MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-19 02:08 took:218.7 s.

 

Tournaments

[A] Hummel League Reserve


2023 October 28 d.; Kauno Ledo Rūmai
MD WD XD
Suaug B (B):
Suaug C (C): 4 1 4 1.1
Suaug D (D): 5 1 5 1 4 1
Suaug E (E): 5 1 8 1 14 1

I Round

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

  • S1 Rimvydas Petrukaitis
    Justina Ščeponavičė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Danielius Vaitkus
    Egle Malcaite
    21:11 | 23:21
    S9 Aurimas Daraškevičius
    Martyna Daraškevičienė
    16.2
  • S5 Justas Mankus
    Judita Majauskienė
    19:21 | 15:21
    S12 Vilius Vasilius
    Marta Vasilė
    16.3
  • S4 Aleksandrs Behaks
    Olesia Žakevičienė
    21:12 | 21:10
    S13 Edmundas Rutkauskas
    Giedrė Meškauskienė
    16.4
  • S3 - Maksim Poliakov
    Dina Sulejeva
    21:11 | 21:06
    S14 - Aurimas Laukaitis
    Dovilė Bučaitė
    16.5
  • S6 Oleg Volkov
    Lina Volkovė
    21:15 | 21:18
    S11 Martynas Matuzas
    Indrė Kaminskaitė
    16.6
  • S7 Giedrius Žiaubrė
    Dinara Žiaubrė
    11:21 | 21:13 | 13:21
    S10 Ganishka Arachchilage
    Justė Žilinskaitė
    16.7
  • S2 Remigijus Skrebe
    Dalia Šumskienė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Rimvydas Petrukaitis
    Justina Ščeponavičė
    13:21 | 11:21
    Danielius Vaitkus
    Egle Malcaite
    8.1
  • Vilius Vasilius
    Marta Vasilė
    14:21 | 21:19 | 17:21
    Aleksandrs Behaks
    Olesia Žakevičienė
    8.2
  • - Maksim Poliakov
    Dina Sulejeva
    21:11 | 19:21 | 21:08
    Oleg Volkov
    Lina Volkovė
    8.3
  • Ganishka Arachchilage
    Justė Žilinskaitė
    21:19 | 21:19
    Remigijus Skrebe
    Dalia Šumskienė
    8.4
  • Danielius Vaitkus
    Egle Malcaite
    13:21 | 21:13 | 21:09
    Aleksandrs Behaks
    Olesia Žakevičienė
    4.1
  • - Maksim Poliakov
    Dina Sulejeva
    21:10 | 14:21 | 21:10
    Ganishka Arachchilage
    Justė Žilinskaitė
    4.2
  • PLACES: 1,2
    Danielius Vaitkus
    Egle Malcaite
    12:21 | 20:22
    - Maksim Poliakov
    Dina Sulejeva
    2.1
  • PLACES: 3,4
    Aleksandrs Behaks
    Olesia Žakevičienė
    17:21 | 23:21 | 21:18
    Ganishka Arachchilage
    Justė Žilinskaitė
    3-4.1
PLACES: 5-8
  • Rimvydas Petrukaitis
    Justina Ščeponavičė
    16:21 | 21:12 | 18:21
    Vilius Vasilius
    Marta Vasilė
    5-8.1
  • Oleg Volkov
    Lina Volkovė
    20:22 | 14:21
    Remigijus Skrebe
    Dalia Šumskienė
    5-8.2
  • PLACES: 5,6
    Vilius Vasilius
    Marta Vasilė
    09:21 | 15:21
    Remigijus Skrebe
    Dalia Šumskienė
    5-6.1
  • PLACES: 7,8
    Rimvydas Petrukaitis
    Justina Ščeponavičė
    19:21 | 21:13 | 21:19
    Oleg Volkov
    Lina Volkovė
    7-8.1
PLACES: 9-16
  • Bye
    vs
    Aurimas Daraškevičius
    Martyna Daraškevičienė
    9-16.1
  • Justas Mankus
    Judita Majauskienė
    14:21 | 21:15 | 16:21
    Edmundas Rutkauskas
    Giedrė Meškauskienė
    9-16.2
  • - Aurimas Laukaitis
    Dovilė Bučaitė
    19:21 | 18:21
    Martynas Matuzas
    Indrė Kaminskaitė
    9-16.3
  • Giedrius Žiaubrė
    Dinara Žiaubrė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Aurimas Daraškevičius
    Martyna Daraškevičienė
    14:21 | 10:21
    Edmundas Rutkauskas
    Giedrė Meškauskienė
    9-12.1
  • Martynas Matuzas
    Indrė Kaminskaitė
    18:21 | 18:21
    Giedrius Žiaubrė
    Dinara Žiaubrė
    9-12.2
  • PLACES: 9,10
    Edmundas Rutkauskas
    Giedrė Meškauskienė
    18:21 | 21:13 | 14:21
    Giedrius Žiaubrė
    Dinara Žiaubrė
    9-10.1
  • PLACES: 11,12
    Aurimas Daraškevičius
    Martyna Daraškevičienė
    14:21 | 17:21
    Martynas Matuzas
    Indrė Kaminskaitė
    11-12.1
PLACES: 13-16
  • Bye
    vs
    Justas Mankus
    Judita Majauskienė
    13-16.1
  • - Aurimas Laukaitis
    Dovilė Bučaitė
    vs
    Bye
    13-16.2
  • PLACES: 13,14
    Justas Mankus
    Judita Majauskienė
    21:19 | 13:21 | 21:09
    - Aurimas Laukaitis
    Dovilė Bučaitė
    13-14.1



Registration time has expired





Print version