Turnyrai

"NARVESEN" jaunimo lyga (1 etapas)

2022 Vasario 12 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega

Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Rokas Krūminas 2023-2088 Tadas Rimkus
2 Dainius Krūminas Mantas Lukonas Vesta Juodonytė
3 Mantas Lukonas 2023-2294 Dainius Krūminas Marija Rimkutė
4 Olivia Pocevičiūtė
5 Tadas Rimkus 2023-2044 Rokas Krūminas
6 Marija Rimkutė 2023-2046 Mantas Lukonas
Prienų BK Prienų BK (12)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
7 Airidas Baranauskas Gediminas Marcinkevičius
8 Arijus Baranauskas 2023-2067 Matas Stravinskas
9 Gustas Čekavičius 2023-2068 Emanuelis Vnek
10 Gabija Gudauskaitė 2023-2069 Rugilė Jonaitytė
11 Arnas Jarmalauskas 2023-2070 Tautvydas Stanaitis
12 Rugilė Jonaitytė Gabija Gudauskaitė
13 Lukas Laukaitis 2023-2071 Danielius Sukanka
14 Gediminas Marcinkevičius Airidas Baranauskas
15 Tautvydas Stanaitis 2023-2073 Arnas Jarmalauskas
16 Matas Stravinskas Arijus Baranauskas
17 Danielius Sukanka 2023-2074 Lukas Laukaitis
18 Emanuelis Vnek 2023-2077 Gustas Čekavičius
Volanas Tauragės SK Volanas (11)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
19 Paulius Alijosius 2023-2106 Jogaila Altaravičius
20 Sofija Alijošiūtė 2023-2108 Eglė Košytė
21 Jokūbas Altaravičius 2023-1927 Augustas Macnorius
22 Jogaila Altaravičius 2023-1921 Paulius Alijosius
23 Mykolas Grytė 2023-2484 Kajus Vilpišauskas
24 Joana Kazlauskaite 2023-1761 Vaidilė Sutkaitytė
25 Eglė Košytė Sofija Alijošiūtė
26 Augustas Macnorius 2023-1815 Jokūbas Altaravičius
27 Vaidilė Sutkaitytė 2023-2100 Joana Kazlauskaite
28 Nojus Tenikaitis 2023-2731 Daniel Leonovič
29 Perla Zaborskytė 2023-2525 Ugnė Žulpaitė
Vilniaus BK Vilniaus Badmintono klubas (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
30 Danielis Januškauskis 2023-2151 Naglis Turūta
31 Beatričė Jasulaitytė 2023-1968 Gerda Lipa
32 Viltė Juodonytė Marija Rasickaitė
33 Vesta Juodonytė 2023-2323 Rasuolė Vinciūnaitė Dainius Krūminas
34 Gerda Lipa Beatričė Jasulaitytė
35 Faustas Sinius Simonas Leonavičius
36 Naglis Turūta 2023-2393 Danielis Januškauskis
37 Rasuolė Vinciūnaitė Vesta Juodonytė
38 Dominika Volochovič Smiltė Jasukaitytė
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (41)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
39 Rusnė Arasimavičiūtė 2023-2114 Miglė Žulpaitė
40 Faustas Atkočiūnas 2023-1898 Adrijus Šatūnas
41 Gabrielius Dapkus 2023-1961 Mykolas Grigas
42 Simonas Deltuva 2023-2315 Julius Surgėla
43 Auksė Galvelytė 2023-1946 Smilte Neverauskaitė
44 Urtė Gatelytė 2023-2128 Aurelija Ramaneckaitė Jurgis Jatulis
45 Nora Giedraitis Meda Vilčiauskaitė
46 Mykolas Grigas 2023-1884 Gabrielius Dapkus
47 Gabija Gudukaitė 2023-1901 Ema Blinstrubaitė
48 Smiltė Jasukaitytė Dominika Volochovič
49 Jurgis Jatulis 2023-2097 Rokas Lesinskas Urtė Gatelytė
50 Ugnė Juršytė Lija Vasiliauskaitė
51 Benediktas Kamantauskas Dominik Tankevič Aurelija Ramaneckaitė
52 Titas Kavaliauskas Vilius Meškauskas
53 Povilas Kedainis Erikas Remeika
54 Matas Krivickas Ignas Stasytis
55 Simonas Leonavičius 2023-2010 Faustas Sinius
56 Rokas Lesinskas 2023-1695 Jurgis Jatulis Taja Leonovič
57 Ugnė Lukoševičiūtė 2023-1722 Justina Valatkaitė
58 Vilius Meškauskas 2023-1734 Titas Kavaliauskas
59 Inesa Michailova
60 Smilte Neverauskaitė Auksė Galvelytė
61 Aurelija Ramaneckaitė 2023-1965 Urtė Gatelytė Benediktas Kamantauskas
62 Erikas Remeika 2023-1868 Povilas Kedainis
63 Kipras Sakalauskas 2023-1738 Rokas Barkauskas
64 Joringis Skirgaila 2023-1904
65 Ignas Stasytis Matas Krivickas
66 Julius Surgėla 2023-1878 Simonas Deltuva
67 Adrijus Šatūnas 2023-1778 Faustas Atkočiūnas
68 Dominik Tankevič 2023-2157 Benediktas Kamantauskas Goda Vancevičiūtė
69 Domantė Urkytė Akvilė Vičiūnaitė
70 Justina Valatkaitė Ugnė Lukoševičiūtė
71 Goda Vancevičiūtė 2023-1709 Jorūnė Šalnaitė Dominik Tankevič
72 Lija Vasiliauskaitė 2023-1735 Ugnė Juršytė
73 Giedra Velykytė 2023-1895 Gretė Velykytė
74 Gretė Velykytė 2023-1899 Giedra Velykytė
75 Akvilė Vičiūnaitė Domantė Urkytė
76 Meda Vilčiauskaitė 2023-2110 Nora Giedraitis
77 Kajus Vilpišauskas 2023-2059 Mykolas Grytė
78 Miglė Žulpaitė Rusnė Arasimavičiūtė
79 Ugnė Žulpaitė Perla Zaborskytė
Virus BK VšĮ "Kultūros ir sporto projektai" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
80 Ūla Budrytė 2023-1979 Ugnė Kaminskaitė
81 Ugnė Kaminskaitė 2023-1692 Ūla Budrytė Martynas Plauška
82 Martynas Plauška 2023-2041 Ugnė Kaminskaitė
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
83 Augustė Klimaitė Veronika Stankevičiūtė
84 Amelija Klimaitė 2023-2000 Greta Vedrickaitė
85 Daniel Leonovič 2023-2005 Nojus Tenikaitis
86 Taja Leonovič 2023-2004 Rokas Lesinskas
87 Mila Leonovič 2023-2137 Austėja Siniūtė
88 Austėja Siniūtė Mila Leonovič
89 Veronika Stankevičiūtė 2023-2281 Augustė Klimaitė
90 Greta Vedrickaitė Amelija Klimaitė
KTU Kauno technologijos universitetas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
91 Tautvydas Bočkus 2023-2623 Tadas Žilinskas
92 Milda Bočkutė 2023-2621
93 Daniela Jasevičiūtė 2023-2620 Eva Kondrotaitė
94 Eva Kondrotaitė 2023-2622 Daniela Jasevičiūtė
95 Tadas Žilinskas 2023-2624 Tautvydas Bočkus
Tauras Vilniaus sporto mokykla "Sostinės tauras" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
96 Marija Rasickaitė 2023-2036 Viltė Juodonytė
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
97 Rokas Barkauskas 2023-1784 Kipras Sakalauskas
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
98 Ema Blinstrubaitė Gabija Gudukaitė
99 Liepa Budrytė
100 Jorūnė Šalnaitė 2023-2481 Goda Vancevičiūtė
Kelmės BK Gintaras Kelmės badmintono klubas "Gintaras" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
101 Samantė Baliutavičiūtė 2023-1944 Aurėja Metrikytė
102 Aurėja Metrikytė 2023-1780 Samantė Baliutavičiūtė






Spausdinimo versija