MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-22 02:08 took:188.7 s.

 

Turnyrai

17-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)


2022 Lapkričio 26 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD MX
LT Bj (U17): 22 12 18 12 9 6 9 6 2 6
LT Dj (U13): 11 3 22 3 5 1.5 8 1.5

KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (25)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Gabija Acutė 2007 LT Dj (U13)
2 Tautė Baltakytė 2024-4846 2011 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Milda Bočkutė
3 Gabrielius Dapkus 2024-4645 2006 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Mykolas Grigas
4 Skaja Dapkutė 2024-4647 2012 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Gabija Gudukaitė
5 Domas Daugėla 2024-5469 2006 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Kajus Vilpišauskas
6 Simonas Deltuva 2024-4596 2010 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Ignas Tamošauskas
7 Kotryna Deltuvaite 2024-5672 2005 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Dovydas Navagrudskas
8 Mykolas Grigas 2024-4576 2009 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Gabrielius Dapkus
9 Gabija Gudukaitė 2009 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Skaja Dapkutė
10 Jurgis Jatulis 2024-4428 2007 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Kipras Sakalauskas
11 Skaistė Liutkutė 2024-5442 2008 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Giedra Velykytė
12 Ugnė Lukoševičiūtė 2024-4471 2008 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Guoda Viščinytė
13 Dovydas Navagrudskas 2024-5304 2005 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Kotryna Deltuvaite
14 Martyna Paliulytė 2009 LT Dj (U13)
15 Ieva Paškevičiūtė 2024-5148 2009 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Austėja Siniūtė
16 Fausta Ramažauskaitė 2009 LT Dj (U13)LT Bj (U17) Gretė Velykytė
17 Kipras Sakalauskas 2024-4496 2008 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Jurgis Jatulis
18 Nomeda Seniūnaitė 2024-5200 2009 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Ugnė Kaminskaitė
19 Ignas Tamošauskas 2024-4751 2011 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Simonas Deltuva
20 Daniel Tankevič 2024-5345 2012 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Joringis Skirgaila
21 Giedra Velykytė 2024-4840 2008 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Skaistė Liutkutė
22 Gretė Velykytė 2024-4841 2010 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Fausta Ramažauskaitė
23 Meda Vilčiauskaitė 2009 LT Dj (U13)
24 Kajus Vilpišauskas 2024-4570 2007 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Domas Daugėla
25 Guoda Viščinytė 2024-4209 2010 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Ugnė Lukoševičiūtė
BC421 VšĮ Badmintono centras (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
26 Uma Ivanauskaitė 2024-4275 2010 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Elzė Dindaitė
27 Joris Ivanauskas 2024-4276 2008 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Aina Ralytė
28 Joringis Skirgaila 2024-4791 2009 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Daniel Tankevič
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (19)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
29 Gabija Beržinskaitė 2024-5446 2010 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Liepa Budrytė
30 Nojus Budrikas 2024-5618 2005 LT Bj (U17)
31 Liepa Budrytė 2024-5233 2008 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Gabija Beržinskaitė
32 Elzė Dindaitė 2024-5530 2010 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Uma Ivanauskaitė
33 Joris Jagminas 2008 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Adomas Mažeika
34 Timofii Kadiemin 2009 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Adas Kaminskas
35 Adas Kaminskas 2005 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Timofii Kadiemin
36 Eva Kavaliauskaitė 2024-4539 2011 LT Dj (U13)
37 Amelija Klimaitė 2024-4612 2008 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Greta Vedrickaitė
38 Pijus Kovas 2007 LT Bj (U17)
39 Adomas Mažeika 2009 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Joris Jagminas
40 Austėja Palčinskaitė 2024-4227 2010 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Eima Pečiulytė
41 Dovydas Paulauskas 2024-5383 2010 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Mindaugas Žiemys
42 Eima Pečiulytė 2010 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Austėja Palčinskaitė
43 Martynas Plauška 2024-5466 2007 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Rojus Gaukštas
44 Austėja Siniūtė 2009 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Ieva Paškevičiūtė
45 Vytautas Vaitkus 2009 LT Dj (U13)
46 Greta Vedrickaitė 2007 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Amelija Klimaitė
47 Mindaugas Žiemys 2024-4522 2009 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Dovydas Paulauskas
Badminton Virus VšĮ "Kultūros ir sporto projektai" (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
48 Simonas Auglys 2008 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Tautvydas Bočkus
49 Rojus Gaukštas 2024-5177 2007 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Martynas Plauška
50 Ugnė Kaminskaitė 2024-4733 2007 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Nomeda Seniūnaitė
51 Žygimantas Merkevičius 2006 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Titas Vaitkevičius
52 Titas Vaitkevičius 2005 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Žygimantas Merkevičius
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
53 Benas Adamonis 2024-5578 2005 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Matas Stacevičius
54 Karolina Bashtanenko 2008 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Rusnė Vidzėnaitė
55 Joris Marcinkevičius 2009 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Deiminas Tauškela
56 Deiminas Tauškela 2024-4318 2009 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Joris Marcinkevičius
57 Rusnė Vidzėnaitė 2024-4418 2009 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Karolina Bashtanenko
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
58 Matas Stacevičius 2024-4861 2004 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Benas Adamonis
Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
59 Atėnė Peleckytė 2024-5279 2007 LT Bj (U17)LT Bj (U17) Aina Ralytė
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
60 Ausvydė Škulevičiūtė 2005 LT Bj (U17)
Kelmės BK Gintaras Kelmės badmintono klubas "Gintaras" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
61 Aina Ralytė 2006 LT Bj (U17) Atėnė Peleckytė LT Bj (U17) Joris Ivanauskas
Raseinių BK Raseinių badmintono klubas (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
62 Nojus Danusas 2024-5245 2009 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Dovydas Siniakovas
63 Gabrielė Klijūnaitė 2009 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Rusnė Stoškutė
64 Loreta Radavičiūtė 2024-5254 2008 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Aistė Vasiliauskaitė
65 Dovydas Siniakovas 2024-5244 2009 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Nojus Danusas
66 Ugnė Smilgevičiūtė 2024-5252 2009 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Daniela Jasevičiūtė
67 Rusnė Stoškutė 2024-5253 2009 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Gabrielė Klijūnaitė
68 Aistė Vasiliauskaitė 2009 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Loreta Radavičiūtė
KTU Kauno technologijos universitetas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
69 Tautvydas Bočkus 2009 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Simonas Auglys
70 Milda Bočkutė 2011 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Tautė Baltakytė
71 Daniela Jasevičiūtė 2024-4325 2008 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Ugnė Smilgevičiūtė
Invictus Invictus (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
72 Samantė Baliutavičiūtė 2009 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Aurėja Metrikytė
73 Aurėja Metrikytė 2024-5114 2009 LT Dj (U13)LT Dj (U13) Samantė Baliutavičiūtė
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
74 Ūla Žemaitė 2024-4217 2009 LT Dj (U13)

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija