Humel lyga 2019-2020

Humel lyga 2019-2020

  Hummel lyga  2019-2020      
         
  Taškai grupėse      
VIETOS A B C D
1 88 44 22 11
2 80 40 20 10
3 72 36 18 9
4 64 32 16 8
5 60 30 15 7.5
6 56 28 14 7
7 52 26 13 6.5
8 48 24 12 6
 9-16 40 20 10 5
         
         
  2019-2020 numatyti 9 turai, įskaitiniai 6    
         
   

MV

 
     
  Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidėjų    
  A  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Signė Borisenko 44  1-3  
2 Fausta Gėdminaitė 44  1-3  
3 Kotryna Janutaitė 44  1-3  
4 Oresta Ščerbakova 40  4-6  
5 Milanta Sutkutė 40  4-6  
6 Evelina Keturakytė 40  4-6  
7 Laura Daunytė 36  7-9  
8 Viktorija Suško 36  7-9  
9 Aldona Šimanskaitė 36  7-9  
10 Renata Bernotė 32 10  
         
  B  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Signė Borisenko 44  1-3  
2 Fausta Gėdminaitė 44  1-3  
3 Kotryna Janutaitė 44  1-3  
4 Oresta Ščerbakova 40  4-6  
5 Milanta Sutkutė 40  4-6  
6 Evelina Keturakytė 40  4-6  
7 Laura Daunytė 36  7-9  
8 Viktorija Suško 36  7-9  
9 Aldona Šimanskaitė 36  7-9  
10 Renata Bernotė 32 10  
         
  C  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Milanta Sutkutė 40  1-2  
2 Evelina Keturakytė 40  1-2  
3 Laura Daunytė 36  3-4  
4 Aldona Šimanskaitė 36  3-4  
5 Renata Bernotė 32 5  
         
  D  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Evelina Keturakytė 40 1  
2 Laura Daunytė 36  2-3  
3 Aldona Šimanskaitė 36  2-3  
4 Renata Bernotė 32 4  
         
  E  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Aldona Šimanskaitė 36 1  
2 Renata Bernotė 32 2  
         
         
   

MD

   
       
  Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidėjų    
  A  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Rugilė Gečaitė 264 1  
2 Aurelija Pakšytė 256  2-4  
3 Rasa Šulnienė 256  2-4  
4 Giedrė Dapkuvienė 256  2-4  
5 Aušra Brikaitė 180 5  
6 Justė Žibūdienė 176 6  
7 Monika Plytnikaitė 172 7  
8 Aušrinė Balazaitė 170 8  
9 Vaida Žitlinskaitė 168  9-10  
10 Jelena Ramaneckienė 168  9-10  
         
  B  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Rugilė Gečaitė 264 1  
2 Aurelija Pakšytė 256  2-4  
3 Rasa Šulnienė 256  2-4  
4 Giedrė Dapkuvienė 256  2-4  
5 Aušra Brikaitė 180 5  
6 Justė Žibūdienė 176 6  
7 Aušrinė Balazaitė 170 7  
8 Vaida Žitlinskaitė 168  8-9  
9 Jelena Ramaneckienė 168  8-9  
10 Judita Vadeikienė 146 10  
         
  C  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Aurelija Pakšytė 256  1-3  
2 Rasa Šulnienė 256  1-3  
3 Giedrė Dapkuvienė 256  1-3  
4 Aušra Brikaitė 180 4  
5 Justė Žibūdienė 176 5  
6 Jelena Ramaneckienė 168 6  
7 Judita Vadeikienė 146 7  
8 Sonata Zinkevičienė 140 8  
9 Indrė Petrulaitienė 124  9-10  
10 Ramunė Petrošienė 124  9-10  
         
  D  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Diana Lubė 83 1  
2 Jūratė Paškevičienė 58 2  
3 lIna Venckutė 54 3  
4 Eglė Rekašiūtė 52  4-5  
5 Diana Valantinaitė 52  4-5  
6 Giedrė Ūsienė 50 6  
7 Evelina Keturakytė 47 7  
8 Skaistė Kliaubienė 46 8  
9 Rūta Žigienė 44  9-10  
10 Živilė Nečejauskaitė 44  9-10  
         
  E  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Jolanta  Molienė 40 1  
2 Natalija Poškienė 35 2  
3 Rasa Paurytė 32 3  
4 Svetlana Zamara 30  4-5  
5 Laima Liutkienė 30  4-5  
6 Estera Politova 28  6-8  
7 Lyda Mikenienė 28  6-8  
8 Akvilė Kazlienė 28  6-8  
9 Kristina Kiseliūtė 27 9  
10 Laura Aleknavičiūtė 25  10-11  
11 Jurga Misiuvienė 25  10-11  
         
         
   

MXM

   
       
  Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidėjų    
  A  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Aurelija Pakšytė 318 1  
2 Monika Plytnikaitė 296 2  
3 Aušrinė Balazaitė 264 3  
4 Justė Žibūdienė 204  4-5  
5 Sonata Zinkevičienė 204  4-5  
6 Dovilė Rutkauskaitė 192 6  
7 Rasa Šulnienė 185 7  
8 Giedrė Dapkuvienė 176 8  
9 Aušra Brikaitė 156 9  
10 Neringa Brazauskienė 154 10  
         
  B  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Aurelija Pakšytė 318 1  
2 Aušrinė Balazaitė 264 2  
3 Justė Žibūdienė 204  3-4  
4 Sonata Zinkevičienė 204  3-4  
5 Dovilė Rutkauskaitė 192 5  
6 Rasa Šulnienė 185 6  
7 Giedrė Dapkuvienė 176 7  
8 Aušra Brikaitė 156 8  
9 Neringa Brazauskienė 154 9  
10 Asta Bačkaitienė 132 10  
         
  C  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Aurelija Pakšytė 318 1  
2 Justė Žibūdienė 204  2-3  
3 Sonata Zinkevičienė 204  2-3  
4 Rasa Šulnienė 185 4  
5 Giedrė Dapkuvienė 176 5  
6 Aušra Brikaitė 156 6  
7 Asta Bačkaitienė 132 7  
8 Jorūnė Živatkauskaitė 116 8  
9 Jelena Ramaneckienė 100 9  
10 Judita Vadeikienė 92 10  
         
  D  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Evelina Keturakytė 74 1  
2 Diana Lubė 71 2  
3 lIna Venckutė 70 3  
4 Rasa Ambrasienė 64  4-6  
5 Kristina Poškutė 64  4-6  
6 Danyu Zhong 64  4-6  
7 Asta Mažulienė 56 7  
8 Kristina Kiseliūtė 46 8  
9 Jūratė Paškevičienė 41 9  
10 Oksana Radzevičienė 40  10-11  
11 Ingrida Savickienė 40  10-11  
         
  E  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Kristina Kiseliūtė 46 1  
2 Jolanta  Molienė 30 2  
3 Diana Daugerd 28 3  
4 Vaiva Ivanauskaitė 26 4  
5 Natalija Poškienė 24.5 5  
6 Živilė Mickevičienė 23 6  
7 Odeta Merčaitienė 20 7  
8 Anta Marija Antanavičiūtė 19 8  
9 Akvilė Kazlienė 18 9  
10 Jurga Misiuvienė 17.5 10  
         
         
   

VV

   
       
  Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidėjų    
  A  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Benas Vaškevičius 232 1  
2 Mantas Maulė 212 2  
3 Juozas Adomaitis 126 3  
4 Mantas Palubinskas 124 4  
5 Linas Supronas 116 5  
6 Gytis Celencevičius 110 6  
7 Gedmantas Čepkauskas 108  7-8  
8 Giedrius Dima 108  7-8  
9 Andrius Montrimas 96 9  
10 Mindaugas Dabašinskas 88  10-11  
11 Ramūnas Bilius 88  10-11  
         
  B  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Juozas Adomaitis 126 1  
2 Gytis Celencevičius 110 2  
3 Ramūnas Bilius 88 3  
4 Kasparas Vilkevičius 80 4  
5 Albertas Rimkus 76 5  
6 Audrius Vilčinskas 73 6  
7 Pavel Gusev 68 7  
8 Danielius Tarachovskis 60 8  
9 Tomas Grigas 46 9  
10 Česlovas Ramanauskas 45 10  
         
  C  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Ramūnas Bilius 88 1  
2 Albertas Rimkus 76 2  
3 Audrius Vilčinskas 73 3  
4 Tomas Grigas 46 4  
5 Česlovas Ramanauskas 45 5  
6 Gediminas Buntis 44  6-7  
7 Ričardas Liutkus 44  6-7  
8 Artūras Olšauskas 40  8-9  
9 Edmundas Mackevičius 40  8-9  
10 Aliaksandr Karpovich 36  10-11  
11 Marius Armonas 36  10-11  
         
  D  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Česlovas Ramanauskas 45 1  
2 Karolis Bužinskas 33 2  
3 Nerijus Molis 31  3-4  
4 Kęstutis Kučinskas 31  3-4  
5 Benas  Šemeta 29 5  
6 Donatas Juršys 28 6  
7 Ramūnas Mackevičius 24  7-8  
8 Ramūnas Ražanauskas 24  7-8  
9 Gediminas Buitvydas 22 9  
10 Rapolas Vedrickas 20  10-14  
11 Mindaugas Butautas 20  10-14  
12 Laurynas Mitrulevičius 20  10-14  
13 Javed Iqbal 20  10-14  
14 Mantas Smalskis 20  10-14  
         
  E  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Donatas Juršys 28 1  
2 Jokūbas Sadukas 15 2  
3 Laimonas Bačelis 14 3  
4 Ernestas Jarulaitis 9  4-5  
5 Robertas Lapinskas 9  4-5  
6 Saulius Venslovas 8 6  
7 Žilvinas Rėklaitis 6.5 7  
8 Gražvydas Petrauskas 5  8-12  
9 Airijus Baranauskas 5  8-12  
10 Romutis Juodsnukis 5  8-12  
11 Martynas Krisiukas 5  8-12  
12 Ramūnas Galvanauskas 5  8-12  
         
         
   

VD

   
       
  Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidėjų    
  A  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Evaldas Bradūnas 304 1  
2 Benas Vaškevičius 240  2-3  
3 Mantas Maulė 240  2-3  
4 Linas Supronas 224 4  
5 Andrius Kordušas 222  5-6  
6 Marijus Stankevičius 222  5-6  
7 Ramūnas Kavaliauskas 196 7  
8 Salvijus Stravinskas 174 8  
9 Gediminas Fridricas 166 9  
10 Giedrius Dima 160 10  
         
  B  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Andrius Kordušas 222  1-2  
2 Marijus Stankevičius 222  1-2  
3 Ramūnas Kavaliauskas 196 3  
4 Salvijus Stravinskas 174 4  
5 Gediminas Fridricas 166 5  
6 Arūnas Morkūnas 144  6-8  
7 Vidas Martinkus 144  6-8  
8 Mantas Zinkevičius 144  6-8  
9 Laimonas Vaškevičius 128 9  
10 Pranciškus Gečas 120  10-11  
11 Vygantas Garmus 120  10-11  
         
  C  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Andrius Kordušas 222  1-2  
2 Marijus Stankevičius 222  1-2  
3 Ramūnas Kavaliauskas 196 3  
4 Salvijus Stravinskas 174 4  
5 Arūnas Morkūnas 144  5-7  
6 Vidas Martinkus 144  5-7  
7 Mantas Zinkevičius 144  5-7  
8 Laimonas Vaškevičius 128 8  
9 Vygantas Garmus 120 9  
10 Tomas Tiškus 104 10  
         
  D  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Ramūnas Paškevičius 81 1  
2 Vilimas Šimkus 78 2  
3 Laimis Fiodorovas 66 3  
4 Borisas Lozinskis 64 4  
5 Valdas Jankauskas 58 5  
6 Žilvinas Tamošiūnas 50  6-7  
7 Marius Tamošiūnas 50  6-7  
8 Sigitas Galentas 46 8  
9 Darius Likas 45  9-10  
10 Donatas Sirvydis 45  9-10  
         
  E  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Donatas Sirvydis 45 1  
2 Rimas Sinius 36 2  
3 Artūras Liutkus 33.5 3  
4 Saulius Venslovas 30 4  
5 Gediminas Jauniškis 28 5  
6 Žaimantas Vaitiekūnas 26  6-8  
7 Olegas Kurganovas 26  6-8  
8 Donatas Akelis 26  6-8  
9 Kęstas Supronas 24.5 9  
10 Vaidas Šmitas 21 10  
         
         
   

MXV

   
       
  Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidėjų    
  A  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Evaldas Bradūnas 290 1  
2 Laimonas Vaškevičius 212 2  
3 Ramūnas Kavaliauskas 204 3  
4 Benas Vaškevičius 200 4  
5 Andrius Kordušas 196 5  
6 Linas Supronas 176 6  
7 Aivaras Kvedarauskas 160 7  
8 Arūnas Morkūnas 152 8  
9 Simas Malakauskas 135 9  
10 Salvijus Stravinskas 133 10  
         
  B  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Laimonas Vaškevičius 212 1  
2 Ramūnas Kavaliauskas 204 2  
3 Andrius Kordušas 196 3  
4 Aivaras Kvedarauskas 160 4  
5 Arūnas Morkūnas 152 5  
6 Simas Malakauskas 135 6  
7 Salvijus Stravinskas 133 7  
8 Marijus Stankevičius 126 8  
9 Pranciškus Gečas 120  9-10  
10 Vidas Salietis 120  9-10  
         
  C  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Laimonas Vaškevičius 212 1  
2 Ramūnas Kavaliauskas 204 2  
3 Andrius Kordušas 196 3  
4 Aivaras Kvedarauskas 160 4  
5 Arūnas Morkūnas 152 5  
6 Salvijus Stravinskas 133 6  
7 Marijus Stankevičius 126 7  
8 Andžej Mackevič 100 8  
9 Vygantas Garmus 94 9  
10 Karolis Šemeta 88  10-11  
11 Evaldas Čižinauskas 88  10-11  
         
  D  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Audrius Ambrasas 64 1  
2 Žilvinas Tamošiūnas 48 2  
3 Ramūnas Paškevičius 38 3  
4 Aleksej Borisenko 31 4  
5 Mindaugas Juodvalkis 30 5  
6 Aleksas  Tamašauskas 29  6-7  
7 Remigijus Šimonis 29  6-7  
8 Darius Likas 27 8  
9 Nerijus Molis 20.5 9  
10 Marius Tamošiūnas 20  10-11  
11 Olegas Kurganovas 20  10-11  
         
  E  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Aleksej Borisenko 31 1  
2 Aleksas  Tamašauskas 29 2  
3 Olegas Kurganovas 20 3  
4 Dalius  Martinaitis 18 4  
5 Artūras Liutkus 15.5  5-6  
6 Vidmanatas Galiauskas 15.5  5-6  
7 Gediminas Jauniškis 12 7  
8 Donatas Akelis 11  8-10  
9 Donatas Ferensas 11  8-10  
10 Mažvydas Petkevičius 11  8-10  

2020-02-06 15:45