubulytė     21:19  21:19 [20']  
   E.Bubulis, V.Bubulytė    
    ->    
         
       V.Paulauskas, L.Paulauskaitė   11-a vieta
      [116] 15:30   V.Paulauskas, L.Paulauskaitė
       E.Rakštys, B.Rakštytė   22:20  19:21  21:16 [44']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: Rimas Lavrukaitis