Turnyrai

Lietuvos veteranų čempionatas


AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (12)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Svetlana Čalkina Mindaugas Trybas
2 Eduard Goss 2023-1867 Andrius Švarplys Lina Railienė
3 Algirdas Gražys 2023-2241 Žygimantas Slavickas
4 Aivaras Kvedarauskas 2023-1776 Audrius Kepežinskas Eglė Rimdžiuvienė
5 Vytautas Liutika Ričardas Vasilevskis
6 Lina Railienė 2023-2519 Rosita Šutaitė-Giedraitienė Eduard Goss
7 Eglė Rimdžiuvienė 2023-2272 Jurgita Bilienė Aivaras Kvedarauskas
8 Žygimantas Slavickas 2023-1871 Algirdas Gražys
9 Aldona Šeškienė 2023-2214 Aldona Pikčilingienė Borisas Lozinskis
10 Rima Šidlauskienė 2023-1836 Živilė Šeškevičienė Tomas Lukoševičius
11 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 2023-2568 Lina Railienė Robertas Giedraitis
12 Ričardas Vasilevskis Vytautas Liutika
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
13 Elmoras Adakauskas Mindaugas Danys
14 Tomas Grigas 2023-1760 Nerijus Molis
15 Edmundas Mackevičius 2023-2285 Rolandas Žaldokas
16 Artūras Sirbikė 2023-2485 Ignas Vaivada
17 Linas Supronas 2023-2427 Mindaugas Dagilis Inga Bankauskienė
18 Rolandas Žaldokas 2023-2474 Edmundas Mackevičius
BK PLAY VŠį "Šis tas" (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
19 Nadežda Lipa Neringa Sinė Gediminas Jauniškis
20 Andžej Mackevič 2023-1561 Marius Akucevičius Jelena Ramaneckienė
21 Povilas Marčiukaitis 2023-2129 Gediminas Jauniškis Neringa Sinė
22 Jolanta Moliene 2023-1902 Giedrė Ūsienė Donatas Rumšys
23 Nerijus Molis 2023-1703 Tomas Grigas Giedrė Ūsienė
24 Andrius Ramanauskas Žilvinas Tamošiūnas
25 Jelena Ramaneckienė 2023-1566 Giedrė Dapkuvienė Andžej Mackevič
26 Neringa Sinė Nadežda Lipa Povilas Marčiukaitis
Vilniaus BK Vilniaus Badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
27 Marius Akucevičius 2023-1861 Andžej Mackevič
28 Irina Jasiūnienė 2023-2457 Rasa Ambrasienė Arvydas Vanagas
29 Arvydas Vanagas 2023-2429 Irina Jasiūnienė
BC421 VšĮ Badmintono centras (12)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
30 Sandra Andriūnaitė 2023-2029 Alina Michaliova Karolis Poškus
31 Dainius Čeplinskas Tadas Ivanauskas Aušra Brikaite
32 Andžej Davydenka 2023-1849 Aidas Stalmokas
33 Indrė Glaniauskienė 2023-2390 Rasa Lazauskaitė Martynas Povilaitis
34 Tadas Ivanauskas 2023-1617 Dainius Čeplinskas Alina Michaliova
35 Rokas Kondrotas 2023-2140
36 Tomas Lukoševičius 2023-1673 Rima Šidlauskienė
37 Alina Michaliova Sandra Andriūnaitė Tadas Ivanauskas
38 Arminas Murnikovas 2023-1989
39 Martynas Povilaitis 2023-1654 Kristijonas Jucys Indrė Glaniauskienė
40 Karolis Šemeta 2023-2174 Alfredas Fedenko Justė Žibūdienė
41 Žilvinas Tamošiūnas 2023-2030 Andrius Ramanauskas
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (23)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
42 Inesa Bacevičienė 2023-1796 Rimantė Mardosienė Gintaras Bacevičius
43 Gintaras Bacevičius 2023-1822 Almantas Vizbara Inesa Bacevičienė
44 Edmundas Bajorinas 2023-1562
45 Rūta Bubulienė 2023-1806 Rūta Žigienė Ramūnas Galvanauskas
46 Arūnas Daugaravičius Marius Armonas
47 Ramūnas Galvanauskas 2023-1712 Ricardas Malisauskas Rūta Bubulienė
48 Artūras Jadvinskis 2023-1571 Darius Širmenis
49 Gediminas Jauniškis 2023-2292 Povilas Marčiukaitis Nadežda Lipa
50 Kristina Kisieliūtė 2023-1676 Eglė Bagdonienė Jonas Seniūnas
51 Giedrius Krivickas 2023-1750 Andrius Krivickas
52 Andrius Krivickas 2023-1705 Giedrius Krivickas
53 Šarūnas Mardosa 2023-1737 Konstantinas Žuravliovas Rimantė Mardosienė
54 Rimantė Mardosienė 2023-2224 Inesa Bacevičienė Šarūnas Mardosa
55 Valdas Matusevičius Mindaugas Pacevičius
56 Margarita Noreikienė 2023-2211 Konstantinas Žuravliovas
57 Rūta Pacevičienė Mindaugas Pacevičius
58 Mindaugas Pacevičius 2023-1704 Valdas Matusevičius Rūta Pacevičienė
59 Jūratė Paškevičienė 2023-1711 Rasa Šulnienė Laimonas Vaskevicius
60 Ramūnas Paškevičius 2023-1826 Jovitas Gatelis
61 Česlovas Ramanauskas 2023-2192 Borisas Lozinskis Aldona Pikčilingienė
62 Jonas Seniūnas 2023-1754 Kristina Kisieliūtė
63 Giedrė Ūsienė Jolanta Moliene Nerijus Molis
64 Konstantinas Žuravliovas Šarūnas Mardosa Margarita Noreikienė
Volanas Tauragės SK Volanas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
65 Rokas Grytė 2023-2134 Tomas Tenikaitis
66 Audrius Šadbaras Gediminas Zaborskis Rasa Lazauskaitė
67 Tomas Tenikaitis 2023-2514 Rokas Grytė
68 Gediminas Zaborskis Audrius Šadbaras Jurgita Bilienė
Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
69 Alfredas Fedenko Karolis Šemeta Agnė Stankutė
70 Steponas Januška 2023-1877 Rimas Lavrukaitis
71 Agnė Stankutė 2023-1801 Agnė Šafranovičiūtė Alfredas Fedenko
72 Ignas Vaivada 2023-2522 Artūras Sirbikė
Virus BK VšĮ "Kultūros ir sporto projektai" (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
73 Vytautas Drazdauskas Edgaras Plauška
74 Ramūnas Gaukštas 2023-1985 Daniel Goldberg
75 Daniel Goldberg Ramūnas Gaukštas
76 Egidijus Grigaliunas 2023-2104 Karolis Poškus
77 Karolis Poškus 2023-2033 Egidijus Grigaliunas Sandra Andriūnaitė
78 Vladislavas Sviackevičius 2023-2372 Ruslan Bičenov
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (20)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
79 Eglė Atkočiūnienė 2023-2203 Arūnas Petkevičius
80 Evaldas Čižinauskas 2023-1808 Algirdas Kepežinskas Živilė Šeškevičienė
81 Giedrė Dapkuvienė 2023-1834 Jelena Ramaneckienė Audrius Kepežinskas
82 Vygantas Garmus 2023-1862 Arūnas Morkūnas Rasa Šulnienė
83 Audrius Kepežinskas 2023-1807 Aivaras Kvedarauskas Giedrė Dapkuvienė
84 Andrius Kordušas Ramūnas Kavaliauskas Ramunė Petrošienė
85 Borisas Lozinskis Česlovas Ramanauskas Aldona Šeškienė
86 Arūnas Morkūnas 2023-1813 Vygantas Garmus Regina Narijauskaitė
87 Regina Narijauskaitė 2023-1795 Diana Vizgirdienė Arūnas Morkūnas
88 Valdas Paulauskas 2023-2193 Arūnas Petkevičius
89 Marius Paulauskas Mantas Zinkevičius
90 Arūnas Petkevičius 2023-2196 Valdas Paulauskas Eglė Atkočiūnienė
91 Vidas Pilvinis
92 Paulius Plytnikas Kęstutis Ramanauskas
93 Donatas Rumšys 2023-1733 Vidas Martinkus Jolanta Moliene
94 Giedrius Strumila 2023-1724 Laimonas Vaskevicius Rūta Žigienė
95 Živilė Šeškevičienė Rima Šidlauskienė Evaldas Čižinauskas
96 Laimonas Vaskevicius 2023-1800 Giedrius Strumila Jūratė Paškevičienė
97 Sonata Zinkevičienė 2023-1614 Jurgita Vaškelytė Mantas Zinkevičius
98 Mantas Zinkevičius 2023-1613 Marius Paulauskas Sonata Zinkevičienė
Invictus Invictus (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
99 Egle Gedminiene Jorūnė Živatkauskaitė Audrius Petravičius
Birštono BK VšĮ Birštono badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
100 Kristijonas Jucys Martynas Povilaitis Sandra Čečkauskienė
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (23)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
101 Audrius Ambrasas 2023-1653 Almantas Viruišis Rasa Ambrasienė
102 Rasa Ambrasienė 2023-1658 Irina Jasiūnienė Audrius Ambrasas
103 Marius Armonas Arūnas Daugaravičius
104 Eglė Bagdonienė 2023-1718 Kristina Kisieliūtė Dainius Mazėtis
105 Aušra Brikaite 2023-1926 Aurelija Pakšytė Dainius Čeplinskas
106 Audrius Butkus 2023-2274 Darius Likas
107 Mindaugas Dagilis 2023-2377 Linas Supronas Agnė Šafranovičiūtė
108 Mindaugas Danys 2023-1745 Elmoras Adakauskas Jorūnė Živatkauskaitė
109 Donatas Ferensas 2023-1971 Arvydas Gervelė
110 Arvydas Gervelė Donatas Ferensas
111 Ilona Ivoškienė 2023-2206 Almantas Viruišis
112 Ramūnas Kavaliauskas 2023-2186 Andrius Kordušas Aurelija Pakšytė
113 Vaiva Kelečienė 2023-2028 Lorena Valantiejienė Darius Sirvydis
114 Andrius Kvietkauskas 2023-2259 Paulius Sakalauskas
115 Darius Likas 2023-2007 Audrius Butkus Edita Likiene
116 Edita Likiene 2023-1740 Darius Likas
117 Dainius Mazėtis 2023-1889 Darius Sirvydis Eglė Bagdonienė
118 Aurelija Pakšytė 2023-2185 Aušra Brikaite Ramūnas Kavaliauskas
119 Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 2023-2061 Inga Bankauskienė Ramūnas Bilius
120 Darius Sirvydis 2023-2058 Dainius Mazėtis Vaiva Kelečienė
121 Agnė Šafranovičiūtė 2023-2590 Agnė Stankutė Mindaugas Dagilis
122 Almantas Viruišis 2023-2191 Audrius Ambrasas Ilona Ivoškienė
123 Justė Žibūdienė 2023-2182 Karolis Šemeta
Baltijos badmintonas VšĮ "Baltijos badmintonas" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
124 Jurgita Bazytė Judita Vadeikienė Žilvinas Gelžinis
125 Vidas Martinkus Donatas Rumšys Judita Vadeikienė
126 Judita Vadeikienė 2023-1777 Jurgita Bazytė Vidas Martinkus
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (15)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
127 Mindaugas Dobilas 2023-1710 Robertas Giedraitis
128 Saulius Eibukas 2023-1816 Vilimas Šimkus
129 Jovitas Gatelis 2023-2118 Ramūnas Paškevičius
130 Robertas Giedraitis Mindaugas Dobilas Rosita Šutaitė-Giedraitienė
131 darius kairys 2023-2371 Albertas Rimkus
132 Rimas Lavrukaitis 2023-2195 Steponas Januška
133 Rasa Lazauskaitė 2023-1568 Indrė Glaniauskienė Audrius Šadbaras
134 Raimondas Povilaitis Saulius Venslovas
135 Kęstutis Ramanauskas 2023-2199 Paulius Plytnikas
136 Albertas Rimkus 2023-1825 darius kairys
137 Vilimas Šimkus 2023-1657 Saulius Eibukas
138 Andrius Švarplys Eduard Goss
139 Jurgita Vaškelytė Sonata Zinkevičienė
140 Saulius Venslovas 2023-1791 Raimondas Povilaitis
141 Jorūnė Živatkauskaitė Egle Gedminiene Mindaugas Danys
SEB akademija VšĮ „Vilniaus teniso akademija“ (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
142 Ruslan Bičenov Vladislavas Sviackevičius
143 Dainius Kulionis 2023-1823 Audrius Šešplaukis
144 Eglė Markelytė 2023-1790 Monika Valatkienė
145 Edgaras Plauška 2023-2027 Vytautas Drazdauskas
146 Audrius Šešplaukis Dainius Kulionis
147 Monika Valatkienė 2023-1660 Eglė Markelytė
Smešas BK "Smešas" (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
148 Sandra Čečkauskienė 2023-1641 Ramunė Petrošienė Kristijonas Jucys
149 Kristina Freimanaitė 2023-1742 Gitana Krūminienė Edmundas Petrošius
150 Žilvinas Gelžinis 2023-1804 Jurgita Bazytė
151 Kęstutis Krūminas 2023-1729 Edmundas Petrošius Gitana Krūminienė
152 Gitana Krūminienė 2023-1748 Kristina Freimanaitė Kęstutis Krūminas
153 Edmundas Petrošius 2023-1772 Kęstutis Krūminas Kristina Freimanaitė
Kretingos BK Kretingos sporto klubas "Žalgiris" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
154 Ramunė Petrošienė 2023-1645 Sandra Čečkauskienė Andrius Kordušas
155 Saulius Rukša 2023-2198 Raimondas Ubis
156 Raimondas Ubis 2023-2194 Saulius Rukša
Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
157 Jurgita Bilienė 2023-2601 Eglė Rimdžiuvienė Gediminas Zaborskis
158 Ramūnas Bilius 2023-2483 Andrius Valantiejus Birutė Rasiulytė-Ragaišienė
159 Audrius Petravičius evaldas Gedminas Egle Gedminiene
160 Lorena Valantiejienė Vaiva Kelečienė
161 Andrius Valantiejus Ramūnas Bilius
Biržų BK Biržų BK (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
162 Egidijus Karaliūnas Vaidas Korolkovas
163 Vaidas Korolkovas Egidijus Karaliūnas
164 Mindaugas Trybas 2023-2558 Svetlana Čalkina
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
165 Gražvydas Petrauskas 2023-1581 Žilvinas Rėklaitis
166 Žilvinas Rėklaitis 2023-2267 Gražvydas Petrauskas
- - (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
167 evaldas Gedminas Audrius Petravičius
Marijampolės BK VšĮ Marijampolės badmintono klubas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
168 Paulius Jūras 2023-1792 Dalius Juodsnukis
169 Ricardas Malisauskas 2023-1837 Ramūnas Galvanauskas
170 Rolandas Mazurkevicius 2023-1840 Donatas Stankevičius
171 Donatas Stankevičius Rolandas Mazurkevicius
172 Almantas Vizbara 2023-1621 Gintaras Bacevičius
Aura Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“ (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
173 Tomas Buinevičius 2023-1844 Žydrūnas Steponavičius
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
174 Tomas Kučinskas 2023-1629 Tomas Venys Renata Kučinskienė
175 Renata Kučinskienė 2023-1630 Tomas Kučinskas
176 Žydrūnas Steponavičius 2023-2103 Tomas Buinevičius
177 Tomas Venys 2023-1633 Tomas Kučinskas
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
178 Aidas Stalmokas 2023-1677 Andžej Davydenka
KTU Kauno technologijos universitetas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
179 Rasa Šulnienė Jūratė Paškevičienė Vygantas Garmus
Ignalinos BK Ignalinos badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
180 Rūta Žigienė 2023-2520 Rūta Bubulienė Giedrius Strumila
Prienų BSK Prienų badmintono sporto klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
181 Vincas Dakinevičius
182 Algirdas Kepežinskas Evaldas Čižinauskas
183 Darius Širmenis 2023-1636 Artūras Jadvinskis
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
184 Inga Bankauskienė Birutė Rasiulytė-Ragaišienė Linas Supronas
185 Raimundas Masevičius 2023-2200 Arūnas Vizgirda
186 Aldona Pikčilingienė 2023-2212 Aldona Šeškienė Česlovas Ramanauskas
187 Arūnas Vizgirda Raimundas Masevičius Diana Vizgirdienė
188 Diana Vizgirdienė Regina Narijauskaitė Arūnas Vizgirda
Prienų BK Prienų BK (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
189 Dalius Juodsnukis 2023-1755 Paulius Jūras
- - (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
190 Paulius Sakalauskas Andrius Kvietkauskas






Spausdinimo versija