MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-12 02:08 took:219.4 s.

 

Tournaments

[A] Hummel Badminton League Season 2 Stage 2


2023 February 11 d.; Kauno sporto halė
MS WS MD WD XD
Suaug (A): 12 18.9 6 2.3 15 29.5 6 5.6 15 24.5
Suaug B (B): 10 3.9 6 4.5 4 3.6 6 6.7
Suaug C (C): 16 1.3 8 2.8 6 2.3 13 6
Suaug D (D): 14 2.7 6 1.9 10 2.9
Suaug E (E): 12 1.8 13 1.8 21 2.9

I Round

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

  • S1 Evaldas Bradūnas
    Monika Kulikauskienė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Ailantas Sutkus
    Evelina Šiušytė
    17' 16:21 | 13:21
    S9 Arsenii Shiian
    Birutė Rasiulytė-Ragaišienė
    16.2
  • S5 Ramūnas Bilius
    Jurgita Bilienė
    28' 17:21 | 21:12 | 21:17
    S12 Tomas Vaškevičius
    Sandra Damaškaitė-Vaškevičienė
    16.3
  • S4 Audrius Kepežinskas
    Giedrė Dapkuvienė
    34' 16:21 | 21:13 | 21:19
    S13 Augustas Valatka
    Ausvydė Škulevičiūtė
    16.4
  • S3 Rokas Lesinskas
    Viltė Paulauskaitė
    18' 21:16 | 21:16
    S14 Konstantin Okopniy
    Kornelija Urbonavičiūtė
    16.5
  • S6 Ignas Reznikas
    Emilija Unte
    17' 11:21 | 13:21
    S11 Kazimieras Dauskurtas
    Vaiva Žymantė
    16.6
  • S7 Karolis Šemeta
    Elžbieta Bajorinaitė
    18' 21:17 | 21:14
    S10 KTU Andrius Bendoraitis
    Justė Kazakauskaitė
    16.7
  • S2 Aivaras Kvedarauskas
    Eglė Rimdžiuvienė
    37' 11:21 | 21:16 | 21:16
    S15 Gedmantas Čepkauskas
    Ieva Gaidė
    16.8
  • Evaldas Bradūnas
    Monika Kulikauskienė
    18' 21:12 | 21:18
    Arsenii Shiian
    Birutė Rasiulytė-Ragaišienė
    8.1
  • Ramūnas Bilius
    Jurgita Bilienė
    30' 21:19 | 19:21 | 21:17
    Audrius Kepežinskas
    Giedrė Dapkuvienė
    8.2
  • Rokas Lesinskas
    Viltė Paulauskaitė
    22' 20:22 | 15:21
    Kazimieras Dauskurtas
    Vaiva Žymantė
    8.3
  • Karolis Šemeta
    Elžbieta Bajorinaitė
    28' 23:21 | 22:20
    Aivaras Kvedarauskas
    Eglė Rimdžiuvienė
    8.4
  • Evaldas Bradūnas
    Monika Kulikauskienė
    16' 21:13 | 21:18
    Ramūnas Bilius
    Jurgita Bilienė
    4.1
  • Kazimieras Dauskurtas
    Vaiva Žymantė
    16' 21:12 | 21:10
    Karolis Šemeta
    Elžbieta Bajorinaitė
    4.2
  • PLACES: 1,2
    Evaldas Bradūnas
    Monika Kulikauskienė
    33' 23:21 | 13:21 | 21:18
    Kazimieras Dauskurtas
    Vaiva Žymantė
    2.1
  • PLACES: 3,4
    Ramūnas Bilius
    Jurgita Bilienė
    29' 24:22 | 14:21 | 12:21
    Karolis Šemeta
    Elžbieta Bajorinaitė
    3-4.1
PLACES: 5-8
  • Arsenii Shiian
    Birutė Rasiulytė-Ragaišienė
    15' 21:13 | 21:19
    Audrius Kepežinskas
    Giedrė Dapkuvienė
    5-8.1
  • Rokas Lesinskas
    Viltė Paulauskaitė
    21' 21:19 | 21:16
    Aivaras Kvedarauskas
    Eglė Rimdžiuvienė
    5-8.2
  • PLACES: 5,6
    Arsenii Shiian
    Birutė Rasiulytė-Ragaišienė
    18' 19:21 | 13:21
    Rokas Lesinskas
    Viltė Paulauskaitė
    5-6.1
PLACES: 9-16
  • Bye
    vs
    Ailantas Sutkus
    Evelina Šiušytė
    9-16.1
  • Tomas Vaškevičius
    Sandra Damaškaitė-Vaškevičienė
    17' 21:19 | 21:11
    Augustas Valatka
    Ausvydė Škulevičiūtė
    9-16.2
  • Konstantin Okopniy
    Kornelija Urbonavičiūtė
    20' 20:22 | 16:21
    Ignas Reznikas
    Emilija Unte
    9-16.3
  • KTU Andrius Bendoraitis
    Justė Kazakauskaitė
    18' 11:21 | 20:22
    Gedmantas Čepkauskas
    Ieva Gaidė
    9-16.4
  • Ailantas Sutkus
    Evelina Šiušytė
    18' 18:21 | 18:21
    Tomas Vaškevičius
    Sandra Damaškaitė-Vaškevičienė
    9-12.1
  • Ignas Reznikas
    Emilija Unte
    27' 18:21 | 21:13 | 21:10
    Gedmantas Čepkauskas
    Ieva Gaidė
    9-12.2
  • PLACES: 9,10
    Tomas Vaškevičius
    Sandra Damaškaitė-Vaškevičienė
    28' 8:21 | 21:19 | 18:21
    Ignas Reznikas
    Emilija Unte
    9-10.1








Print version