MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-06-22 02:08 took:221.2 s.

 

Tournaments

[A] Lithuanian Youth (U19) and Junior (U13) Personal Championships


2023 May 20 d. — 21 d.; Prienai
MS WS MD WD XD
U-13: 23 4 28 4 11 2 13 2 12 2
U-19: 27 32 32 32 12 16 15 16 18 16

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

  • S1 Urtė Gatelytė
    vs
    S32 Bye
    32.1
  • S16 Ieva Paškevičiūtė
    18' 21:11 | 21:11
    S17 Mila Leonovič
    32.2
  • S9 Uma Ivanauskaitė
    19' 21:13 | 21:14
    S24 Liepa Leonavičiūtė
    32.3
  • S8 Ugnė Kaminskaitė
    vs
    S25 Bye
    32.4
  • S5 Liepa Budrytė
    vs
    S28 Bye
    32.5
  • S12 Skaistė Liutkutė
    12' 21:7 | 21:1
    S21 KTU Daniela Jasevičiūtė
    32.6
  • S13 Aurelija Ramaneckaitė
    18' 21:9 | 21:13
    S20 Kotryna Deltuvaite
    32.7
  • S4 Giedra Velykytė
    vs
    S29 Bye
    32.8
  • S3 Marija Rimkutė
    vs
    S30 Bye
    32.9
  • S14 Vesta Juodonytė
    31' 22:20 | 17:21 | 21:17
    S19 Marija Kolojanskaitė
    32.10
  • S11 Gretė Velykytė
    23' 21:15 | 21:19
    S22 Vakarė Trakšelytė
    32.11
  • S6 Nikolė Puchovičiūtė
    vs
    S27 Bye
    32.12
  • S7 Dangė Lygnugarytė
    vs
    S26 Bye
    32.13
  • S10 Austėja Siniūtė
    28' 21:9 | 10:21 | 12:6
    S23 Viltė Daukantaitė
    32.14
  • S15 Gabija Beržinskaitė
    20' 21:18 | 21:14
    S18 Fausta Ramažauskaitė
    32.15
  • S2 Nomeda Seniūnaitė
    vs
    S31 Bye
    32.16
  • Urtė Gatelytė
    24' 21:13 | 21:14
    Ieva Paškevičiūtė
    16.1
  • Uma Ivanauskaitė
    19' 21:16 | 21:15
    Ugnė Kaminskaitė
    16.2
  • Liepa Budrytė
    20' 21:11 | 21:17
    Skaistė Liutkutė
    16.3
  • Aurelija Ramaneckaitė
    38' 21:16 | 17:21 | 16:21
    Giedra Velykytė
    16.4
  • Marija Rimkutė
    27' 19:21 | 21:6 | 21:11
    Vesta Juodonytė
    16.5
  • Gretė Velykytė
    25' 16:21 | 13:21
    Nikolė Puchovičiūtė
    16.6
  • Dangė Lygnugarytė
    25' 17:21 | 19:21
    Austėja Siniūtė
    16.7
  • Gabija Beržinskaitė
    22' 12:21 | 12:21
    Nomeda Seniūnaitė
    16.8
  • Urtė Gatelytė
    20' 21:10 | 21:12
    Uma Ivanauskaitė

    (Laimėjęs patenka į pagrindinį turnyrą Seed 9)
    8.1
  • Liepa Budrytė
    21' 17:21 | 9:21
    Giedra Velykytė

    (Laimėjęs patenka į pagrindinį turnyrą Seed 12)
    8.2
  • Marija Rimkutė
    22' 21:16 | 21:18
    Nikolė Puchovičiūtė

    (Laimėjęs patenka į pagrindinį turnyrą Seed 11)
    8.3
  • Austėja Siniūtė
    20' 9:21 | 16:21
    Nomeda Seniūnaitė

    (Laimėjęs patenka į pagrindinį turnyrą Seed 10)
    8.4



Registration time has expired





Print version