Turnyrai

BadmintonoCentro OPENSEASON 2022

2022 Rugsėjo 03 d.; Badmintono centras
VD MD MX
Suaug (A): 5 6
Suaug B (B): 6 8 12
Suaug D (D): 7 7 8

CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (12)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Karolis Bužinskis Mindaugas Dagilis
2 Mindaugas Dagilis 2023-2377 Karolis Bužinskis
3 Mindaugas Danys 2023-1745 Beata Rakštytė
4 Asta Kubiliūnė Milda Vitalytė
5 Julius Masaitis 2023-2181 Arsenii Shiian Vilija Čekanauskienė
6 Dainius Mazėtis 2023-1889 Martynas Puchovičius
7 Martynas Puchovičius 2023-1914 Dainius Mazėtis
8 Urtė Rakštytė Beata Rakštytė Konstantin Okopniy
9 Arsenii Shiian 2023-2433 Julius Masaitis
10 Valerij Vasilčenko Sigita Stanynaitė
11 Milda Vitalytė 2023-2540 Asta Kubiliūnė
12 Justė Žibūdienė 2023-2182 Karolis Šemeta
BC421 VšĮ Badmintono centras (52)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
13 Sergejus Anilionis 2023-2543 + Renaldas Bujokas
14 Vaclovas Bajorinas Andrius Januta
15 Upamanyoo Bora Inga Liutkevičiūtė
16 Upamanyoo Bora Linas Venskūnas
17 Renaldas Bujokas 2023-1559 + Sergejus Anilionis
18 Giedrė Butkienė 2023-2177 Rūta Olšauskė Evaldas Butkus
19 Evaldas Butkus Svajūnas Zaturskis Giedrė Butkienė
20 Vilija Čekanauskienė Julius Masaitis
21 Andžej Davydenka 2023-1849 Tomas Makulavičius + Indrė Glaniauskienė
22 Indrė Gabnienė Ruta Stankiute Justinas Gabnys
23 Justinas Gabnys Mantas Gruzdzevičius Indrė Gabnienė
24 Indrė Glaniauskienė 2023-2390 Sigita Stanynaitė + Andžej Davydenka
25 Donatas Grigalauskas 2023-2056 Rapolas Vedrickas Rūta Žigienė
26 Dovilė Grigalauskienė 2023-2094 Rūta Žigienė Tomas Lukoševičius
27 Rapolas Grigaliūnas Simas Novikas Erika Noreikaitė
28 Toma Jančiauskienė Viktorija Zonytė Vidmantas Jonikas
29 Robertas Januševičius 2023-2135 Kęstutis Kučinskas Monika Valatkienė
30 Andrius Januta Vaclovas Bajorinas
31 Vidmantas Jonikas 2023-2035 Toma Jančiauskienė
32 Marius Kibildis 2023-1662 Vytautas Olšauskas Gražina Vincel
33 Kęstutis Kučinskas Robertas Januševičius Sofiia Nikitenko
34 Asta Kvasytė 2023-2060 Aušra Lingytė Rapolas Vedrickas
35 Aušra Lingytė 2023-1655 Asta Kvasytė Martynas Povilaitis
36 Inga Liutkevičiūtė 2023-2283 Gražina Vincel Upamanyoo Bora
37 Diana Lubė 2023-2518 Aušra Montvydaitė Renaldas Šileris
38 Tomas Lukoševičius 2023-1673 Dovilė Grigalauskienė
39 Tomas Makulavičius Andžej Davydenka
40 Dalius Martinaitis Martynas Povilaitis Lina Venckutė
41 Alina Michaliova Rūta Bubulienė
42 Aušra Montvydaitė 2023-2038 Diana Lubė Žilvinas Tamošiūnas
43 Lina Montvydaitė 2023-1569 Skirmantė Rusonienė Svajūnas Zaturskis
44 Arminas Murnikovas 2023-1989 Darius Navikas Karolina Petraškaitė
45 Darius Navikas 2023-1905 Arminas Murnikovas
46 Erika Noreikaitė Rapolas Grigaliūnas
47 Simas Novikas Rapolas Grigaliūnas
48 Konstantin Okopniy 2023-2141 Karolis Šemeta Urtė Rakštytė
49 Vytautas Olšauskas 2023-2503 Marius Kibildis Rūta Olšauskė
50 Rūta Olšauskė 2023-2246 Giedrė Butkienė Vytautas Olšauskas
51 Karolina Petraškaitė 2023-1842 Monika Valatkienė Arminas Murnikovas
52 Martynas Povilaitis 2023-1654 Dalius Martinaitis Aušra Lingytė
53 Beata Rakštytė Urtė Rakštytė Mindaugas Danys
54 Skirmantė Rusonienė 2023-1670 Lina Montvydaitė
55 Sigita Stanynaitė Indrė Glaniauskienė Valerij Vasilčenko
56 Ruta Stankiute Indrė Gabnienė Mantas Gruzdzevičius
57 Renata Šalavėjienė Kristina Kalesinskienė
58 Karolis Šemeta 2023-2174 Konstantin Okopniy Justė Žibūdienė
59 Žilvinas Tamošiūnas 2023-2030 Andrius Ramanauskas Aušra Montvydaitė
60 Lina Venckutė Dalius Martinaitis
61 Linas Venskūnas Upamanyoo Bora
62 Gražina Vincel 2023-1919 Inga Liutkevičiūtė Marius Kibildis
63 Svajūnas Zaturskis Evaldas Butkus Lina Montvydaitė
64 Viktorija Zonytė 2023-2107 Toma Jančiauskienė
Volanas Tauragės SK Volanas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
65 Renaldas Šileris Diana Lubė
Marijampolės BK VšĮ Marijampolės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
66 Ricardas Malisauskas 2023-1837 Rolandas Mazurkevicius
67 Rolandas Mazurkevicius 2023-1840 Ricardas Malisauskas
GPT BK Golden Panda Team (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
68 Rapolas Vedrickas 2023-2079 Donatas Grigalauskas Asta Kvasytė
BK PLAY VŠį "Šis tas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
69 Andrius Ramanauskas Žilvinas Tamošiūnas
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
70 Rūta Bubulienė 2023-1806 Alina Michaliova Ramūnas Galvanauskas
71 Ramūnas Galvanauskas 2023-1712 Rūta Bubulienė
72 Dalia Sunklodė Sofiia Nikitenko
Ignalinos BK Ignalinos badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
73 Rūta Žigienė 2023-2520 Dovilė Grigalauskienė Donatas Grigalauskas
SEB akademija VšĮ „Vilniaus teniso akademija“ (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
74 Mantas Gruzdzevičius Justinas Gabnys Ruta Stankiute
75 Monika Valatkienė 2023-1660 Karolina Petraškaitė Robertas Januševičius
- - (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
76 Kristina Kalesinskienė Renata Šalavėjienė
77 Sofiia Nikitenko Dalia Sunklodė Kęstutis Kučinskas

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija