Turnyrai

BadmintonoCentro - BC421 - LIVIOON Kalėdų taurė

2022 Gruodžio 17 d.; Badmintono centras 11d
VV MV
Mėgėjai (MEG): 21 1.1 14

Image description
Varžybų pradžia: 2022-12-17 10:00
Registracija iki: 2022-12-13 23:59

LIVIOON Kalėdų taurė.

Išskirtinis, šventinis turnyras mūsų draugams ir klubo nariams! Ką pažadame? Nepakartojamus įspūdžius, geriausią kompaniją, puikia nuotaiką ir DOVANŲ PŪGĄ!!!! Velnias man patinka Kalėdos! Patiks ir Jums, nes jau pasitinkant, visi būsite apdovanoti (tegu tai lieka siurprizas), bet pažadame, kad dovanos sportiškos ir naudingos ?  Na ir žinoma nugalėtojai džiaugsis puikiausiomis Kalėdinėmis dovanomis! Rėmėjai pasirūpins, kad renginys būtų nepamirštamas! 

- Super maistas, papildai;

- Kosmetika;

- Personalizuoti masažai;

Šios Kalėdos tiesiog privalo būti nepamirštamos! 

LIVIOON sertifikuoti ekologiški produktai tinkantys net veganams, jau džiugina Europą, o dabar atkeliauja pasisveikinti su BC fanais. Vita super maistas ir ekologiški natūralios sudėties papildai - visa tai kas geriausia Jūsų kūnui! Pažadame, kad visi paskanausime ir pasistiprinsime turnyro metu.

AKVILĘ dažniausiai vadina aukseliu, auksinėmis rankomis, angelu, bet iš tiesų ji profesionali masažo terapeutė. Jau 4 metus sėkmingai kultivuojanti žmonėse sąmoningą rūpinimąsi savimi. Jos populiariausia paslauga - personalizuotas masažas - rekomenduojame pasilepinti, o gal net laimėti?  Spausdinimo versijaSusiję renginiai