Turnyrai

"Kavos banko " lyga 4 etapas

2022 Lapkričio 19 d.; Kazlų Rūdos sporto centras
VV VD MD MX
Suaug D (D): 5 1.8
Suaug E: 14 1.6 11 1.6 24 2.7
Suaug C (C): 10 1.1

Setas Kauno sporto klubas "Setas" (15)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Deimantė Balčiūnaitytė 2022-1335 Ingrida Kaminskaitė Tomas Venys
2 Mindaugas Deinis 2022-230 Sigitas Karalius
3 Ingrida Kaminskaitė 2022-1376 Deimantė Balčiūnaitytė Saulius Stankus
4 Sigitas Karalius 2022-231 Mindaugas Deinis
5 Vilius Klimantavičius 2022-957 Saulius Stankus Karolina Bagdonaitė
6 Artūras Kuodys 2022-919 Saulius Venslovas
7 Rimas Lavrukaitis 2022-1287 Jonas Daugėla
8 Arūnas Liočas 2022-892 Gražvydas Petrauskas
9 Raimondas Povilaitis 2022-729 Vaidas Šmitas Ilona Pocienė
10 Aurelijus Šadauskas 2022-614 Gražvydas Vilčinskas Jurgita Šadauskienė
11 Jurgita Šadauskienė 2022-612 Goda Dragūnaitė Aurelijus Šadauskas
12 Saulius Venslovas 2022-515 Artūras Kuodys
13 Gražvydas Vilčinskas Aurelijus Šadauskas
14 Irmantas Viliūnas 2022-506 Greta Viliūnė
15 Greta Viliūnė 2022-1088 Irmantas Viliūnas
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
16 Saulius Blankas 2022-174 Audrius Pažėra
17 Rolandas Čepulis 2022-1135 Artūras Škulevičius
18 Virginija Kubilienė 2022-222 Andrina Maskaliovienė
19 Andrina Maskaliovienė 2022-171 Virginija Kubilienė
20 Audrius Pažėra 2022-117 Saulius Blankas
21 Artūras Škulevičius 2022-591 Rolandas Čepulis Ausvydė Škulevičiūtė
22 Ausvydė Škulevičiūtė 2022-340 Artūras Škulevičius
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
23 Ilona Pocienė 2022-458 Aldona Šeškienė Raimondas Povilaitis
24 Saulius Stankus 2022-1373 Vilius Klimantavičius Ingrida Kaminskaitė
25 Aldona Šeškienė 2022-457 Ilona Pocienė Vaidas Šmitas
26 Tomas Šikarskas 2022-166 Gintaras Bacevičius Agnė Šikarskė
27 Agnė Šikarskė 2022-164 Inesa Bacevičienė Tomas Šikarskas
28 Vaidas Šmitas 2022-588 Raimondas Povilaitis Aldona Šeškienė
29 Mindaugas Žemaitis 2022-1371
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (12)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
30 Vakarė Bagdonaitė 2022-1214 Inga Dagilienė Tomas Kiveris
31 Karolina Bagdonaitė 2022-347 Kristina Bagdonienė Vilius Klimantavičius
32 Kristina Bagdonienė 2022-348 Karolina Bagdonaitė Nerijus Mašalaitis
33 Inga Dagilienė 2022-346 Vakarė Bagdonaitė Rolandas Mazurkevičius
34 Goda Dragūnaitė 2022-109 Jurgita Šadauskienė
35 Tomas Kiveris 2022-1255 Vakarė Bagdonaitė
36 Tomas Kučinskas Žydrūnas Steponavičius Renata Kučinskienė
37 Renata Kučinskienė Tomas Kučinskas
38 Nerijus Mašalaitis 2022-232 Almantas Vizbara Kristina Bagdonienė
39 Vilius Petrušauskas 2022-110 Tomas Venys
40 Žydrūnas Steponavičius 2022-635 Tomas Kučinskas
41 Tomas Venys 2022-111 Vilius Petrušauskas Deimantė Balčiūnaitytė
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
42 Gražvydas Petrauskas 2022-750 Arūnas Liočas Jurgita Ravinskienė
43 Jurgita Ravinskienė 2022-696 Dalia Sunklodė Gražvydas Petrauskas
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
44 Jonas Daugėla 2022-1124 Rimas Lavrukaitis Asta Rėčkuvienė
45 Asta Rėčkuvienė 2022-691 Renata Juodkaitė Jonas Daugėla
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
46 Inesa Bacevičienė 2022-1218 Agnė Šikarskė Gintaras Bacevičius
47 Gintaras Bacevičius 2022-1217 Tomas Šikarskas Inesa Bacevičienė
48 Giedrius Krivickas 2022-938 Mindaugas Pacevičius
49 Mindaugas Pacevičius 2022-779 Giedrius Krivickas
50 Dalia Sunklodė 2022-623 Jurgita Ravinskienė Kęstutis Ikamas
51 Airida Valaite 2022-1366 Andrius Valaitis
52 Andrius Valaitis 2022-1365 Airida Valaite
Marijampolės BK VšĮ Marijampolės badmintono klubas (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
53 Sigita Ambraziejienė 2022-17 Viktorija Vizbarienė Algimantas Miškinis
54 Ričardas Mališauskas 2022-863 Rolandas Mazurkevičius
55 Rolandas Mazurkevičius 2022-841 Ričardas Mališauskas Inga Dagilienė
56 Marius Miškinis 2022-142 Tomas Buinevičius Viktorija Vizbarienė
57 Algimantas Miškinis 2022-70 Sigita Ambraziejienė
58 Donatas Stankevičius 2022-642 Inga Pečiulaitienė
59 Almantas Vizbara 2022-493 Nerijus Mašalaitis
60 Viktorija Vizbarienė 2022-101 Sigita Ambraziejienė Marius Miškinis
Aura Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“ (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
61 Tomas Buinevičius 2022-1159 Marius Miškinis Deimantė Petravičienė
62 Renata Gimževskienė 2022-1074 Tadas Gimževskis
63 Tadas Gimževskis 2022-1073 Jaronimas Sazanskis Renata Gimževskienė
64 Inga Pečiulaitienė 2022-987 Deimantė Petravičienė Donatas Stankevičius
65 Deimantė Petravičienė 2022-749 Inga Pečiulaitienė Tomas Buinevičius
66 Rimvydas Petrukaitis Šarūnas Budzinauskas
Prienų BSK Prienų badmintono sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
67 Raimondas Šulskis 2022-583 Martynas Šulskis
68 Martynas Šulskis 2022-582 Raimondas Šulskis
- Aura (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
69 Jaronimas Sazanskis Tadas Gimževskis
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
70 Šarūnas Budzinauskas 2022-1340 Rimvydas Petrukaitis Renata Juodkaitė
71 Kęstutis Ikamas 2022-1042 Dalia Sunklodė
- - (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
72 Renata Juodkaitė 2022-1341 Asta Rėčkuvienė Šarūnas Budzinauskas






Spausdinimo versija