Turnyrai

17-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj, Ej)

2022 Lapkričio 19 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV MV VD MD
LT Cj (U17): 28 6 12 6 14 3 6 3
LT Ej (U13): 24 1.5 30 1.5 12 0.75 14 0.75

Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Jonas Aleknavičius 2022-408 Tadas Rimkus
2 Gabrielė Cirtautaitė 2022-420 Vakarė Petrauskaitė
3 Rokas Krūminas 2022-934 Ugnius Lygnugaris
4 Ugnius Lygnugaris 2022-897 Rokas Krūminas
5 Vakarė Petrauskaitė 2022-322 Gabrielė Cirtautaitė
6 Tadas Rimkus 2022-681 Jonas Aleknavičius
7 Eglė Simanauskaitė 2022-383 Amilė Aliukaitė
Prienų BK Prienų BK (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
8 Airidas Baranauskas 2022-238 Dominykas Smolskas
9 Gustas Čekavičius 2022-1140 Emanuelis Vnek
10 Arnas Jarmalauskas 2022-1018 Tautvydas Stanaitis
11 Lukas Laukaitis 2022-912 Danielius Sukanka
12 Dominykas Smolskas 2022-648 Airidas Baranauskas
13 Tautvydas Stanaitis 2022-645 Arnas Jarmalauskas
14 Danielius Sukanka 2022-625 Lukas Laukaitis
15 Eglė Vaitkutė
16 Emanuelis Vnek 2022-489 Gustas Čekavičius
Vilniaus BK Vilniaus Badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
17 Danielis Januškauskis 2022-438 Aironas Teličanas
18 Vesta Juodonytė 2022-1001 Danielė Grybytė
Volanas Tauragės SK Volanas (10)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
19 Paulius Alijošius 2022-1235 Jogaila Altaravičius
20 Sofija Alijošiūtė 2022-382 Joana Kazlauskaitė
21 Jogaila Altaravičius 2022-1233 Paulius Alijošius
22 Jokūbas Altaravičius 2022-1232 Augustas Macnorius
23 Pijus Bambalas 2022-1205 Erikas Remeika
24 Joana Kazlauskaitė 2022-433 Sofija Alijošiūtė
25 Augustas Macnorius 2022-445 Jokūbas Altaravičius
26 Kotryna Matutytė 2022-403 Vaidilė Sutkaitytė
27 Gustė Savickytė Emilė Bajorinaitė
28 Vaidilė Sutkaitytė 2022-456 Kotryna Matutytė
Gaja Kauno sporto mokykla GAJA (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
29 Tadas Žilinskas 2022-468 Vilius Kudirka
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (10)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
30 Emilė Bajorinaitė Gustė Savickytė
31 Povilas Mardosa 2022-856 Herkus Peciukonis
32 Žygimantas Molis 2022-812 Vaidas Voroneckis
33 Herkus Peciukonis 2022-758 Povilas Mardosa
34 Erikas Remeika 2022-319 Pijus Bambalas
35 Vincas Vėjas Rutkauskas Danas Šeštakovas
36 Saulė Stankutė
37 Julius Surgėla 2022-237 Vilandas Voroneckis
38 Vaidas Voroneckis 2022-488 Žygimantas Molis
39 Vilandas Voroneckis Julius Surgėla
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
40 Rokas Daugėla Vytautas Maciukevičius
41 Vytautas Maciukevičius 2022-874 Rokas Daugėla
Raseinių BK Raseinių badmintono klubas (12)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
42 Nojus Alijauskas 2022-1236 Adomas Bardauskas
43 Adomas Bardauskas 2022-1199 Nojus Alijauskas
44 Ema Jančauskaitė 2022-282 Smiltė Pakusaitė
45 Pijus Jančauskas 2022-281 Tomas Songaila
46 Andrėja Kazlauskaitė 2022-279 Goda Mockutė
47 Pijus Kulnys 2022-394 Gvidas Vasiliauskas
48 Goda Mockutė Andrėja Kazlauskaitė
49 Smiltė Pakusaitė 2022-277 Ema Jančauskaitė
50 Deimantas Pocius 2022-276 Eimantas Valantinas
51 Tomas Songaila Pijus Jančauskas
52 Eimantas Valantinas 2022-275 Deimantas Pocius
53 Gvidas Vasiliauskas 2022-395 Pijus Kulnys
Kauno BK VšĮ Kauno badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
54 Vilius Kudirka 2022-315 Tadas Žilinskas
Smešas BK "Smešas" (21)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
55 Benediktas Andrijaitis 2022-338 Kasparas Draukšas
56 Agota Baguckytė 2022-220 Beatričė Užomeckaitė
57 Smiltė Bistrovaitė 2022-257 Toma Noreikaitė
58 Jonas Butkus 2022-217 Markas Repšys
59 Gustė Butkutė 2022-335 Liucija Gaudutė
60 Kasparas Draukšas 2022-353 Benediktas Andrijaitis
61 Ugnė Drungilaitė 2022-1109 Elzė Kunigėlytė
62 Liucija Gaudutė 2022-333 Gustė Butkutė
63 Vakarė Intaitė 2022-219 Mantė Jablonskytė
64 Mantė Jablonskytė 2022-123 Vakarė Intaitė
65 Ditė Kontrimaitė 2022-245 Liepa Murauskaitė
66 Elzė Kunigėlytė 2022-82 Ugnė Drungilaitė
67 Matas Lingaitis 2022-375 Julius Lukauskas
68 Julius Lukauskas 2022-334 Matas Lingaitis
69 Liepa Murauskaitė 2022-249 Ditė Kontrimaitė
70 Emilijus Noreika 2022-354 Grigas Šernauskas
71 Toma Noreikaitė 2022-788 Smiltė Bistrovaitė
72 Indraja Šernauskaitė 2022-244 Estelė Lėja Večerskytė
73 Grigas Šernauskas Emilijus Noreika
74 Beatričė Užomeckaitė 2022-246 Agota Baguckytė
75 Estelė Lėja Večerskytė Indraja Šernauskaitė
- - (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
76 Dominykas Drivinskas Andrius Martusevičius
77 Andrius Martusevičius Dominykas Drivinskas
78 Aironas Teličanas Danielis Januškauskis
Virus BK VšĮ "Kultūros ir sporto projektai" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
79 Ūla Budrytė 2022-1161 Elžbieta Vilimaitė
80 Elžbieta Vilimaitė 2022-507 Ūla Budrytė
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (13)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
81 Robertas Alekna 2022-422 Matas Petraitis
82 Amilė Aliukaitė Eglė Simanauskaitė
83 Augustė Butėnaitė 2022-149 Gerda Voiškaitė
84 Izabelė Buterlevičiūtė 2022-29 Andra Urbonaitė
85 Danielė Grybytė 2022-1061 Vesta Juodonytė
86 Adriana Juodviršytė 2022-30 Viltė Navikaitė
87 Viltė Navikaitė 2022-22 Adriana Juodviršytė
88 Matas Petraitis 2022-399 Robertas Alekna
89 Markas Repšys 2022-328 Jonas Butkus
90 Elija Sunkladaitė 2022-624 Atilė Vyblova
91 Andra Urbonaitė 2022-23 Izabelė Buterlevičiūtė
92 Atilė Vyblova 2022-513 Elija Sunkladaitė
93 Gerda Voiškaitė 2022-327 Augustė Butėnaitė
- Kęstučio Navicko badmintono akademija (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
94 Danas Šeštakovas Vincas Vėjas Rutkauskas






Spausdinimo versija