Turnyrai

17-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)

2022 Lapkričio 26 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD MX
LT Bj (U19): 22 12 18 12 9 6 9 6 2 6
LT Dj (U15): 11 3 22 3 5 1.5 8 1.5

KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (25)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Gabija Acutė 2022-1244
2 Tautė Baltakytė 2022-1207 Milda Bočkutė
3 Gabrielius Dapkus 2022-1130 Mykolas Grigas
4 Skaja Dapkutė 2022-1129 Gabija Gudukaitė
5 Domas Daugėla Kajus Vilpišauskas
6 Simonas Deltuva 2022-207 Ignas Tamošauskas
7 Kotryna Deltuvaite 2022-317 Dovydas Navagrudskas
8 Mykolas Grigas 2022-1054 Gabrielius Dapkus
9 Gabija Gudukaitė 2022-318 Skaja Dapkutė
10 Jurgis Jatulis 2022-1008 Kipras Sakalauskas
11 Skaistė Liutkutė 2022-884 Giedra Velykytė
12 Ugnė Lukoševičiūtė 2022-384 Guoda Viščinytė
13 Dovydas Navagrudskas 2022-800 Kotryna Deltuvaite
14 Martyna Paliulytė 2022-107
15 Ieva Paškevičiūtė 2022-768 Austėja Siniūtė
16 Fausta Ramažauskaitė 2022-700 Gretė Velykytė
17 Kipras Sakalauskas 2022-670 Jurgis Jatulis
18 Nomeda Seniūnaitė 2022-666 Ugnė Kaminskaitė
19 Joringis Skirgaila 2022-654 Daniel Tankevič
20 Ignas Tamošauskas Simonas Deltuva
21 Daniel Tankevič 2022-574 Joringis Skirgaila
22 Giedra Velykytė 2022-518 Skaistė Liutkutė
23 Gretė Velykytė 2022-517 Fausta Ramažauskaitė
24 Meda Vilčiauskaitė 2022-510
25 Kajus Vilpišauskas 2022-501 Domas Daugėla
Virus BK VšĮ "Kultūros ir sporto projektai" (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
26 Simonas Auglys 2022-250 Tautvydas Bočkus
27 Rojus Gaukštas 2022-194 Martynas Plauška
28 Ugnė Kaminskaitė 2022-447 Nomeda Seniūnaitė
29 Žygimantas Merkevičius 2022-191 Titas Vaitkevičius
30 Martynas Plauška 2022-741 Rojus Gaukštas
31 Titas Vaitkevičius 2022-178 Žygimantas Merkevičius
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (17)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
32 Gabija Beržinskaitė 2022-1187 Liepa Budrytė
33 Nojus Budrikas 2022-1165
34 Liepa Budrytė 2022-1162 Gabija Beržinskaitė
35 Elzė Dindaitė 2022-1117 Uma Ivanauskaitė
36 Uma Ivanauskaitė 2022-1039 Elzė Dindaitė
37 Joris Ivanauskas 2022-1038 Aina Ralytė
38 Joris Jagminas 2022-1033 Adomas Mažeika
39 Timofii Kadiemin 2022-992 Adas Kaminskas
40 Adas Kaminskas Timofii Kadiemin
41 Eva Kavaliauskaitė 2022-977
42 Pijus Kovas 2022-943
43 Adomas Mažeika 2022-839 Joris Jagminas
44 Austėja Palčinskaitė 2022-1354 Eima Pečiulytė
45 Dovydas Paulauskas 2022-121 Mindaugas Žiemys
46 Eima Pečiulytė Austėja Palčinskaitė
47 Vytautas Vaitkus 2022-542
48 Mindaugas Žiemys Dovydas Paulauskas
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
49 Benas Adamonis 2022-1242 Matas Stacevičius
50 Karolina Bashtanenko Rusnė Vidzėnaitė
51 Joris Marcinkevičius Deiminas Tauškela
52 Matas Stacevičius 2022-647 Benas Adamonis
53 Deiminas Tauškela Joris Marcinkevičius
54 Rusnė Vidzėnaitė 2022-512 Karolina Bashtanenko
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
55 Amelija Klimaitė 2022-959 Greta Vedrickaitė
56 Austėja Siniūtė 2022-659 Ieva Paškevičiūtė
57 Greta Vedrickaitė 2022-520 Amelija Klimaitė
Kelmės BK Gintaras Kelmės badmintono klubas "Gintaras" (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
58 Samantė Baliutavičiūtė 2022-253 Aurėja Metrikytė
59 Aurėja Metrikytė 2022-381 Samantė Baliutavičiūtė
60 Atėnė Peleckytė 2022-754 Aina Ralytė
61 Aina Ralytė 2022-707 Atėnė Peleckytė Joris Ivanauskas
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
62 Ausvydė Škulevičiūtė 2022-340
Raseinių BK Raseinių badmintono klubas (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
63 Nojus Danusas 2022-396 Dovydas Siniakovas
64 Gabrielė Klijūnaitė 2022-148 Rusnė Stoškutė
65 Loreta Radavičiūtė 2022-715 Aistė Vasiliauskaitė
66 Dovydas Siniakovas 2022-274 Nojus Danusas
67 Ugnė Smilgevičiūtė 2022-145 Daniela Jasevičiūtė
68 Rusnė Stoškutė 2022-278 Gabrielė Klijūnaitė
69 Aistė Vasiliauskaitė 2022-398 Loreta Radavičiūtė
Gaja Kauno sporto mokykla GAJA (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
70 Tautvydas Bočkus 2022-1181 Simonas Auglys
71 Milda Bočkutė 2022-1180 Tautė Baltakytė
72 Daniela Jasevičiūtė 2022-1014 Ugnė Smilgevičiūtė
73 Guoda Viščinytė 2022-495 Ugnė Lukoševičiūtė
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
74 Ūla Žemaitė






Spausdinimo versija