MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-06-23 02:08 took:232.8 s.

 

Tournaments

[A] Lithuanian Youth (U19) and Junior (U13) Personal Championships


2023 May 20 d. — 21 d.; Prienai
MS WS MD WD XD
U-13: 23 4 28 4 11 2 13 2 12 2
U-19: 27 32 32 32 12 16 15 16 18 16

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

  • S1 Joringis Skirgaila
    vs
    S32 Bye
    32.1
  • S16 Pijus Bambalas
    13' 21:8 | 21:8
    S17 KTU Tautvydas Bočkus
    32.2
  • S9 Vaidas Voroneckis
    vs
    S24 Bye
    32.3
  • S8 Rokas Krūminas
    vs
    S25 Bye
    32.4
  • S5 Martynas Plauška
    vs
    S28 Bye
    32.5
  • S12 Domas Daugėla
    vs
    S21 Bye
    32.6
  • S13 Mykolas Grytė
    vs
    S20 Bye
    32.7
  • S4 Joris Ivanauskas
    vs
    S29 Bye
    32.8
  • S3 Kipras Sakalauskas
    vs
    S30 Bye
    32.9
  • S14 Danielis Januškauskis
    18' 22:20 | 21:11
    S19 Dovydas Šilingis
    32.10
  • S11 Mykolas Grigas
    vs
    S22 Bye
    32.11
  • S6 Kajus Vilpišauskas
    vs
    S27 Bye
    32.12
  • S7 Arijus Baranauskas
    vs
    S26 Bye
    32.13
  • S10 Gabrielius Dapkus
    vs
    S23 Bye
    32.14
  • S15 Rojus Gaukštas
    12' 21:9 | 21:5
    S18 Rokas Smilgius
    32.15
  • S2 Daniel Leonovič
    vs
    S31 Bye
    32.16
  • Joringis Skirgaila
    17' 21:7 | 21:11
    Pijus Bambalas
    16.1
  • Vaidas Voroneckis
    25' 21:17 | 22:20
    Rokas Krūminas
    16.2
  • Martynas Plauška
    18' 21:13 | 21:12
    Domas Daugėla
    16.3
  • Mykolas Grytė
    15' 5:21 | 13:21
    Joris Ivanauskas
    16.4
  • Kipras Sakalauskas
    14' 21:13 | 21:12
    Danielis Januškauskis
    16.5
  • Mykolas Grigas
    43' 21:12 | 17:21 | 22:20
    Kajus Vilpišauskas
    16.6
  • Arijus Baranauskas
    22' 22:20 | 22:20
    Gabrielius Dapkus
    16.7
  • Rojus Gaukštas
    15' 10:21 | 12:21
    Daniel Leonovič
    16.8
  • Joringis Skirgaila
    26' 21:17 | 21:9
    Vaidas Voroneckis

    (Laimėjęs patenka į pagrindinį turnyrą Seed 9)
    8.1
  • Martynas Plauška
    21' 17:21 | 14:21
    Joris Ivanauskas

    (Laimėjęs patenka į pagrindinį turnyrą Seed 12)
    8.2
  • Kipras Sakalauskas
    16' 21:14 | 21:10
    Mykolas Grigas

    (Laimėjęs patenka į pagrindinį turnyrą Seed 11)
    8.3
  • Arijus Baranauskas
    19' 10:21 | 16:21
    Daniel Leonovič

    (Laimėjęs patenka į pagrindinį turnyrą Seed 10)
    8.4



Registration time has expired





Print version