MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-29 02:08 took:196.9 s.

 

Tournaments

[A] Open Prienai Badminton Preference


2023 February 18 d.; Prienai
MD WD XD
Mėgėjai (MEG): 3 7.2
Mėgėjai B: 5 4.5 5 3.2 4 7.2
Mėgėjai C: 6 2 6 2.6
Mėgėjai D: 6 1.5 8 4

PrienųKKSC Prienų KKSC (2)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
1 Ąžuolas Barkauskas 2024-5378 2004 Mėgėjai Rokas Barkauskas
2 Rokas Barkauskas 2024-5863 2006 Mėgėjai Ąžuolas Barkauskas
Prienų BK Prienų BK (6)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
3 Arijus Baranauskas 2007 Mėgėjai B Airidas Baranauskas
4 Airidas Baranauskas 2024-6134 2010 Mėgėjai B Arijus Baranauskas
5 Justas Čekavičius 2024-5637 1990 Mėgėjai B Gustas Čekavičius
6 Gustas Čekavičius 2024-4759 2009 Mėgėjai B Justas Čekavičius
7 Dalius Juodsnukis 2024-4688 1986 Mėgėjai Romutis Juodsnukis
8 Romutis Juodsnukis 2024-5357 1990 Mėgėjai Dalius Juodsnukis
Smešas BK "Smešas" (1)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
9 Edmundas Petrošius 2024-4877 1972 Mėgėjai Tomas Petrošius
Kretingos BK Kretingos sporto klubas "Žalgiris" (2)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
10 Ramunė Petrošienė 2024-4873 1974 Mėgėjai B Tomas Petrošius
11 Tomas Petrošius 2024-6017 2002 Mėgėjai Edmundas Petrošius Mėgėjai B Ramunė Petrošienė
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (22)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
12 Giedre Brikytė Kinderienė 1980 Mėgėjai D Tomas Kinderis
13 Eduard Goss 2024-4181 1978 Mėgėjai D Simona Goss
14 Simona Goss 2013 Mėgėjai D Eduard Goss
15 Vidmantas Gumauskas 2024-4392 1978 Mėgėjai D Jokūbas Gumauskas
16 Milda Gumbrevičiūtė 2024-4253 1990 Mėgėjai B Andrius Mockus
17 Tomas Kinderis 2024-4490 1977 Mėgėjai D Giedre Brikytė Kinderienė
18 Migle Kvedarauskaite 2024-4161 2015 Mėgėjai D Aivaras Kvedarauskas
19 Ažuolas Kvedarauskas 2024-4159 2010 Mėgėjai B Aivaras Kvedarauskas
20 Aivaras Kvedarauskas 2024-4158 1974 Mėgėjai B Ažuolas Kvedarauskas Mėgėjai D Migle Kvedarauskaite
21 Andrius Leonavičius 1976 Mėgėjai D Simonas Leonavičius
22 Vytautas Liutika 2024-5809 1966 Mėgėjai D Jonas Liutika
23 Jonas Liutika 2024-5829 2006 Mėgėjai D Vytautas Liutika
24 Žygimantas Maleckas 2024-5335 1978 Mėgėjai D Laura Maleckienė
25 Laura Maleckienė 2024-4339 1979 Mėgėjai D Žygimantas Maleckas
26 Andrius Mockus 2024-5347 1987 Mėgėjai B Milda Gumbrevičiūtė
27 Vytis Raila 2024-4825 2011 Mėgėjai D Lina Railienė
28 Lina Railienė 2024-4208 1982 Mėgėjai D Vytis Raila
29 Rusnė Rimdžiūtė 2012 Mėgėjai B Eglė Rimdžiuvienė
30 Eglė Rimdžiuvienė 2024-5331 1984 Mėgėjai B Rusnė Rimdžiūtė Mėgėjai D Leonardas Ramanauskas
31 Vėja Šidlauskaitė 2016 Mėgėjai B Rima Šidlauskienė
32 Rima Šidlauskienė 1980 Mėgėjai B Vėja Šidlauskaitė
33 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 2024-4272 1977 Mėgėjai C Robertas Giedraitis
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (6)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
34 Robertas Giedraitis 2024-5615 1977 Mėgėjai D Ričardas Giedraitis Mėgėjai C Rosita Šutaitė-Giedraitienė
35 Ričardas Giedraitis 2005 Mėgėjai D Robertas Giedraitis
36 Almantas Meškauskas 2024-4677 1965 Mėgėjai D Vilius Meškauskas
37 Vilimas Šimkus 2024-5638 1967 Mėgėjai B Nedas Šimkus
38 Audrius Vilčinskas 2024-4842 1971 Mėgėjai C Gražvydas Vilčinskas
39 Gražvydas Vilčinskas 2024-5899 1974 Mėgėjai C Audrius Vilčinskas
Kauno BK VšĮ Kauno badmintono klubas (2)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
40 Virgilijus Balaišis 2024-5928 1968 Mėgėjai B Pijus Balaišis
41 Nedas Šimkus 2024-4794 2004 Mėgėjai B Vilimas Šimkus
KTU Kauno technologijos universitetas (1)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
42 Pijus Balaišis 2024-5281 2002 Mėgėjai B Virgilijus Balaišis
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (5)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
43 Kęstutis Kulikauskas 2024-5881 1986 Mėgėjai C Paulius Plytnikas Mėgėjai C Milda Plytnikaitė
44 Monika Kulikauskienė 2024-5459 1995 Mėgėjai B Milda Plytnikaitė Mėgėjai B Paulius Plytnikas
45 Valdas Paulauskas 2024-4950 1960 Mėgėjai C Valdas Kundrotas
46 Milda Plytnikaitė 1997 Mėgėjai B Monika Kulikauskienė Mėgėjai C Kęstutis Kulikauskas
47 Paulius Plytnikas 2024-4954 1961 Mėgėjai C Kęstutis Kulikauskas Mėgėjai B Monika Kulikauskienė
Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (2)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
48 Evaldas Gedminas 1976 Mėgėjai C Joris Šveistys Mėgėjai C Gustė Gėdminaitė
49 Eglė Gėdminienė 2024-6085 1979 Mėgėjai B Fausta Gedminaitė Mėgėjai C Joris Šveistys
INVICTUS Sporto klubas "Invictus" (8)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
50 Fausta Gedminaitė 2024-6087 2002 Mėgėjai B Eglė Gėdminienė
51 Raimondas Jankauskas 2024-4267 1986 Mėgėjai D Aurimas Valauskas Mėgėjai D Deimantė Valauskaitė
52 Evelina Šiušytė 2024-4435 1994 Mėgėjai B Mantas Varnelis
53 Joris Šveistys 2005 Mėgėjai C Evaldas Gedminas Mėgėjai C Eglė Gėdminienė
54 Deimantė Valauskaitė 2815 2008 Mėgėjai B Vaida Valauskienė Mėgėjai D Raimondas Jankauskas
55 Aurimas Valauskas 1983 Mėgėjai D Raimondas Jankauskas Mėgėjai D Vaida Valauskienė
56 Vaida Valauskienė 2813 1986 Mėgėjai B Deimantė Valauskaitė Mėgėjai D Aurimas Valauskas
57 Mantas Varnelis 2024-6183 1989 Mėgėjai B Evelina Šiušytė
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (2)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
58 Dainius Mitrulevicius 1967 Mėgėjai C Laurynas Mitrulevičius
59 Laurynas Mitrulevičius 1988 Mėgėjai C Dainius Mitrulevicius
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (2)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
60 Ąžuolas Galiauskas 2001 Mėgėjai C Vidmantas Galiauskas
61 Vidmantas Galiauskas 2024-4214 1974 Mėgėjai C Ąžuolas Galiauskas
Baltijos badmintonas VšĮ "Baltijos badmintonas" (1)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
62 Valdas Kundrotas 2024-5645 1972 Mėgėjai C Valdas Paulauskas
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (4)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
63 Audrius Ambrasas 2024-5094 1962 Mėgėjai C Rasa Ambrasienė
64 Rasa Ambrasienė 2024-5093 1962 Mėgėjai C Audrius Ambrasas
65 Dainius Kecorius 2024-4251 1971 Mėgėjai C Justina Kecoriūtė
66 Justina Kecoriūtė 1996 Mėgėjai C Dainius Kecorius
Kelmės BK Gintaras Kelmės badmintono klubas "Gintaras" (1)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
67 Gustė Gėdminaitė 2008 Mėgėjai C Evaldas Gedminas
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (3)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
68 Jokūbas Gumauskas 2024-4501 2009 Mėgėjai D Vidmantas Gumauskas
69 Simonas Leonavičius 2024-4839 2012 Mėgėjai D Andrius Leonavičius
70 Vilius Meškauskas 2024-4678 2007 Mėgėjai D Almantas Meškauskas
BC421 VšĮ Badmintono centras (1)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
71 Leonardas Ramanauskas 2024-4659 2011 Mėgėjai D Eglė Rimdžiuvienė

Registration time has expired





Print version