MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-18 02:08 took:235.0 s.

 

Tournaments

[A] 18th Lithuanian Cup (Stage 2) A


2023 June 03 d. — 04 d.; Delfi sporto centras
MS WS MD WD XD
LT As: 15 48 13 48 9 24 10 24 15 24
[A] LT Aj (U19) ([A] LT Aj ): 17 24 24 24 8 12 12 12 10 12

I Round

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

  • S1 Monika Sukackaite
    Viltė Paulauskaitė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Marija Rimkutė
    Aurelija Ramaneckaitė
    21' 18:21 | 11:21
    S9 Emilija Unte
    Vaiva Žymantė
    16.2
  • S5 Gabija Mockutė
    Rebeka Aleksevičiūtė-Petkienė
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Gerda Trakymaitė
    Vaida Slušnienė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Jogailė Kelečiūtė
    Anastasiia Prokopovych
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Goda Vancevičiūtė
    Taja Leonovič
    vs
    S11 Bye
    16.6
  • S7 Urtė Gatelytė
    Augustė Stankevičiūtė
    38' 19:21 | 21:19 | 21:13
    S10 Giedra Velykytė
    Nomeda Seniūnaitė
    16.7
  • S2 Jorūnė Šalnaitė
    Jorė Kavaliauskaitė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Monika Sukackaite
    Viltė Paulauskaitė
    21' 21:13 | 21:15
    Emilija Unte
    Vaiva Žymantė
    8.1
  • Gabija Mockutė
    Rebeka Aleksevičiūtė-Petkienė
    30' 19:21 | 21:8 | 21:10
    Gerda Trakymaitė
    Vaida Slušnienė
    8.2
  • Jogailė Kelečiūtė
    Anastasiia Prokopovych
    23' 21:16 | 21:16
    Goda Vancevičiūtė
    Taja Leonovič
    8.3
  • Urtė Gatelytė
    Augustė Stankevičiūtė
    20' 14:21 | 14:21
    Jorūnė Šalnaitė
    Jorė Kavaliauskaitė
    8.4
  • Monika Sukackaite
    Viltė Paulauskaitė
    25' 21:16 | 24:22
    Gabija Mockutė
    Rebeka Aleksevičiūtė-Petkienė
    4.1
  • Jogailė Kelečiūtė
    Anastasiia Prokopovych
    28' 21:17 | 21:14
    Jorūnė Šalnaitė
    Jorė Kavaliauskaitė
    4.2
  • PLACES: 1,2
    Monika Sukackaite
    Viltė Paulauskaitė
    44' 14:21 | 21:19 | 18:21
    Jogailė Kelečiūtė
    Anastasiia Prokopovych
    2.1
  • PLACES: 3,4
    Gabija Mockutė
    Rebeka Aleksevičiūtė-Petkienė
    12:21 | 15:21
    Jorūnė Šalnaitė
    Jorė Kavaliauskaitė
    3-4.1
PLACES: 5-8
  • Emilija Unte
    Vaiva Žymantė
    24' 21:15 | 22:20
    Gerda Trakymaitė
    Vaida Slušnienė
    5-8.1
  • Goda Vancevičiūtė
    Taja Leonovič
    23' 21:6 | 22:20
    Urtė Gatelytė
    Augustė Stankevičiūtė
    5-8.2
  • PLACES: 5,6
    Emilija Unte
    Vaiva Žymantė
    26' 18:21 | 18:21
    Goda Vancevičiūtė
    Taja Leonovič
    5-6.1
PLACES: 9-16
  • Bye
    vs
    Marija Rimkutė
    Aurelija Ramaneckaitė
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.3
  • Giedra Velykytė
    Nomeda Seniūnaitė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Marija Rimkutė
    Aurelija Ramaneckaitė
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Bye
    vs
    Giedra Velykytė
    Nomeda Seniūnaitė
    9-12.2
  • PLACES: 9,10
    Marija Rimkutė
    Aurelija Ramaneckaitė
    vs
    Giedra Velykytė
    Nomeda Seniūnaitė
    9-10.1



Registration time has expired





Print version