MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-20 02:08 took:178.7 s.

 

Tournaments

[A] Narvesen Youth League Stage 3


2023 November 25 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
MS WS MD WD
U-13: 24 1.4 27 1.5 12 1 12 1
U-15: 24 2.2 28 1.9 12 1.2 12 1
U-19: 3
U-19 B: 5 0.6 2 0.5

I Round

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

  • S1 Liepa Murauskaitė
    Ditė Kontrimaitė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Paulina Raudytė
    Lija Vasiliauskaitė
    vs
    S9 Urtė Šimkutė
    Ugnė Ramanauskytė
    16.2
  • S5 Ūla Žemaitė
    Kotryna Matutytė
    21:9 | 21:9
    S12 Šarūnė Naujalytė
    Tėja Staškutė
    16.3
  • S4 Emilė Bajorinaitė
    Tautė Baltakytė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Sofija Alijošiūtė
    Joana Kazlauskaite
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Meda Šidlauskaitė
    Liepa Titaitė
    21:6 | 21:7
    S11 Emilija Augulyte
    Sofija Lebedeva
    16.6
  • S7 Gustė Butkutė
    Liucija Gaudutė
    21:6 | 21:12
    S10 Olivija Butkutė
    Izabelė Januškaitė
    16.7
  • S2 Eglė Simanauskaitė
    Medeina Petrauskaitė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Liepa Murauskaitė
    Ditė Kontrimaitė
    21:15 | 21:3
    Urtė Šimkutė
    Ugnė Ramanauskytė
    8.1
  • Ūla Žemaitė
    Kotryna Matutytė
    16:21 | 16:21
    Emilė Bajorinaitė
    Tautė Baltakytė
    8.2
  • Sofija Alijošiūtė
    Joana Kazlauskaite
    21:14 | 11:21 | 19:21
    Meda Šidlauskaitė
    Liepa Titaitė
    8.3
  • Gustė Butkutė
    Liucija Gaudutė
    22:20 | 13:21 | 9:21
    Eglė Simanauskaitė
    Medeina Petrauskaitė
    8.4
  • Liepa Murauskaitė
    Ditė Kontrimaitė
    20:22 | 19:21
    Emilė Bajorinaitė
    Tautė Baltakytė
    4.1
  • Meda Šidlauskaitė
    Liepa Titaitė
    13:21 | 21:17 | 16:21
    Eglė Simanauskaitė
    Medeina Petrauskaitė
    4.2
  • PLACES: 1,2
    Emilė Bajorinaitė
    Tautė Baltakytė
    21:18 | 16:21 | 21:18
    Eglė Simanauskaitė
    Medeina Petrauskaitė
    2.1
  • PLACES: 3,4
    Liepa Murauskaitė
    Ditė Kontrimaitė
    21:15 | 21:16
    Meda Šidlauskaitė
    Liepa Titaitė
    3-4.1
PLACES: 5-8
  • Urtė Šimkutė
    Ugnė Ramanauskytė
    10:21 | 4:21
    Ūla Žemaitė
    Kotryna Matutytė
    5-8.1
  • Sofija Alijošiūtė
    Joana Kazlauskaite
    21:18 | 21:14
    Gustė Butkutė
    Liucija Gaudutė
    5-8.2
  • PLACES: 5,6
    Ūla Žemaitė
    Kotryna Matutytė
    21:14 | 21:15
    Sofija Alijošiūtė
    Joana Kazlauskaite
    5-6.1
PLACES: 9-16
  • Bye
    vs
    Paulina Raudytė
    Lija Vasiliauskaitė
    9-16.1
  • Šarūnė Naujalytė
    Tėja Staškutė
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Emilija Augulyte
    Sofija Lebedeva
    9-16.3
  • Olivija Butkutė
    Izabelė Januškaitė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Paulina Raudytė
    Lija Vasiliauskaitė
    vs
    Šarūnė Naujalytė
    Tėja Staškutė
    9-12.1
  • Emilija Augulyte
    Sofija Lebedeva
    21:14 | 21:13
    Olivija Butkutė
    Izabelė Januškaitė
    9-12.2
  • PLACES: 9,10
    Šarūnė Naujalytė
    Tėja Staškutė
    21:9 | 21:15
    Emilija Augulyte
    Sofija Lebedeva
    9-10.1



Registration time has expired





Print version