MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-19 02:08 took:218.7 s.

 

Tournaments

[A] BC421 CUP 2024 1-The stage


2024 March 16 d.; Badmintono centras
MD WD XD
Suaug D (D): 4 0.5 6 1.1 8 1.1
Suaug E (E): 8 0.5 8 0.5 16 0.5

I Round

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

  • S1 Oleg Volkov
    Lina Volkovė
    19' 21:18 | 21:19
    S16 - Maxim Zorin
    - Hanna Valynets
    16.1
  • S8 Titas Norkus
    Dainora Oganauskienė
    15' 21:10 | 21:13
    S9 Vitali Charnyshou
    Natalija Sobianina
    16.2
  • S5 Algimantas Keina
    Olesija Rusinova
    19' 21:19 | 21:13
    S12 - Jefim Libman
    - Žana Libman
    16.3
  • S4 Jurgis Stasinas
    Erika Gečaitė
    35' 20:22 | 22:20 | 21:12
    S13 Osvaldas Juodka
    Ieva Tvarijonavičiūtė
    16.4
  • S3 Andžej Davydenka
    Viktorija Spokaite
    34' 20:22 | 21:13 | 18:21
    S14 Edgaras Šurna
    Vilma Juškienė
    16.5
  • S6 Martynas Matuzas
    Indrė Kaminskaitė
    32' 17:21 | 21:14 | 18:21
    S11 Paulius Gurčinas
    Evelina Černienė
    16.6
  • S7 Evaldas Mikelevičius
    Monika Lajūtė
    19' 10:21 | 10:21
    S10 Ricardas Navaitis
    Gerda Petkevičiūtė
    16.7
  • S2 Šia Vitalijus Augustauskas
    Anastasija Andrejeva
    14' 21:9 | 21:13
    S15 - Aviv Libman
    Karina Lipa
    16.8
  • Oleg Volkov
    Lina Volkovė
    18' 21:23 | 12:21
    Titas Norkus
    Dainora Oganauskienė
    8.1
  • Algimantas Keina
    Olesija Rusinova
    17' 11:21 | 12:21
    Jurgis Stasinas
    Erika Gečaitė
    8.2
  • Edgaras Šurna
    Vilma Juškienė
    20' 17:21 | 12:21
    Paulius Gurčinas
    Evelina Černienė
    8.3
  • Ricardas Navaitis
    Gerda Petkevičiūtė
    14' 21:13 | 21:12
    Šia Vitalijus Augustauskas
    Anastasija Andrejeva
    8.4
  • Titas Norkus
    Dainora Oganauskienė
    23' 19:21 | 21:14 | 21:4
    Jurgis Stasinas
    Erika Gečaitė
    4.1
  • Paulius Gurčinas
    Evelina Černienė
    16' 17:21 | 6:21
    Ricardas Navaitis
    Gerda Petkevičiūtė
    4.2
  • PLACES: 1,2
    Titas Norkus
    Dainora Oganauskienė
    20' 18:21 | 16:21
    Ricardas Navaitis
    Gerda Petkevičiūtė
    2.1
  • PLACES: 3,4
    Jurgis Stasinas
    Erika Gečaitė
    18' 21:14 | 21:19
    Paulius Gurčinas
    Evelina Černienė
    3-4.1
PLACES: 5-8
  • Oleg Volkov
    Lina Volkovė
    18' 21:18 | 21:12
    Algimantas Keina
    Olesija Rusinova
    5-8.1
  • Edgaras Šurna
    Vilma Juškienė
    17' 13:21 | 14:21
    Šia Vitalijus Augustauskas
    Anastasija Andrejeva
    5-8.2
  • PLACES: 5,6
    Oleg Volkov
    Lina Volkovė
    14' 10:21 | 9:21
    Šia Vitalijus Augustauskas
    Anastasija Andrejeva
    5-6.1
PLACES: 9-16
  • - Maxim Zorin
    - Hanna Valynets
    15' 17:21 | 12:21
    Vitali Charnyshou
    Natalija Sobianina
    9-16.1
  • - Jefim Libman
    - Žana Libman
    15' 10:21 | 14:21
    Osvaldas Juodka
    Ieva Tvarijonavičiūtė
    9-16.2
  • Andžej Davydenka
    Viktorija Spokaite
    14' 10:21 | 13:21
    Martynas Matuzas
    Indrė Kaminskaitė
    9-16.3
  • Evaldas Mikelevičius
    Monika Lajūtė
    17' 21:15 | 21:10
    - Aviv Libman
    Karina Lipa
    9-16.4
  • Vitali Charnyshou
    Natalija Sobianina
    18' 21:17 | 21:10
    Osvaldas Juodka
    Ieva Tvarijonavičiūtė
    9-12.1
  • Martynas Matuzas
    Indrė Kaminskaitė
    33' 18:21 | 21:18 | 21:18
    Evaldas Mikelevičius
    Monika Lajūtė
    9-12.2
  • PLACES: 9,10
    Vitali Charnyshou
    Natalija Sobianina
    20' 24:22 | 21:16
    Martynas Matuzas
    Indrė Kaminskaitė
    9-10.1



Registration time has expired





Print version