MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-21 02:08 took:213.6 s.

 

Tournaments

[A] Hummel Badminton League Season 2 Stage 4


2023 April 15 d.; Kauno sporto halė
MS WS MD WD XD
Suaug (A): 8 19.5 8 2.3 7 11.2 4 3.1 11 9.3
Suaug B (B): 13 4.5 15 4.4
Suaug C (C): 17 1.3 7 1.3 6 1.1 10 2.4
Suaug D (D): 7 1 9 1.3
Suaug E (E): 12 1 16 1 20 1.3

I Round

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

  • S1 Donatas Rumšys
    Jūratė Paškevičienė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Marijus Stankevičius
    Edita Likiene
    25' 21:16 | 7:21 | 21:17
    S9 Žilvinas Tamošiūnas
    Aušra Montvydaitė
    16.2
  • S5 Giedrius Strumila
    Sofija Orlovaitė
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Rapolas Vedrickas
    Dovilė Grigalauskienė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Artūras Kuodys
    Karolina Bagdonaitė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Robertas Januševičius
    Viktorija Zonytė
    vs
    S11 Bye
    16.6
  • S7 Mindaugas Dobilas
    Rasa Lazauskaitė
    21' 18:21 | 15:21
    S10 Ramūnas Ražanauskas
    Milda Lekšaitė
    16.7
  • S2 Darius Kairys
    Sonata Zinkevičienė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Donatas Rumšys
    Jūratė Paškevičienė
    17' 21:13 | 21:7
    Marijus Stankevičius
    Edita Likiene
    8.1
  • Giedrius Strumila
    Sofija Orlovaitė
    18' 21:11 | 21:17
    Rapolas Vedrickas
    Dovilė Grigalauskienė
    8.2
  • Artūras Kuodys
    Karolina Bagdonaitė
    29' 21:19 | 12:21 | 21:17
    Robertas Januševičius
    Viktorija Zonytė
    8.3
  • Ramūnas Ražanauskas
    Milda Lekšaitė
    22' 22:20 | 21:19
    Darius Kairys
    Sonata Zinkevičienė
    8.4
  • Donatas Rumšys
    Jūratė Paškevičienė
    17' 21:10 | 21:13
    Giedrius Strumila
    Sofija Orlovaitė
    4.1
  • Artūras Kuodys
    Karolina Bagdonaitė
    23' 19:21 | 18:21
    Ramūnas Ražanauskas
    Milda Lekšaitė
    4.2
  • PLACES: 1,2
    Donatas Rumšys
    Jūratė Paškevičienė
    16' 21:10 | 21:6
    Ramūnas Ražanauskas
    Milda Lekšaitė
    2.1
  • PLACES: 3,4
    Giedrius Strumila
    Sofija Orlovaitė
    30' 21:14 | 17:21 | 12:21
    Artūras Kuodys
    Karolina Bagdonaitė
    3-4.1
PLACES: 5-8
  • Marijus Stankevičius
    Edita Likiene
    19' 21:19 | 21:18
    Rapolas Vedrickas
    Dovilė Grigalauskienė
    5-8.1
  • Robertas Januševičius
    Viktorija Zonytė
    18' 21:17 | 21:18
    Darius Kairys
    Sonata Zinkevičienė
    5-8.2
  • PLACES: 5,6
    Marijus Stankevičius
    Edita Likiene
    22' 21:23 | 12:21
    Robertas Januševičius
    Viktorija Zonytė
    5-6.1
  • PLACES: 7,8
    Rapolas Vedrickas
    Dovilė Grigalauskienė
    17' 18:21 | 17:21
    Darius Kairys
    Sonata Zinkevičienė
    7-8.1
PLACES: 9-16
  • Bye
    vs
    Žilvinas Tamošiūnas
    Aušra Montvydaitė
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.3
  • Mindaugas Dobilas
    Rasa Lazauskaitė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Žilvinas Tamošiūnas
    Aušra Montvydaitė
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Bye
    vs
    Mindaugas Dobilas
    Rasa Lazauskaitė
    9-12.2
  • PLACES: 9,10
    Žilvinas Tamošiūnas
    Aušra Montvydaitė
    15' 21:13 | 21:12
    Mindaugas Dobilas
    Rasa Lazauskaitė
    9-10.1








Print version