MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-23 02:09 took:243.2 s.

 

Tournaments

[A] Through the feathers


2023 May 27 d.; Kauno sporto halė
MS WS MD WD XD
Suaug (A): 4 10.9 3 3 4.8 3 2.05
Suaug B (B): 8 2.9 5 2.2 4 1.1 4 1.4
Suaug C (C): 15 1.2 6 1.1 5 1 7 1.3
Suaug D (D): 6 1 12 1.1
Suaug E (E): 11 1 7 1 12 1

I Round

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

  • S1 Saulius Stankus
    Viktorija Vizbarienė (Rufina)
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Edvinas Naraskevicius
    - Goda Obuchovičiūtė
    19' 21:16 | 21:11
    S9 - Aliaksei Rukin
    - Tatsiana Kalasouskaya
    16.2
  • S5 Darius Jurevičius
    Livita Tvarevičienė
    19' 13:21 | 16:21
    S12 Paulius Gurčinas
    Evelina Černienė
    16.3
  • S4 Tomas Kinderis
    Giedre Brikytė Kinderienė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Edmundas Žiaunys
    Jolanta Žiaunienė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Justas Mankus
    Elena Vaulina
    14' 7:21 | 8:21
    S11 Michail Timošok
    - Olga Sviridon
    16.6
  • S7 Mindaugas Žemaitis
    Ūla Žemaitė
    17' 22:20 | 21:17
    S10 - Anatoli Yarshou
    - Katsiaryna Sushkova
    16.7
  • S2 Žygimantas Maleckas
    Laura Maleckienė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Saulius Stankus
    Viktorija Vizbarienė (Rufina)
    21' 19:21 | 18:21
    Edvinas Naraskevicius
    - Goda Obuchovičiūtė
    8.1
  • Paulius Gurčinas
    Evelina Černienė
    21:12 | 12:21 | 8:14
    Tomas Kinderis
    Giedre Brikytė Kinderienė
    8.2
  • Edmundas Žiaunys
    Jolanta Žiaunienė
    19' 14:21 | 13:21
    Michail Timošok
    - Olga Sviridon
    8.3
  • Mindaugas Žemaitis
    Ūla Žemaitė
    26' 11:21 | 21:19 | 16:21
    Žygimantas Maleckas
    Laura Maleckienė
    8.4
  • Edvinas Naraskevicius
    - Goda Obuchovičiūtė
    16' 21:11 | 21:11
    Paulius Gurčinas
    Evelina Černienė
    4.1
  • Michail Timošok
    - Olga Sviridon
    17' 12:21 | 15:21
    Žygimantas Maleckas
    Laura Maleckienė
    4.2
  • PLACES: 1,2
    Edvinas Naraskevicius
    - Goda Obuchovičiūtė
    16' 9:21 | 16:21
    Žygimantas Maleckas
    Laura Maleckienė
    2.1
  • PLACES: 3,4
    Paulius Gurčinas
    Evelina Černienė
    16' 12:21 | 13:21
    Michail Timošok
    - Olga Sviridon
    3-4.1
PLACES: 5-8
  • Saulius Stankus
    Viktorija Vizbarienė (Rufina)
    vs
    Tomas Kinderis
    Giedre Brikytė Kinderienė
    5-8.1
  • Edmundas Žiaunys
    Jolanta Žiaunienė
    20' 16:21 | 19:21
    Mindaugas Žemaitis
    Ūla Žemaitė
    5-8.2
  • PLACES: 5,6
    Saulius Stankus
    Viktorija Vizbarienė (Rufina)
    20' 22:20 | 24:22
    Mindaugas Žemaitis
    Ūla Žemaitė
    5-6.1
  • PLACES: 7,8
    Tomas Kinderis
    Giedre Brikytė Kinderienė
    vs
    Edmundas Žiaunys
    Jolanta Žiaunienė
    7-8.1
PLACES: 9-16
  • Bye
    vs
    - Aliaksei Rukin
    - Tatsiana Kalasouskaya
    9-16.1
  • Darius Jurevičius
    Livita Tvarevičienė
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Justas Mankus
    Elena Vaulina
    9-16.3
  • - Anatoli Yarshou
    - Katsiaryna Sushkova
    vs
    Bye
    9-16.4
  • - Aliaksei Rukin
    - Tatsiana Kalasouskaya
    16' 21:9 | 21:17
    Darius Jurevičius
    Livita Tvarevičienė
    9-12.1
  • Justas Mankus
    Elena Vaulina
    17' 12:21 | 11:21
    - Anatoli Yarshou
    - Katsiaryna Sushkova
    9-12.2
  • PLACES: 9,10
    - Aliaksei Rukin
    - Tatsiana Kalasouskaya
    32' 15:21 | 21:16 | 21:16
    - Anatoli Yarshou
    - Katsiaryna Sushkova
    9-10.1
  • PLACES: 11,12
    Darius Jurevičius
    Livita Tvarevičienė
    22' 22:20 | 21:15
    Justas Mankus
    Elena Vaulina
    11-12.1



Registration time has expired





Print version