Turnyro dalyviai
Šeimų turnyras 2018
  Data:  2018-03-17 09:30 - 2018-03-17 22:00
  Vieta: 
  Informacija:  C ir D grupių vyrų dvejetai žaidžiami Kauno m. Pilėnų vidurinė mokykla, Ąšigalio 23, Kaunas
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
 Klaipėdos BK 2 ]          
 Antanas Mizgiris   55+      5 Mėgėjai VD A.Mizgiris      
 Aurimas Mizgiris   Suaug      5 Mėgėjai VD A.Mizgiris      
 KNBA 35 ]          
 Benas Bačkaitis   U-13      1 Mėgėjai D MX A.Bačkaitienė      
 Egidijus Bubulis   U-19  2020-0007  14 Mėgėjai C MX V.Bubulytė      
 Vaiva Bubulytė   U-19  2020-0011    3 Mėgėjai B MD R.Bubulienė  14 Mėgėjai C MX E.Bubulis    
 Domas Daugėla   U-13  2020-0037    5 Mėgėjai D VD J.Daugėla      
 Valentinas Golubevas   45+  2020-0017  13 Mėgėjai B MX D.Nikitina      
 Aurimas Kamantauskas   35+  2020-0661    4 Mėgėjai D VD B.Kamantauskas      
 Matas Kareckas   U-15      4 Mėgėjai D MX J.Kareckienė      
 Tauras Krištaponis   Suaug  2020-0662  10 Mėgėjai C MX J.Krištaponienė      
 Rokas Lesinskas   U-11  2020-0037    3 Mėgėjai D VD A.Lesinskas      
 Egidijus Litvinskas   45+  2020-0575    6 Mėgėjai C MX J.Chomskytė      
 Perla Murėnaitė   U-15  2020-0664    2 Mėgėjai B MD E.Murėnienė      
 Andrius Paškevičius   Suaug  2020-0008  12 Mėgėjai C MX J.Paškevičienė  10 Mėgėjai D VD J.Paškevičius    
 Justas Paškevičius   U-19    10 Mėgėjai D VD A.Paškevičius  11 Mėgėjai D MX I.Paškevičiūtė    
 Ieva Paškevičiūtė   U-11  2020-0032    5 Mėgėjai D MD J.Paškevičienė  11 Mėgėjai D MX J.Paškevičius    
 Saulius Radzevičius   35+    10 Mėgėjai D MX V.Radzevičiūtė      
 Jonas Seniūnas   35+  2020-0016    3 Mėgėjai D MX N.Seniūnaitė      
 Daugirdas Špakauskas   U-15      2 Mėgėjai D VD K.Špakauskas      
 Adomas Zavackas   U-11  2020-0023    7 Mėgėjai D VD R.Zavackas      
 Vilius Bagdanavičius   U-15  2020-0005    4 Mėgėjai VD V.Bagdanavičius      
 Rūta Bubulienė   40+  2020-0006    3 Mėgėjai B MD V.Bubulytė      
 Jurga Chomskytė   35+  2020-0015    5 Mėgėjai B MD L.Chomskytė    6 Mėgėjai C MX E.Litvinskas    
 Urtė Gatelytė   U-11  2020-0036    2 Mėgėjai D MX J.Gatelis      
 Samanta Golubickaitė   U-17  2020-0665    2 Mėgėjai B MX D.Golubickas      
 Benediktas Kamantauskas   U-13  2020-0023    4 Mėgėjai D VD A.Kamantauskas      
 Jurgita Kareckienė   35+      4 Mėgėjai D MX M.Kareckas      
 Jūratė Krištaponienė   45+  2020-0017  10 Mėgėjai C MX T.Krištaponis      
 Audrius Lesinskas   45+  2020-0007    3 Mėgėjai D VD R.Lesinskas      
 Eglė Murėnienė   35+      2 Mėgėjai B MD P.Murėnaitė      
 Diana Nikitina   45+  2020-0784  13 Mėgėjai B MX V.Golubevas      
 Jūratė Paškevičienė   45+  2020-0037  12 Mėgėjai C MX A.Paškevičius    5 Mėgėjai D MD I.Paškevičiūtė    
 Viltė Radzevičiūtė   U-11      3 Mėgėjai D MD O.Radzevičienė  10 Mėgėjai D MX S.Radzevičius    
 Eglė Ramanauskaitė   Suaug  2020-0004    9 Mėgėjai B MX Č.Ramanauskas      
 Mindaugas Ramanauskas   Suaug    10 Mėgėjai B VD Č.Ramanauskas      
 Nomeda Seniūnaitė   U-11  2020-0041    3 Mėgėjai D MX J.Seniūnas      
 Rimantas Zavackas   35+      7 Mėgėjai D VD A.Zavackas      
 CBC 4 ]          
 Antanas Mankauskas         2 Mėgėjai B VD V.Mankauskas      
 Vytautas Mankauskas   Suaug      2 Mėgėjai B VD A.Mankauskas    1 Mėgėjai B MX D.Kačanovskienė    
 Karolis Reimeris   Suaug      1 Mėgėjai B VD R.Reimeris      
 Dalia Kačanovskienė   Suaug      1 Mėgėjai B MX V.Mankauskas      
 Panevėžio BK 3 ]          
 Emilis Jonkus   U-13  2020-0030    6 Mėgėjai D VD M.Jonkus    5 Mėgėjai D MX D.Jonkuvienė    
 Martynas Jonkus   Suaug      6 Mėgėjai D VD E.Jonkus      
 Dovilė Jonkuvienė   Suaug  2020-0019    5 Mėgėjai D MX E.Jonkus      
 JSO 22 ]          
 Evaldas Čižinauskas   50+  2020-0782    8 Mėgėjai B VD R.Poškus  10 Mėgėjai B MX K.Poškutė    
 Justinas Jarulaitis   Suaug    13 Mėgėjai C MX S.Goroškaitė  11 Mėgėjai D VD E.Jarulaitis    
 Valdas Paulauskas   55+  2020-0244    8 Mėgėjai C VD V.Kundrotas      
 Arūnas Petkevičius   60+  2020-0245    1 Mėgėjai C VD M.Petkevičius      
 Paulius Plytnikas   55+  2020-0669    4 Mėgėjai C VD A.Plytnikas    8 Mėgėjai C MX M.Plytnikaitė    
 Oksana Radzevičienė   40+  2020-0262    3 Mėgėjai D MD V.Radzevičiūtė      
 Paulius Toleikis   Suaug      2 Mėgėjai C VD A.Liočas      
 Tomas Vaškevičius   Suaug  2020-0026    2 Mėgėjai VD B.Vaškevičius    2 Mėgėjai MX S.Damaškaitė    
 Laimonas Vaškevičius   50+  2020-0252    3 Mėgėjai B VD P.Vaškevičius      
 Saulius Žvinys   45+    16 Mėgėjai B MX V.Žvinienė      
 Asta Bačkaitienė   40+  2020-0255    1 Mėgėjai D MX B.Bačkaitis      
 Romanas Chomskis   55+  2020-0221  11 Mėgėjai B VD P.Jūras      
 Sandra Damaškaitė   Suaug      2 Mėgėjai MX T.Vaškevičius      
 Fausta Dobilaitė   U-15  2020-0034  12 Mėgėjai D MX M.Dobilas      
 Sandra Goroškaitė   Suaug    13 Mėgėjai C MX J.Jarulaitis      
 Monika Plytnikaitė   Suaug  2020-0261    6 Mėgėjai B MD M.Plytnikaitė  12 Mėgėjai B MX A.Plytnikas    
 Robertas Poškus   50+  2020-0561    8 Mėgėjai B VD E.Čižinauskas      
 Kristina Poškutė   Suaug  2020-0005  10 Mėgėjai B MX E.Čižinauskas      
 Kąstytis Špakauskas   40+      2 Mėgėjai D VD D.Špakauskas      
 Paulius Vaškevičius   Suaug      3 Mėgėjai B VD L.Vaškevičius      
 Benas Vaškevičius   Suaug  2020-0253    2 Mėgėjai VD T.Vaškevičius      
 Vida Žvinienė   40+    16 Mėgėjai B MX S.Žvinys      
 SM Gaja 2 ]          
 Pijus Balaišis   U-17  2020-0438    4 Mėgėjai B VD V.Balaišis      
 Nedas Šimkus   U-15  2020-0432    3 Mėgėjai C VD V.Šimkus      
 Vilniaus BK 4 ]          
 Igor Movšovič   55+  2020-0047    8 Mėgėjai B MX V.Movšovič      
 Algimantas Plytnikas   60+  2020-0043  12 Mėgėjai B MX M.Plytnikaitė    4 Mėgėjai C VD P.Plytnikas    
 Ūla Lasinskaitė   U-15  2020-0031    6 Mėgėjai D MX K.Lasinskas      
 Vitalija Movšovič   U-19  2020-0052    8 Mėgėjai B MX I.Movšovič      
 Tauragės BK 4 ]          
 Jonas Šileris   65+  2020-0218    9 Mėgėjai B VD R.Šileris      
 Vykintė Trakšelytė   U-17      4 Mėgėjai B MD V.Trakšelytė      
 Renaldas Šileris   Suaug  2020-0029    9 Mėgėjai B VD J.Šileris      
 Vakarė Trakšelytė   U-15      4 Mėgėjai B MD V.Trakšelytė      
 Setas 17 ]          
 Mindaugas Dobilas   35+  2020-0292  12 Mėgėjai D MX F.Dobilaitė      
 Jovitas Gatelis   45+  2020-0200    2 Mėgėjai D MX U.Gatelytė      
 Robertas Giedraitis   40+  2020-0717    4 Mėgėjai C MX R.Šutaitė-Giedraitienė      
 Adomas Kovarskas   Suaug  2020-0202    7 Mėgėjai C VD V.Kovarskas      
 Arūnas Liočas   55+  2020-0027  15 Mėgėjai B MX E.Liočaitė    2 Mėgėjai C VD P.Toleikis    
 Artūras Liutkus   45+  2020-0203    9 Mėgėjai C VD R.Liutkus      
 Mantas Palubinskas   Suaug  2020-0204    3 Mėgėjai VD P.Palubinskas      
 Aurelijus Šadauskas   45+  2020-0671    9 Mėgėjai C MX J.Šadauskienė    9 Mėgėjai D VD R.Šadauskas    
 Rokas Šadauskas   U-11  2020-0035    9 Mėgėjai D VD A.Šadauskas      
 Bernardas Švarplys   U-13      1 Mėgėjai D VD A.Švarplys      
 Audrius Vilčinskas   45+  2020-0207    6 Mėgėjai C VD G.Vilčinskas      
 Salomėja Pečiulytė   45+    11 Mėgėjai C MX M.Viščinis      
 Jurgita Šadauskienė   40+  2020-0673    9 Mėgėjai C MX A.Šadauskas      
 Vilimas Šimkus   50+  2020-0488    3 Mėgėjai C VD N.Šimkus      
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė   40+  2020-0206    4 Mėgėjai C MX R.Giedraitis      
 Andrius Švarplys   40+  2020-0655    1 Mėgėjai D VD B.Švarplys      
 Gražvydas Vilčinskas   40+  2020-0674    6 Mėgėjai C VD A.Vilčinskas      
 Smešas 7 ]          
 Edmundas Petrošius   45+  2020-0098    5 Mėgėjai B VD T.Petrošius      
 Vaida Slušnienė   Suaug  2020-0103    1 Mėgėjai MX E.Slušnys    1 Mėgėjai B MD V.Slušnienė    
 Edgaras Slušnys   Suaug  2020-0104    1 Mėgėjai VD A.Slušnys    1 Mėgėjai MX V.Slušnienė    
 Gintautas Šiaučiūnas   50+  2020-0101    3 Mėgėjai C MX L.Šiaučiūnienė      
 Saulius Noreika   40+  2020-0114    6 Mėgėjai B VD M.Noreika      
 Violeta Slušnienė   50+  2020-0100    1 Mėgėjai B MD V.Slušnienė    4 Mėgėjai B MX A.Slušnys    
 Loreta Šiaučiūnienė   50+  2020-0102    3 Mėgėjai C MX G.Šiaučiūnas      
 Kretingos BK 5 ]          
 Mamertas Noreika   U-17  2020-0095    6 Mėgėjai B VD S.Noreika      
 Tomas Petrošius   U-17  2020-0096    5 Mėgėjai B VD E.Petrošius    3 Mėgėjai B MX R.Petrošienė    
 Arnoldas Slušnys   50+  2020-0094    1 Mėgėjai VD E.Slušnys    4 Mėgėjai B MX V.Slušnienė    
 Valdas Kundrotas   45+      8 Mėgėjai C VD V.Paulauskas      
 Ramunė Petrošienė   40+  2020-0092    3 Mėgėjai B MX T.Petrošius      
 Kauno BK 5 ]          
 Milda Plytnikaitė   Suaug      6 Mėgėjai B MD M.Plytnikaitė    8 Mėgėjai C MX P.Plytnikas    
 Česlovas Ramanauskas   55+  2020-0165  10 Mėgėjai B VD M.Ramanauskas    9 Mėgėjai B MX E.Ramanauskaitė    
 Mikas Viščinis   45+  2020-0441  11 Mėgėjai C MX S.Pečiulytė      
 Virgilijus Balaišis   45+  2020-0440    4 Mėgėjai B VD P.Balaišis      
 Emilija Liočaitė   Suaug    15 Mėgėjai B MX A.Liočas      
 Kelmės BK 3 ]          
 Evaldas Gedminas   40+  2020-0714    8 Mėgėjai D VD J.Šveistys    8 Mėgėjai D MX G.Gedminaitė    
 Eglė Gedminienė   35+  2020-0711    2 Mėgėjai D MD F.Gedminaitė    7 Mėgėjai D MX J.Šveistys    
 Remigijus Reimeris   45+  2020-0712    1 Mėgėjai B VD K.Reimeris      
 Kelmės BK "Gintaras" 3 ]          
 Joris Šveistys   U-15      8 Mėgėjai D VD E.Gedminas    7 Mėgėjai D MX E.Gedminienė    
 Gustė Gedminaitė   U-11  2020-0046    8 Mėgėjai D MX E.Gedminas      
 Fausta Gedminaitė   U-17  2020-0716    2 Mėgėjai D MD E.Gedminienė      
 Šakių KISK 11 ]          
 Valentinas Bagdanavičius   40+  2020-0175    4 Mėgėjai VD V.Bagdanavičius      
 Jonas Daugėla   40+  2020-0685    5 Mėgėjai C MX V.Daugėlienė    5 Mėgėjai D VD D.Daugėla    
 Irena Peleckienė   45+  2020-0177    2 Mėgėjai C MX E.Peleckis    1 Mėgėjai D MD E.Peleckytė    
 Egidijus Peleckis   50+  2020-0176    5 Mėgėjai C VD R.Peleckis    2 Mėgėjai C MX I.Peleckienė    
 Šarūnas Poderys   Suaug  2020-0772  13 Mėgėjai B VD A.Poderys  11 Mėgėjai B MX M.Geršvaltaitytė    
 Aidas Poderys   50+  2020-0587  13 Mėgėjai B VD Š.Poderys      
 Arūnas Vizgirda   50+  2020-0178  12 Mėgėjai B VD R.Vizgirda    5 Mėgėjai B MX D.Vizgirdienė    
 Milda Geršvaltaitytė   Suaug    11 Mėgėjai B MX Š.Poderys      
 Povilas Palubinskas   Suaug  2020-0274    3 Mėgėjai VD M.Palubinskas      
 Rytis Vizgirda   Suaug  2020-0774  12 Mėgėjai B VD A.Vizgirda      
 Diana Vizgirdienė   50+  2020-0179    5 Mėgėjai B MX A.Vizgirda      
 Šiauliai 4 ]          
 Ernestas Jarulaitis   45+  2020-0018  11 Mėgėjai D VD J.Jarulaitis      
 Jurgita Tiškienė   35+      1 Mėgėjai C MX T.Tiškus    4 Mėgėjai D MD U.Tiškutė    
 Tomas Tiškus   35+  2020-0180    1 Mėgėjai C MX J.Tiškienė      
 Ugnė Tiškutė   U-11  2020-0018    4 Mėgėjai D MD J.Tiškienė      
 Ignalinos BK 1 ]          
 Deividas Golubickas   Suaug  2020-0023    2 Mėgėjai B MX S.Golubickaitė      
 Baltijos badmintonas 2 ]          
 Vidas Martinkus   45+  2020-0184    6 Mėgėjai B MX V.Martinkienė      
 Vaida Martinkienė   40+  2020-0601    6 Mėgėjai B MX V.Martinkus      
 Birštono BK 2 ]          
 Laima Chomskytė   Suaug  2020-0158    5 Mėgėjai B MD J.Chomskytė    7 Mėgėjai B MX P.Jūras    
 Paulius Jūras   35+  2020-0159  11 Mėgėjai B VD R.Chomskis    7 Mėgėjai B MX L.Chomskytė    
 GPT 2 ]          
 Kęstutis Lasinskas   35+    14 Mėgėjai B VD M.Lasinskas    6 Mėgėjai D MX Ū.Lasinskaitė    
 Mantvydas Lasinskas   35+    14 Mėgėjai B VD K.Lasinskas      
 Šeduva 2 ]          
 Remigijus Peleckis   45+  2020-0028    5 Mėgėjai C VD E.Peleckis    9 Mėgėjai D MX E.Peleckytė    
 Elija Peleckytė   U-11      1 Mėgėjai D MD I.Peleckienė    9 Mėgėjai D MX R.Peleckis    
 AKBK 3 ]          
 Vaida Daugėlienė   35+  2020-0191    5 Mėgėjai C MX J.Daugėla      
 Ričardas Liutkus   45+  2020-0195    9 Mėgėjai C VD A.Liutkus      
 Mažvydas Petkevičius   Suaug  2020-0501    1 Mėgėjai C VD A.Petkevičius      
 Ukmergė 1 ]          
 Vladas Kovarskas   50+      7 Mėgėjai C VD A.Kovarskas      
 Kiti žaidėjai 8 ]          
 Anastasiya Khomich [BLR]   U-17      4 Mėgėjai MX T.Perkovski    8 Mėgėjai B MD O.Khomicz    
 Tomasz Grosz [POL]         7 Mėgėjai B VD B.Krysiak    7 Mėgėjai C MX M.Romanowska    
 Bogdan Krysiak [POL]   45+      7 Mėgėjai B VD T.Grosz  14 Mėgėjai B MX M.Krysiak    
 Malgorzata Krysiak [POL]   40+      7 Mėgėjai B MD M.Romanowska  14 Mėgėjai B MX B.Krysiak    
 Piotr Olow [POL]   35+      6 Mėgėjai VD T.Perkovski    3 Mėgėjai MX O.Khomicz    
 Tomasz Perkovski [POL]   45+      6 Mėgėjai VD P.Olow    4 Mėgėjai MX A.Khomich    
 Oksana Khomicz [POL]   40+      3 Mėgėjai MX P.Olow    8 Mėgėjai B MD A.Khomich    
 Marta Romanowska [POL]         7 Mėgėjai B MD M.Krysiak    7 Mėgėjai C MX T.Grosz    
Viso dalyvių: 152