MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-29 02:08 took:196.9 s.

 

Tournaments

[A] PBK Cup


2023 May 13 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
MS WS MD WD XD
Suaug (A):
Suaug B (B): 3 1.95 9 1.8 5 1.4 6 1.2 7 1.7
Suaug C (C): 13 1.2 8 1 8 1.1
Suaug D (D): 8 1 8 1 10 1

I Round

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

  • S1 Egidijus Serdikevičius
    Aurėja Metrikytė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Deiminas Tauškela
    Saulė Butrimaitė-Tauškelienė
    15:21 | 11:21
    S9 Valerijs Ščerbickis
    Justina Ščeponavičė
    16.2
  • S5 Edmundas Žiaunys
    Jolanta Žiaunienė
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Marijus Zigmuntas
    Samantė Baliutavičiūtė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Darius Urbonas
    Lauryna Kvedaraitė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Remigijus Skrebe
    Eglė Tvaskienė
    vs
    S11 Bye
    16.6
  • S7 Aurimas Balčiūnas
    Dinara Žiaubrė
    21:14 | 24:26 | 21:15
    S10 Kipras Banelis
    Adriana Juodviršytė
    16.7
  • S2 Andrius Urbonas
    Jurgita Kundrotiene
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Egidijus Serdikevičius
    Aurėja Metrikytė
    21:16 | 21:10
    Valerijs Ščerbickis
    Justina Ščeponavičė
    8.1
  • Edmundas Žiaunys
    Jolanta Žiaunienė
    10:21 | 04:21
    Marijus Zigmuntas
    Samantė Baliutavičiūtė
    8.2
  • Darius Urbonas
    Lauryna Kvedaraitė
    21:19 | 21:18
    Remigijus Skrebe
    Eglė Tvaskienė
    8.3
  • Aurimas Balčiūnas
    Dinara Žiaubrė
    15:21 | 18:21
    Andrius Urbonas
    Jurgita Kundrotiene
    8.4
  • Egidijus Serdikevičius
    Aurėja Metrikytė
    25:23 | 21:18
    Marijus Zigmuntas
    Samantė Baliutavičiūtė
    4.1
  • Darius Urbonas
    Lauryna Kvedaraitė
    22:20 | 21:19
    Andrius Urbonas
    Jurgita Kundrotiene
    4.2
  • PLACES: 1,2
    Egidijus Serdikevičius
    Aurėja Metrikytė
    21:13 | 21:15
    Darius Urbonas
    Lauryna Kvedaraitė
    2.1
  • PLACES: 3,4
    Marijus Zigmuntas
    Samantė Baliutavičiūtė
    21:09 | 21:10
    Andrius Urbonas
    Jurgita Kundrotiene
    3-4.1
PLACES: 5-8
  • Valerijs Ščerbickis
    Justina Ščeponavičė
    20:22 | 21:17 | 22:20
    Edmundas Žiaunys
    Jolanta Žiaunienė
    5-8.1
  • Remigijus Skrebe
    Eglė Tvaskienė
    22:20 | 20:22 | 22:20
    Aurimas Balčiūnas
    Dinara Žiaubrė
    5-8.2
  • PLACES: 5,6
    Valerijs Ščerbickis
    Justina Ščeponavičė
    21:18 | 21:19
    Remigijus Skrebe
    Eglė Tvaskienė
    5-6.1
  • PLACES: 7,8
    Edmundas Žiaunys
    Jolanta Žiaunienė
    21:13 | 21:13
    Aurimas Balčiūnas
    Dinara Žiaubrė
    7-8.1
PLACES: 9-16
  • Bye
    vs
    Deiminas Tauškela
    Saulė Butrimaitė-Tauškelienė
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.3
  • Kipras Banelis
    Adriana Juodviršytė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Deiminas Tauškela
    Saulė Butrimaitė-Tauškelienė
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Bye
    vs
    Kipras Banelis
    Adriana Juodviršytė
    9-12.2
  • PLACES: 9,10
    Deiminas Tauškela
    Saulė Butrimaitė-Tauškelienė
    14:21 | 11:21
    Kipras Banelis
    Adriana Juodviršytė
    9-10.1



Registration time has expired





Print version