Turnyro dalyviai
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
  Data:  2006-04-29 10:00 - 2006-04-30 14:00
  Vieta:  Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g.8 (Pašilaičiai)
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
 Klaipėdos BK 1 ]          
 Rokas Krūminas     2020-0591    4 U-19 E VV   1 U-19 E VD Y.Hsieh    3 U-19 E MX U.Januškevičiūtė   
 KNBA 1 ]          
 Veslava Tankevič   Suaug  2020-0828    9 U-19 E MV   4 U-19 E MD M.Varslavėnaitė    6 U-19 E MX Y.Akushevich   
 CBC 2 ]          
 Ričardas Kazlauskas   Suaug  2020-0327    1 U-19 E VV   2 U-19 E VD R.Remenčiūtė    1 U-19 E MX R.Kristianson   
 Justina Luckutė       10 U-19 E MV   3 U-19 E MD M.Swierczynska    
 JSO 1 ]          
 Ligita Bandholm [DNK]   Suaug      4 U-19 C MX M.Caljouw    4 U-19 D VV   3 U-19 D VD A.Glaz   
 Vilniaus BK 1 ]          
 Agnė Gaižauskienė   Suaug    13 U-19 E MV   8 U-19 E MD K.1     
 Tauragės BK 3 ]          
 Austėja Gendroliūtė   U-9      2 U-19 E VV     
 Lukas Šerpetauskas   U-9      7 U-19 D VV   4 U-19 D VD B.Grodynska    
 Tautvydas Urbutis   U-9      4 U-19 C MV   2 U-19 C MD M.Strik    
 SEB 1 ]          
 Ūla Vyskupaitytė   U-9      5 U-19 E VV     
 Kretingos BK 2 ]          
 Liepa Bracaitė         2 U-19 C MX P.Olow    2 U-19 D VV   2 U-19 D VD M.Dapšys   
 Joana Milašiūtė   U-11      7 U-19 C MV   1 U-19 E MD R.Balvočius    2 U-19 E MX Y.Hsieh   
 BK "Svajonė" 1 ]          
 Airida Sandra Zymonaitė         5 U-19 E MV   5 U-19 E MD H.van der Veen    
 Virus 1 ]          
 Martyna Varslavėnaitė   U-9    15 U-19 E MV   4 U-19 E MD V.Tankevič    
 Skrajukas 2 ]          
 Mantvydas Dapšys   U-11      3 U-19 D VV   2 U-19 D VD L.Bracaitė    
 Ugnė Januškevičiūtė         2 U-19 E MV   2 U-19 E MD R.Kristianson    3 U-19 E MX R.Krūminas   
 Nėra 1 ]          
 Yahor Akushevich [BLR]         7 U-19 E VV   3 U-19 E VD K.Wladzinska    6 U-19 E MX V.Tankevič   
 Viekšniai 1 ]          
 Ramūnas Balvočius   Suaug  2020-0602    3 U-19 E MV   1 U-19 E MD J.Milašiūtė    4 U-19 E MX R.Remenčiūtė   
 Jurbarkas 1 ]          
 Raminta Remenčiūtė         6 U-19 E VV   2 U-19 E VD R.Kazlauskas    4 U-19 E MX R.Balvočius   
 Kiti žaidėjai 16 ]          
 Anna Glaz [BLR]         6 U-19 D VV   3 U-19 D VD L.Bandholm    
 Anthony Dumartheray [CHE]   U-19      1 U-19 C MX K.Saksing    1 U-19 D VV   1 U-19 D VD M.Thøgersen   
 Mads Thøgersen [DNK]         3 U-19 C MX   5 U-19 D VV   1 U-19 D VD A.Dumartheray   
 Grace King [ENG]   U-9      4 U-19 E MV   6 U-19 E MD P.Gajda    
 Raivo Kristianson [EST]   60+      1 U-19 E MV   2 U-19 E MD U.Januškevičiūtė    1 U-19 E MX R.Kazlauskas   
 Kertu Saksing [EST]         3 U-19 C MV   1 U-19 C MD P.Olow    1 U-19 C MX A.Dumartheray   
 Marina Strik [EST]   50+      2 U-19 C MV   2 U-19 C MD T.Urbutis    
 Mark Caljouw [NLD]   U-13      5 U-19 C MV   3 U-19 C MD   4 U-19 C MX L.Bandholm   
 Henk van der Veen [NLD]   50+      8 U-19 E MV   5 U-19 E MD A.Zymonaitė    
 Piotr Gajda [POL]   U-9      7 U-19 E MV   6 U-19 E MD G.King    
 Piotr Olow [POL]   Suaug      1 U-19 C MV   1 U-19 C MD K.Saksing    2 U-19 C MX L.Bracaitė   
 Magdalena Swierczynska [POL]   U-9      6 U-19 E MV   3 U-19 E MD J.Luckutė    5 U-19 E MX K.Wladzinska   
 Karolina Wladzinska [POL]   U-9      8 U-19 E VV   3 U-19 E VD Y.Akushevich    5 U-19 E MX M.Swierczynska   
 Basia Grodynska [SCO]   U-9      8 U-19 D VV   4 U-19 D VD L.Šerpetauskas    
 Yu ying Hsieh [TWN]   U-9      3 U-19 E VV   1 U-19 E VD R.Krūminas    2 U-19 E MX J.Milašiūtė   
 Danylo Shevchuk [UKR]       12 U-19 E MV   7 U-19 E MD   
Viso dalyvių: 35