MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-20 02:11 took:398.9 s.

 

Turnyrai

Power of Doubles and MIX


2022 Sausio 08 d.; Delfi sporto centras
VD MD MX
Suaug (A): 8 3 8
Suaug B (B): 8 7 8
Suaug C (C): 4

CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (22)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Ingūna Aldina 2024-4173 1969 Suaug B Uldis Lazdinš
2 Audrius Ambrasas 2024-5094 1962 Suaug B Almantas Viruišis
3 Ausra Brikaite 1984 Suaug Aurelija Pakšytė Suaug Vidmantas Salietis
4 Kotryna Čaikauskaitė 1997 Suaug B Dainius Kecorius
5 Mindaugas Dagilis 2024-4294 1986 Suaug Aivaras Kvedarauskas Suaug Kristina Nareikienė
6 Rugilė Gečaitė 2024-4356 1988 Suaug Marija Šiaučiūnaitė
7 Ilona Ivoškienė 2024-5065 1961 Suaug C Almantas Viruišis
8 Ramūnas Kavaliauskas 2024-4538 1977 Suaug Tadas Ivanauskas Suaug Aurelija Pakšytė
9 Justė Kažanauskaitė 1992 Suaug Tadas Ivanauskas
10 Dainius Kecorius 2024-4251 1971 Suaug B Donatas Grigalauskas Suaug B Kotryna Čaikauskaitė
11 Andrius Kvietkauskas 2024-5584 1986 Suaug B Ricardas Navaitis
12 Uldis Lazdinš 2024-4171 1969 Suaug B GUNTIS KLAVINS Suaug B Ingūna Aldina
13 Julius Masaitis 2024-5520 1987 Suaug Laimis Fiodorovas
14 Dainius Mazėtis 1977 Suaug Vidmantas Salietis
15 Kristina Nareikienė 2024-5585 1984 Suaug Mindaugas Dagilis
16 Aurelija Pakšytė 2024-4537 1979 Suaug Ausra Brikaite Suaug Ramūnas Kavaliauskas
17 Martynas Plauška 2024-5466 2007 Suaug B Titas Vaitkevičius Suaug B Ugnė Kaminskaitė
18 Nikolė Puchovičiūtė 2024-5468 2005 Suaug Martyna Marija Marcinkevičiūtė
19 Kotryna Ragalevičiūtė 1989 Suaug B Deimantė Litvinskaitė Suaug Martynas Povilaitis
20 Aurelija Ramaneckaitė 2024-5402 2008 Suaug B Artūras Olšauskas
21 Vidmantas Salietis 1987 Suaug Dainius Mazėtis Suaug Ausra Brikaite
22 Almantas Viruišis 2024-4992 1961 Suaug B Audrius Ambrasas Suaug C Ilona Ivoškienė
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
23 Aivaras Kvedarauskas 2024-4158 1974 Suaug Mindaugas Dagilis Suaug Lina Railienė
24 Lina Railienė 2024-4208 1982 Suaug B Rosita Šutaitė-Giedraitienė Suaug Aivaras Kvedarauskas
25 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 2024-4272 1977 Suaug B Lina Railienė Suaug B Ramūnas Ražanauskas
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
26 Marius Brazauskas 2024-5717 1993 Suaug Simas Malakauskas Suaug B Deimantė Litvinskaitė
27 Laimis Fiodorovas 1986 Suaug Julius Masaitis
28 Deimantė Litvinskaitė 2024-5740 1986 Suaug B Kotryna Ragalevičiūtė Suaug B Marius Brazauskas
29 Ramūnas Ražanauskas 2024-4176 1974 Suaug Martynas Povilaitis Suaug B Rosita Šutaitė-Giedraitienė
BC421 VšĮ Badmintono centras (15)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
30 Sandra Andriūnaitė 1972 Suaug B Živilė Simonaitytė Suaug B Karolis Poškus
31 Donatas Grigalauskas 2024-5913 1980 Suaug B Dainius Kecorius Suaug C Aušra Lingytė
32 Dovilė Grigalauskienė 2024-5590 1983 Suaug B Beata Rakštytė Suaug Tomas Lukoševičius
33 Tadas Ivanauskas 2024-5272 1979 Suaug Ramūnas Kavaliauskas Suaug Justė Kažanauskaitė
34 Robertas Januševičius 2024-5897 1996 Suaug B Aleksėj Borisenko
35 Asta Kvasytė 2024-5141 1983 Suaug B Aušra Lingytė
36 Aušra Lingytė 2024-4646 1987 Suaug B Asta Kvasytė Suaug C Donatas Grigalauskas
37 Tomas Lukoševičius 2024-4213 1980 Suaug Dovilė Grigalauskienė
38 Arminas Murnikovas 1986 Suaug B Darius Navikas Suaug C Karolina Petraškaitė
39 Ricardas Navaitis 2024-4913 1976 Suaug B Andrius Kvietkauskas
40 Darius Navikas 1989 Suaug B Arminas Murnikovas Suaug B Beata Rakštytė
41 Karolina Petraškaitė 2024-4341 1992 Suaug B Monika Valatkienė Suaug C Arminas Murnikovas
42 Martynas Povilaitis 1980 Suaug Ramūnas Ražanauskas Suaug Kotryna Ragalevičiūtė
43 Beata Rakštytė 1974 Suaug B Dovilė Grigalauskienė Suaug B Darius Navikas
44 Monika Valatkienė 2024-4387 1986 Suaug B Karolina Petraškaitė
Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
45 Sigitas Galentas 2024-5074 1964 Suaug Artūras Jachontovas
46 Artūras Jachontovas 1999 Suaug Sigitas Galentas
BK PLAY VŠį "Šis tas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
47 Artūras Olšauskas 1983 Suaug Marius Akucevičius Suaug B Aurelija Ramaneckaitė
Vilniaus BK Vilniaus Badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
48 Marius Akucevičius 1981 Suaug Artūras Olšauskas
SEB akademija VšĮ „Vilniaus teniso akademija“ (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
49 Simas Malakauskas 2024-5339 1985 Suaug Marius Brazauskas Suaug Marija Šiaučiūnaitė
50 Marija Šiaučiūnaitė 1992 Suaug Rugilė Gečaitė Suaug Simas Malakauskas
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
51 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 2005 Suaug Nikolė Puchovičiūtė
Badminton Virus VšĮ "Kultūros ir sporto projektai" (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
52 Egidijus Grigaliunas 1969 Suaug B Karolis Poškus
53 Ugnė Kaminskaitė 2024-4733 2007 Suaug B Ema Sliesoraitytė Suaug B Martynas Plauška
54 Karolis Poškus 1970 Suaug B Egidijus Grigaliunas Suaug B Sandra Andriūnaitė
55 Živilė Simonaitytė 1986 Suaug B Sandra Andriūnaitė
56 Ema Sliesoraitytė 2005 Suaug B Ugnė Kaminskaitė Suaug C Titas Vaitkevičius
57 Titas Vaitkevičius 2005 Suaug B Martynas Plauška Suaug C Ema Sliesoraitytė
Smešas BK "Smešas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
58 Aleksėj Borisenko 1977 Suaug B Robertas Januševičius
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
59 GUNTIS KLAVINS 2024-4436 1973 Suaug B Uldis Lazdinš






Spausdinimo versija