Turnyrai

"Kavos banko " lyga 4 etapas

2022 Lapkričio 19 d.; Kazlų Rūdos sporto centras
VV VD MD MX
Suaug D (D): 5 1.8
Suaug E (E): 14 1.6 11 1.6 24 2.7
Suaug C (C): 10 1.1

AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Saulius Stankus 2023-1664 Vilius Klimantavičius
2 Tomas Šikarskas 2023-1848 Gintaras Bacevičius
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
3 Gintaras Bacevičius 2023-1822 Tomas Šikarskas
Marijampolės BK VšĮ Marijampolės badmintono klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
4 Ricardas Malisauskas 2023-1837 Rolandas Mazurkevicius
5 Rolandas Mazurkevicius 2023-1840 Ricardas Malisauskas
6 Marius Miškinis 2023-1814 Tomas Buinevičius
7 Almantas Vizbara 2023-1621 Nerijus Mašalaitis
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
8 Tomas Kučinskas 2023-1629 Žydrūnas Steponavičius
9 Nerijus Mašalaitis 2023-1631 Almantas Vizbara
10 Žydrūnas Steponavičius 2023-2103 Tomas Kučinskas
11 Tomas Venys 2023-1633 Vilius Petrušauskas
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
12 Saulius Blankas 2023-1858 Audrius Pažėra
13 Rolandas Čepulis 2023-1830 Artūras Škulevičius
14 Audrius Pažėra 2023-2162 Saulius Blankas
15 Artūras Škulevičius 2023-1785 Rolandas Čepulis
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
16 Mindaugas Deinis Sigitas Karalius
17 Sigitas Karalius 2023-2228 Mindaugas Deinis
18 Vilius Klimantavičius Saulius Stankus
19 Vilius Petrušauskas 2023-2243 Tomas Venys
20 Aurelijus Šadauskas 2023-1694 Gražvydas Vilčinskas
21 Gražvydas Vilčinskas 2023-1635 Aurelijus Šadauskas
Aura Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“ (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
22 Tomas Buinevičius 2023-1844 Marius Miškinis
23 Tadas Gimževskis Jaronimas Sazanskis
24 Rimvydas Petrukaitis Šarūnas Budzinauskas
Prienų BSK Prienų badmintono sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
25 Raimondas Šulskis Martynas Šulskis
26 Martynas Šulskis 2023-1592 Raimondas Šulskis
- Aura (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
27 Jaronimas Sazanskis Tadas Gimževskis
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
28 Šarūnas Budzinauskas 2023-1650 Rimvydas Petrukaitis






Spausdinimo versija