MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-20 02:11 took:398.9 s.

 

Turnyrai

17-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cv, Es)


2022 Kovo 19 d.; Prienai
VV VD MD MX
Suaug C (C): 12 14 4 11
Suaug E (E): 6 16 16 26

Setas Kauno sporto klubas "Setas" (18)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Mantas Brazauskas 2024-4433 1994 Suaug ESuaug E Martynas Pužauskas
2 Mindaugas Deinis 1993 Suaug ESuaug E Sigitas Karalius
3 Mindaugas Dobilas 2024-5610 1978 Suaug C Rimas Lavrukaitis
4 Goda Dragūnaitė 1992 Suaug E Simona Veniene Suaug E Vilius Petrušauskas
5 Saulius Eibukas 2024-5315 1970 Suaug C Darius Kairys
6 Darius Kairys 2024-5229 1971 Suaug CSuaug C Saulius Eibukas
7 Sigitas Karalius 2024-5285 1984 Suaug ESuaug E Mindaugas Deinis
8 Vilius Klimantavičius 1968 Suaug E Aurelijus Šadauskas Suaug E Karolina Bagdonaitė
9 Rimas Lavrukaitis 2024-5098 1961 Suaug C Mindaugas Dobilas
10 Vilius Petrušauskas 1993 Suaug E Tomas Venys Suaug E Goda Dragūnaitė
11 Martynas Pužauskas 2024-4434 1994 Suaug ESuaug E Mantas Brazauskas
12 Albertas Rimkus 2024-4491 1971 Suaug CSuaug C Audrius Vilčinskas
13 Aurelijus Šadauskas 2024-5284 1972 Suaug E Vilius Klimantavičius Suaug E Jurgita Šadauskienė
14 Vilimas Šimkus 2024-5638 1967 Suaug C Artūras Sirbikė
15 Andrius Švarplys 2024-6044 1976 Suaug C
16 Audrius Vilčinskas 2024-4842 1971 Suaug CSuaug C Albertas Rimkus
17 Mikas Viščinis 2024-5640 1971 Suaug E
18 Jorūnė Živatkauskaitė 2024-5684 1981 Suaug C Darius Likas
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (18)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
19 Rūta Bubulienė 2024-4232 1975 Suaug C Kristina Kisieliūtė Suaug C Ramūnas Galvanauskas
20 Ramūnas Galvanauskas 2024-4260 1972 Suaug CSuaug C Rūta Bubulienė
21 Javed Iqbal 1981 Suaug CSuaug C Eduard Goss
22 Artūras Jonuškis 1965 Suaug C Jonas Seniūnas Suaug C Giedrė Ūsienė
23 Monika Juškytė 2024-4343 1994 Suaug E Asta Pratusevičiūtė Suaug E Saulius Blankas
24 Aurimas Kamantauskas 1979 Suaug CSuaug C Laimonas Bečalis
25 Kristina Kisieliūtė 2024-6008 1979 Suaug C Rūta Bubulienė Suaug C Jonas Seniūnas
26 Tomas Kučinskas 2024-5952 1982 Suaug E Andrius Valiukonis
27 Šarūnas Mardosa 2024-4480 1975 Suaug E Rimantė Mardosienė
28 Rimantė Mardosienė 2024-4484 1983 Suaug E Šarūnas Mardosa
29 Jūratė Paškevičienė 2024-5147 1971 Suaug C Živilė Šeškevičienė Suaug C Ramūnas Paškevičius
30 Ramūnas Paškevičius 2024-5301 1969 Suaug C Kęstutis Krūminas Suaug C Jūratė Paškevičienė
31 Jonas Seniūnas 2024-5891 1978 Suaug C Artūras Jonuškis Suaug C Kristina Kisieliūtė
32 Tomas Šikarskas 2024-4290 1990 Suaug E Agnė Šikarskė
33 Agnė Šikarskė 2024-4287 1994 Suaug E Aistė Jurgutienė Suaug E Tomas Šikarskas
34 Giedrė Ūsienė 2024-5934 1980 Suaug C Jolanta Moliene Suaug C Artūras Jonuškis
35 Andrius Valiukonis 1982 Suaug E Tomas Kučinskas Suaug E Aistė Jurgutienė
36 Rimantas Zavackas 1978 Suaug CSuaug C Tomas Grigas
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
37 Artūras Sirbikė 2024-5188 1977 Suaug CSuaug C Vilimas Šimkus
Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
38 Steponas Januška 2024-4286 1958 Suaug CSuaug C Arnoldas Slušnys
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
39 Martas Ambraziūnas 2024-4681 1984 Suaug E Almantas Vizbara Suaug E Indrė Ambraziūnienė
40 Indrė Ambraziūnienė 2024-4680 1982 Suaug E Gintarė Vaitkienė Suaug E Martas Ambraziūnas
41 Eduard Goss 2024-4181 1978 Suaug CSuaug C Javed Iqbal
42 Ilona Pocienė 2024-4460 1980 Suaug E Aldona Šeškienė Suaug E Andrius Buterlevičius
43 Gintarė Vaitkienė 2024-5729 1981 Suaug E Indrė Ambraziūnienė
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (10)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
44 Kristina Aliukiene 2024-4548 1988 Suaug E Dovilė Butkienė Suaug E Paulius Janušauskas
45 Laimonas Bečalis 2024-5589 1983 Suaug C Aurimas Kamantauskas Suaug C Jolanta Moliene
46 Andrius Buterlevičius 2024-6240 1977 Suaug E Tomas Kildišas Suaug E Ilona Pocienė
47 Dovilė Butkienė 2024-4382 1986 Suaug E Kristina Aliukiene Suaug E Tomas Kildišas
48 Tomas Grigas 2024-4394 1980 Suaug CSuaug C Rimantas Zavackas
49 Paulius Janušauskas 2024-4399 1989 Suaug E Marijus Zigmuntas Suaug E Kristina Aliukiene
50 Tomas Kildišas 1976 Suaug E Andrius Buterlevičius Suaug E Dovilė Butkienė
51 Neringa Navarskiene 2024-4172 1975 Suaug E Asta Pelaitienė Suaug E Marijus Zigmuntas
52 Asta Pelaitienė 2024-5307 1974 Suaug E Neringa Navarskiene
53 Marijus Zigmuntas 1990 Suaug E Paulius Janušauskas Suaug E Neringa Navarskiene
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (29)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
54 Asta Bačkaitienė 1975 Suaug C Regina Narijauskaitė Suaug C Laimonas Vaškevicius
55 Timur Baliasnyj 1965 Suaug E Rolandas Čepulis
56 Saulius Blankas 2024-5145 1985 Suaug E Mindaugas Lilas Suaug E Monika Juškytė
57 Vilma Blankienė 2024-4824 1988 Suaug E Ingrida Šarlauskaitė Suaug E Mindaugas Lisanka
58 Rolandas Čepulis 2024-4221 1971 Suaug E Timur Baliasnyj
59 Gabija Germanaitė 2024-5111 1999 Suaug E Raimundas Germanas
60 Raimundas Germanas 1971 Suaug E Giedrius Paškevičius Suaug E Gabija Germanaitė
61 Vilius Gudelis 1998 Suaug E Audrius Pažėra Suaug E Domantė Lubytė
62 Aistė Jurgutienė 2024-4329 1982 Suaug E Agnė Šikarskė Suaug E Andrius Valiukonis
63 Viktorija Kochanauskaitė 1994 Suaug E Domantė Lubytė Suaug E Audrius Pažėra
64 Virginija Kubilienė 2024-4362 1982 Suaug E Laura Paškevičienė Suaug E Darius Kubilius
65 Darius Kubilius 1981 Suaug ESuaug E Virginija Kubilienė
66 Mindaugas Lilas 2024-4225 1980 Suaug E Saulius Blankas Suaug E Asta Rėčkuvienė
67 Mindaugas Lisanka 1985 Suaug E Nerijus Mašalaitis Suaug E Vilma Blankienė
68 Domantė Lubytė 1996 Suaug E Viktorija Kochanauskaitė Suaug E Vilius Gudelis
69 Arūnas Morkūnas 2024-4958 1962 Suaug C Arūnas Petkevičius Suaug C Regina Narijauskaitė
70 Regina Narijauskaitė 2024-4437 1971 Suaug C Asta Bačkaitienė Suaug C Arūnas Morkūnas
71 Laura Paškevičienė 2024-4372 1982 Suaug E Virginija Kubilienė Suaug E Giedrius Paškevičius
72 Giedrius Paškevičius 2024-4361 1980 Suaug E Raimundas Germanas Suaug E Laura Paškevičienė
73 Audrius Pažėra 2024-5258 1998 Suaug E Vilius Gudelis Suaug E Viktorija Kochanauskaitė
74 Arūnas Petkevičius 2024-5018 1956 Suaug C Arūnas Morkūnas
75 Asta Pratusevičiūtė 1973 Suaug E Monika Juškytė
76 Giedrius Strumila 2024-4186 1973 Suaug C Laimonas Vaškevicius Suaug C Živilė Šeškevičienė
77 Jurgita Šadauskienė 1975 Suaug E Aurelijus Šadauskas
78 Ingrida Šarlauskaitė 2024-5144 1990 Suaug E Vilma Blankienė
79 Živilė Šeškevičienė 1975 Suaug C Jūratė Paškevičienė Suaug C Giedrius Strumila
80 Aldona Šeškienė 2024-4989 1961 Suaug E Ilona Pocienė Suaug E Darius Širmenis
81 Darius Širmenis 2024-4222 1967 Suaug E Gintaras Bacevičius Suaug E Aldona Šeškienė
82 Laimonas Vaškevicius 2024-4838 1965 Suaug C Giedrius Strumila Suaug C Asta Bačkaitienė
Kretingos BK Kretingos sporto klubas "Žalgiris" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
83 Ramunė Petrošienė 2024-4873 1974 Suaug C Arnoldas Slušnys
84 Arnoldas Slušnys 2024-5139 1965 Suaug C Steponas Januška Suaug C Ramunė Petrošienė
Prienų BSK Prienų badmintono sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
85 Algirdas Kepežinskas 2024-4406 1970 Suaug C Darius Likas
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
86 Darius Likas 2024-4350 1972 Suaug C Algirdas Kepežinskas Suaug C Jorūnė Živatkauskaitė
87 Dainius Mazėtis 1977 Suaug C Darius Sirvydis
88 Darius Sirvydis 2024-5336 1981 Suaug C Dainius Mazėtis
Smešas BK "Smešas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
89 Kęstutis Krūminas 2024-4777 1975 Suaug C Ramūnas Paškevičius
BK PLAY VŠį "Šis tas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
90 Jolanta Moliene 2024-5699 1979 Suaug C Giedrė Ūsienė Suaug C Laimonas Bečalis
BC421 VšĮ Badmintono centras (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
91 Indrė Bartuškienė 1985 Suaug E Tomas Makulavičius
92 Dovilė Grigalauskienė 2024-5590 1983 Suaug C Tomas Lukoševičius
93 Inga Liutkevičiūtė 2024-5852 1984 Suaug E Gražina Vincel
94 Tomas Lukoševičius 2024-4213 1980 Suaug C Dovilė Grigalauskienė
95 Tomas Makulavičius 2024-5805 1971 Suaug E Indrė Bartuškienė
96 Gražina Vincel 2024-5712 1998 Suaug E Inga Liutkevičiūtė
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
97 Inesa Bacevičienė 2024-4440 1983 Suaug E Asta Rėčkuvienė Suaug E Gintaras Bacevičius
98 Gintaras Bacevičius 2024-4506 1979 Suaug E Darius Širmenis Suaug E Inesa Bacevičienė
Marijampolės BK Marijampolės badmintono klubas (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
99 Inga Dagilienė 2024-4201 1975 Suaug E Vakarė Bagdonaitė
100 Loreta Karaliene 2024-5661 1969 Suaug E Viktorija Vizbarienė (Rufina)
101 Nerijus Mašalaitis 2024-4815 1984 Suaug E Mindaugas Lisanka Suaug E Kristina Bagdonienė
102 Rolandas Mazurkevicius 2024-4262 1968 Suaug E Donatas Stankevicius
103 Donatas Stankevicius 2024-5700 1969 Suaug E Rolandas Mazurkevicius
104 Tomas Venys 2024-4903 1986 Suaug E Vilius Petrušauskas
105 Almantas Vizbara 2024-4802 1983 Suaug E Martas Ambraziūnas Suaug E Viktorija Vizbarienė (Rufina)
106 Viktorija Vizbarienė (Rufina) 2024-4900 1986 Suaug E Loreta Karaliene Suaug E Almantas Vizbara
Aura Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“ (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
107 Tomas Buinevičius 2024-4270 1973 Suaug E Žydrūnas Steponavičius
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
108 Indrė Apuokienė 1981 Suaug E Raimonda Bogužaitė Suaug E Tomas Bagdonas
109 Karolina Bagdonaitė 2024-4140 2001 Suaug E Kristina Bagdonienė Suaug E Vilius Klimantavičius
110 Vakarė Bagdonaitė 2024-4142 2003 Suaug E Inga Dagilienė
111 Tomas Bagdonas 1978 Suaug E Indrė Apuokienė
112 Kristina Bagdonienė 2024-4143 1979 Suaug E Karolina Bagdonaitė Suaug E Nerijus Mašalaitis
113 Raimonda Bogužaitė 1994 Suaug E Indrė Apuokienė Suaug E Žydrūnas Steponavičius
114 Žydrūnas Steponavičius 2024-5935 1975 Suaug E Tomas Buinevičius Suaug E Raimonda Bogužaitė
115 Simona Veniene 1989 Suaug E Goda Dragūnaitė
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
116 Asta Rėčkuvienė 2024-4273 1979 Suaug E Inesa Bacevičienė Suaug E Mindaugas Lilas






Spausdinimo versija