Turnyrai

Palangos vasara 2021

2021 Liepos 31 d.; Palangos sporto centras (Ganyklų 18)
VD MD MX
Suaug B (B): 4 4 5
Suaug D (D): 6 6 14
Suaug E (E): 6 3 6

Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Sigitas Galentas 2023-1753 Artūras Jachontovas
2 Artūras Jachontovas 2023-1723 Sigitas Galentas
Kretingos BK Kretingos sporto klubas "Žalgiris" (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
3 Aušra Juknevičienė Rolandas Juknevičius
4 Rolandas Juknevičius Arnoldas Slušnys Aušra Juknevičienė
5 Aldona Kasparavičienė Judita Vadeikienė
6 Ramunė Petrošienė 2023-1645 Sandra Čečkauskienė Arnoldas Slušnys
7 Saulius Rukša 2023-2198 Raimondas Ubis
8 Arnoldas Slušnys Rolandas Juknevičius Ramunė Petrošienė
9 Raimondas Ubis 2023-2194 Saulius Rukša
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
10 Artūras Sirbikė 2023-2485 Tomas Tiškus Judita Vadeikienė
Šiauliai Šiauliai (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
11 Asta Mažulienė 2023-2356 Tomas Tiškus
12 Aušrinė Mažulytė 2023-2388 Ugnė Tiškutė
13 Tomas Tiškus 2023-2504 Artūras Sirbikė Asta Mažulienė
14 Ugnė Tiškutė 2023-2505 Aušrinė Mažulytė Mykolas Grytė
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
15 Saulius Eibukas 2023-1816 Raimondas Povilaitis Diana Darbutienė
16 Raimondas Povilaitis Saulius Eibukas
Smešas BK "Smešas" (25)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
17 Aleksėj Borisenko 2023-2112 Edmundas Petrošius Renata Staupelienė
18 Sigita Bučienė 2023-2204 Giedrė Noreikienė Virgilijus Bučius
19 Virgilijus Bučius Vygantas Farafonovas Sigita Bučienė
20 Sandra Čečkauskienė 2023-1641 Ramunė Petrošienė Mindaugas Juodvalkis
21 Vygantas Farafonovas Virgilijus Bučius
22 Ieva Januškienė Erika Žiaušytė Simonas Paulauskas
23 Mindaugas Juodvalkis 2023-1643 Tomas Šnepeta Sandra Čečkauskienė
24 Virginijus Korsakas Marius Kungys
25 Marius Kungys Virginijus Korsakas
26 Žilvinas Kunigėlis 2023-2248 Robertas Ražauskas
27 Giedrė Noreikienė Sigita Bučienė Robertas Ražauskas
28 Simonas Paulauskas Nerijus Valuckas Ieva Januškienė
29 Edmundas Petrošius 2023-1772 Aleksėj Borisenko Violeta Slušnienė
30 Robertas Ražauskas Žilvinas Kunigėlis Giedrė Noreikienė
31 Martynas Sipavičius 2023-1651 Eimantas Venslovas
32 Violeta Slušnienė Loreta Šiaučiūnienė Edmundas Petrošius
33 Loreta Šiaučiūnienė Violeta Slušnienė Tomas Šnepeta
34 Tomas Šnepeta Mindaugas Juodvalkis Loreta Šiaučiūnienė
35 Kazys Urbonas Gintarė Urbonienė
36 Gintarė Urbonienė Aušra Vaitkutė Kazys Urbonas
37 Aušra Vaitkutė Gintarė Urbonienė
38 Nerijus Valuckas Simonas Paulauskas
39 Viktoras Večerskis Gintautas Misius
40 Eimantas Venslovas Martynas Sipavičius
41 Erika Žiaušytė 2023-2221 Ieva Januškienė Nojus Tenikaitis
Baltijos badmintonas VšĮ "Baltijos badmintonas" (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
42 Diana Darbutienė Augustė Šveikauskaitė Saulius Eibukas
43 Rasa Džervė Vaida Martinkienė Stasys Kubiliūnas
44 Stasys Kubiliūnas Rasa Džervė
45 Vaida Martinkienė Rasa Džervė
46 Augustė Šveikauskaitė Diana Darbutienė
47 Judita Vadeikienė 2023-1777 Aldona Kasparavičienė Artūras Sirbikė
Skrajukas Klaipėdos badmintono klubas "Skrajukas" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
48 Ernesta Grigeliūnienė 2023-2229 Renata Staupelienė Rokas Grytė
49 Renata Staupelienė 2023-2357 Ernesta Grigeliūnienė Aleksėj Borisenko
BC421 VšĮ Badmintono centras (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
50 Dovilė Grigalauskienė 2023-2094 Tomas Lukoševičius
51 Tomas Lukoševičius 2023-1673 Dovilė Grigalauskienė
52 Egidijus Rakštys Paulius Ikamas Zita Jarošaitienė
53 Karolis Šemeta 2023-2174 Rūta Ulozaitė
54 Rūta Ulozaitė Karolis Šemeta
Volanas Tauragės SK Volanas (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
55 Mykolas Grytė 2023-2484 Rokas Grytė Ugnė Tiškutė
56 Rokas Grytė 2023-2134 Mykolas Grytė Ernesta Grigeliūnienė
57 Mindaugas Loveikis Diana Valantinaitė
58 Tomas Tenikaitis 2023-2514 Nojus Tenikaitis Živilė Žymantaitė
59 Nojus Tenikaitis Tomas Tenikaitis Erika Žiaušytė
60 Živilė Žymantaitė Estela Zinevičienė Tomas Tenikaitis
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
61 Paulius Ikamas Egidijus Rakštys Aisme Misiute
62 Kęstutis Ikamas Estela Zinevičienė
63 Estela Zinevičienė Živilė Žymantaitė Kęstutis Ikamas
Viekšnių gimnazija Mažeikių r. Viekšnių gimnazija (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
64 Zita Jarošaitienė Diana Valantinaitė Egidijus Rakštys
65 Gintautas Misius Viktoras Večerskis Jurga Misiuvienė
66 Aisme Misiute Jurga Misiuvienė Paulius Ikamas
67 Jurga Misiuvienė Aisme Misiute Gintautas Misius
Raseinių BK Raseinių badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
68 Diana Valantinaitė 2023-2401 Zita Jarošaitienė Mindaugas Loveikis






Spausdinimo versija