MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-18 02:08 took:205.5 s.

 

Tournaments

[A] Summer Su narvesen


2023 June 10 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
MS MD WD XD
Suaug B (B): 4 2 3 0.8 3 0.95
Suaug C (C):
Suaug D (D): 8 1.2 5 1 6 1 8 1.3
Suaug E (E): 5 1 11 1 15 1

I Round

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

  • S1 Vaidas Šmitas
    Dovilė Butkienė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Mindaugas Žemaitis
    Ūla Žemaitė
    22:20 | 17:21 | 17:21
    S9 Vidmantas Gumauskas
    Gailė Markūnienė
    16.2
  • S5 Andžej Davydenka
    Lina Montvydaitė
    21:18 | 21:14
    S12 - Aliaksei Rukin
    - Tatsiana Kalasouskaya
    16.3
  • S4 Andrius Urbonas
    Agnė Mackevičienė
    vs
    S13 Darius Sakevicius
    Akvilė Jovaišienė
    16.4
  • S3 Audrius Pažėra
    Viktorija Kochanauskaitė
    12:21 | 18:21
    S14 - Anatoli Yarshou
    Dina Sulejeva
    16.5
  • S6 Raimondas Šulskis
    Andrina Ramančauskaitė
    16:21 | 21:17 | 21:19
    S11 - Mikhail Yesipchuk
    - Vera Yesipchuk
    16.6
  • S7 Marius Miškinis
    Lina Sipavičiūtė
    21:18 | 16:21 | 11:21
    S10 Michail Timošok
    - Olga Sviridon
    16.7
  • S2 Egidijus Tavoras
    Guoda Valošinaitė
    21:13 | 21:10
    S15 Aleksandrs Behaks
    Justė Žilinskaitė
    16.8
  • Vaidas Šmitas
    Dovilė Butkienė
    19:21 | 25:23 | 18:21
    Vidmantas Gumauskas
    Gailė Markūnienė
    8.1
  • Andžej Davydenka
    Lina Montvydaitė
    16:21 | 21:18 | 17:21
    Andrius Urbonas
    Agnė Mackevičienė
    8.2
  • - Anatoli Yarshou
    Dina Sulejeva
    21:6 | 21:13
    Raimondas Šulskis
    Andrina Ramančauskaitė
    8.3
  • Michail Timošok
    - Olga Sviridon
    15:21 | 10:21
    Egidijus Tavoras
    Guoda Valošinaitė
    8.4
  • Vidmantas Gumauskas
    Gailė Markūnienė
    21:11 | 18:21 | 21:18
    Andrius Urbonas
    Agnė Mackevičienė
    4.1
  • - Anatoli Yarshou
    Dina Sulejeva
    8:21 | 13:21
    Egidijus Tavoras
    Guoda Valošinaitė
    4.2
  • PLACES: 1,2
    Vidmantas Gumauskas
    Gailė Markūnienė
    7:21 | 12:21
    Egidijus Tavoras
    Guoda Valošinaitė
    2.1
  • PLACES: 3,4
    Andrius Urbonas
    Agnė Mackevičienė
    13:21 | 14:21
    - Anatoli Yarshou
    Dina Sulejeva
    3-4.1
PLACES: 5-8
  • Vaidas Šmitas
    Dovilė Butkienė
    21:14 | 21:14
    Andžej Davydenka
    Lina Montvydaitė
    5-8.1
  • Raimondas Šulskis
    Andrina Ramančauskaitė
    15:21 | 22:24
    Michail Timošok
    - Olga Sviridon
    5-8.2
  • PLACES: 5,6
    Vaidas Šmitas
    Dovilė Butkienė
    21:9 | 21:11
    Michail Timošok
    - Olga Sviridon
    5-6.1
PLACES: 9-16
  • Bye
    vs
    Mindaugas Žemaitis
    Ūla Žemaitė
    9-16.1
  • - Aliaksei Rukin
    - Tatsiana Kalasouskaya
    vs
    Darius Sakevicius
    Akvilė Jovaišienė
    9-16.2
  • Audrius Pažėra
    Viktorija Kochanauskaitė
    21:14 | 21:15
    - Mikhail Yesipchuk
    - Vera Yesipchuk
    9-16.3
  • Marius Miškinis
    Lina Sipavičiūtė
    21:14 | 18:21 | 21:15
    Aleksandrs Behaks
    Justė Žilinskaitė
    9-16.4
  • Mindaugas Žemaitis
    Ūla Žemaitė
    21:15 | 21:11
    - Aliaksei Rukin
    - Tatsiana Kalasouskaya
    9-12.1
  • Audrius Pažėra
    Viktorija Kochanauskaitė
    21:7 | 21:13
    Marius Miškinis
    Lina Sipavičiūtė
    9-12.2
  • PLACES: 9,10
    Mindaugas Žemaitis
    Ūla Žemaitė
    14:21 | 19:21
    Audrius Pažėra
    Viktorija Kochanauskaitė
    9-10.1








Print version