Turnyrai

"Kavos banko " lyga 4 etapas

2022 Lapkričio 19 d.; Kazlų Rūdos sporto centras
VV VD MD MX
Suaug D (D): 5 1.8
Suaug E (E): 14 1.6 11 1.6 24 2.7
Suaug C (C): 10 1.1

KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Inesa Bacevičienė 2023-1796 Gintaras Bacevičius
2 Gintaras Bacevičius 2023-1822 Inesa Bacevičienė
3 Dalia Sunklodė Kęstutis Ikamas
4 Airida Valaite 2023-1594 Andrius Valaitis
5 Andrius Valaitis 2023-1620 Airida Valaite
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
6 Ilona Pocienė 2023-1691 Raimondas Povilaitis
7 Saulius Stankus 2023-1664 Ingrida Kaminskaitė
8 Aldona Šeškienė 2023-2214 Vaidas Šmitas
9 Tomas Šikarskas 2023-1848 Agnė Šikarskė
10 Agnė Šikarskė 2023-1560 Tomas Šikarskas
11 Vaidas Šmitas 2023-1846 Aldona Šeškienė
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
12 Šarūnas Budzinauskas 2023-1650 Renata Juodkaitė
13 Kęstutis Ikamas Dalia Sunklodė
14 Renata Juodkaitė 2023-1648 Šarūnas Budzinauskas
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
15 Deimantė Balčiūnaitytė Tomas Venys
16 Ingrida Kaminskaitė 2023-1872 Saulius Stankus
17 Vilius Klimantavičius Karolina Bagdonaitė
18 Raimondas Povilaitis Ilona Pocienė
19 Aurelijus Šadauskas 2023-1694 Jurgita Šadauskienė
20 Jurgita Šadauskienė 2023-1739 Aurelijus Šadauskas
21 Irmantas Viliūnas 2023-2471 Greta Viliūnė
22 Greta Viliūnė 2023-2370 Irmantas Viliūnas
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
23 Karolina Bagdonaitė 2023-1556 Vilius Klimantavičius
24 Vakarė Bagdonaitė 2023-1557 Tomas Kiveris
25 Kristina Bagdonienė 2023-1555 Nerijus Mašalaitis
26 Inga Dagilienė 2023-1627 Rolandas Mazurkevicius
27 Tomas Kiveris 2023-1554 Vakarė Bagdonaitė
28 Tomas Kučinskas 2023-1629 Renata Kučinskienė
29 Renata Kučinskienė 2023-1630 Tomas Kučinskas
30 Nerijus Mašalaitis 2023-1631 Kristina Bagdonienė
31 Tomas Venys 2023-1633 Deimantė Balčiūnaitytė
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
32 Jonas Daugėla 2023-1906 Asta Rėčkuvienė
33 Asta Rėčkuvienė 2023-2486 Jonas Daugėla
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
34 Gražvydas Petrauskas 2023-1581 Jurgita Ravinskienė
35 Jurgita Ravinskienė Gražvydas Petrauskas
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
36 Artūras Škulevičius 2023-1785 Ausvydė Škulevičiūtė
37 Ausvydė Škulevičiūtė 2023-1786 Artūras Škulevičius
Marijampolės BK VšĮ Marijampolės badmintono klubas (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
38 Sigita Ambraziejienė Algimantas Miškinis
39 Rolandas Mazurkevicius 2023-1840 Inga Dagilienė
40 Marius Miškinis 2023-1814 Viktorija Vizbarienė
41 Algimantas Miškinis Sigita Ambraziejienė
42 Donatas Stankevičius Inga Pečiulaitienė
43 Viktorija Vizbarienė 2023-2220 Marius Miškinis
Aura Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“ (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
44 Tomas Buinevičius 2023-1844 Deimantė Petravičienė
45 Renata Gimževskienė Tadas Gimževskis
46 Tadas Gimževskis Renata Gimževskienė
47 Inga Pečiulaitienė Donatas Stankevičius
48 Deimantė Petravičienė Tomas Buinevičius






Spausdinimo versija