MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-17 02:09 took:294.8 s.

 

Tournaments

[A] Narvesen Youth League Stage 3


2023 November 25 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
MS WS MD WD
U-13: 24 1.4 27 1.5 12 1 12 1
U-15: 24 2.2 28 1.9 12 1.2 12 1
U-19: 3
U-19 B: 5 0.6 2 0.5

I Round

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

  • S1 Danielius Sukanka
    Arnas Jarmalauskas
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Povilas Mardosa
    Herkus Peciukonis
    8:21 | 20:22
    S9 Mindaugas Žiemys
    Dovydas Paulauskas
    16.2
  • S5 Liutauras Sergėjevas
    Dovydas Guja
    21:15 | 21:10
    S12 Jokūbas Gumauskas
    Ignas Tamošauskas
    16.3
  • S4 Paulius Alijosius
    Kasparas Draukšas
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Simonas Deltuva
    Rokas Daugėla
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Vincas Vėjas Rutkauskas
    Yehor Churkin
    21:9 | 21:16
    S11 Simas Aukštkalnis
    Emilijus Tokeris
    16.6
  • S7 Grigas Šernauskas
    Benediktas Andrijaitis
    21:12 | 17:21 | 21:18
    S10 Benas Kucinas
    Jokūbas Raginis
    16.7
  • S2 Rokas Krūminas
    Tadas Rimkus
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Danielius Sukanka
    Arnas Jarmalauskas
    21:18 | 22:20
    Mindaugas Žiemys
    Dovydas Paulauskas
    8.1
  • Liutauras Sergėjevas
    Dovydas Guja
    23:21 | 21:17
    Paulius Alijosius
    Kasparas Draukšas
    8.2
  • Simonas Deltuva
    Rokas Daugėla
    21:13 | 21:19
    Vincas Vėjas Rutkauskas
    Yehor Churkin
    8.3
  • Grigas Šernauskas
    Benediktas Andrijaitis
    5:21 | 11:21
    Rokas Krūminas
    Tadas Rimkus
    8.4
  • Danielius Sukanka
    Arnas Jarmalauskas
    21:15 | 21:14
    Liutauras Sergėjevas
    Dovydas Guja
    4.1
  • Simonas Deltuva
    Rokas Daugėla
    22:24 | 13:21
    Rokas Krūminas
    Tadas Rimkus
    4.2
  • PLACES: 1,2
    Danielius Sukanka
    Arnas Jarmalauskas
    21:19 | 17:21 | 21:23
    Rokas Krūminas
    Tadas Rimkus
    2.1
  • PLACES: 3,4
    Liutauras Sergėjevas
    Dovydas Guja
    22:20 | 19:21 | 13:21
    Simonas Deltuva
    Rokas Daugėla
    3-4.1
PLACES: 5-8
  • Mindaugas Žiemys
    Dovydas Paulauskas
    19:21 | 17:21
    Paulius Alijosius
    Kasparas Draukšas
    5-8.1
  • Vincas Vėjas Rutkauskas
    Yehor Churkin
    21:18 | 21:19
    Grigas Šernauskas
    Benediktas Andrijaitis
    5-8.2
  • PLACES: 5,6
    Paulius Alijosius
    Kasparas Draukšas
    21:14 | 21:15
    Vincas Vėjas Rutkauskas
    Yehor Churkin
    5-6.1
PLACES: 9-16
  • Bye
    vs
    Povilas Mardosa
    Herkus Peciukonis
    9-16.1
  • Jokūbas Gumauskas
    Ignas Tamošauskas
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Simas Aukštkalnis
    Emilijus Tokeris
    9-16.3
  • Benas Kucinas
    Jokūbas Raginis
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Povilas Mardosa
    Herkus Peciukonis
    21:13 | 18:21 | 21:16
    Jokūbas Gumauskas
    Ignas Tamošauskas
    9-12.1
  • Simas Aukštkalnis
    Emilijus Tokeris
    21:15 | 12:21 | 21:13
    Benas Kucinas
    Jokūbas Raginis
    9-12.2
  • PLACES: 9,10
    Povilas Mardosa
    Herkus Peciukonis
    17:21 | 20:22
    Simas Aukštkalnis
    Emilijus Tokeris
    9-10.1



Registration time has expired





Print version