Turnyrai

2nd European Deaf Youth Badminton Championships

2022 Rugsėjo 25 d. — 27 d.; Palangos sporto centras (sporto g. 3)
VV MV VD MD MX
U-19: 13 16 4 6 9

Lietuva (7)
# Šalis Žaidėjas Klubas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Inesa Michailova KNBA
2 Atėnė Peleckytė Kelmės BK Gintaras Aina Ralytė
3 Aina Ralytė Kelmės BK Gintaras Atėnė Peleckytė
4 Aurelija Ramaneckaitė KNBA 2023-1965 Marija Rimkutė Vaidas Voroneckis
5 Tadas Rimkus Klaipėdos BK 2023-2044 Vaidas Voroneckis Marija Rimkutė
6 Marija Rimkutė Klaipėdos BK 2023-2046 Aurelija Ramaneckaitė Tadas Rimkus
7 Vaidas Voroneckis KNBA Tadas Rimkus Aurelija Ramaneckaitė
Šveicarija (1)
# Šalis Žaidėjas Klubas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
8 Marvin Muller -
Slovakija (1)
# Šalis Žaidėjas Klubas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
9 Peter Petrovic -
Ukraina (6)
# Šalis Žaidėjas Klubas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
10 Sofiia Chernomorova Ukraina Marharyta Pylypchuk
11 Ivan Drobinchuk - Denys Slobodianyk Laura Voluiko
12 Anastasiia Fyts - Laura Voluiko
13 Marharyta Pylypchuk - Sofiia Chernomorova Denys Slobodianyk
14 Denys Slobodianyk - Ivan Drobinchuk Marharyta Pylypchuk
15 Laura Voluiko - Anastasiia Fyts Ivan Drobinchuk
Turkija (8)
# Šalis Žaidėjas Klubas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
16 Ilayda Acikel - Medinenur Ozturk Furkan Buyukgoze
17 Mert Nurettin Aydin - Muhammed Mahmut Sert Medinenur Ozturk
18 Mehmetemin Aktas - Furkan Buyukgoze Elif Sahra Demirel
19 Tellinur Atas - Elif Sahra Demirel Muhammed Mahmut Sert
20 Furkan Buyukgoze - Mehmetemin Aktas Ilayda Acikel
21 Elif Sahra Demirel - Tellinur Atas Mehmetemin Aktas
22 Medinenur Ozturk - Ilayda Acikel Mert Nurettin Aydin
23 Muhammed Mahmut Sert - Mert Nurettin Aydin Tellinur Atas
Kipras (1)
# Šalis Žaidėjas Klubas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
24 Markos Savvides -
Danija (1)
# Šalis Žaidėjas Klubas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
25 William Haurholm-Rasmussen -
Čekija (3)
# Šalis Žaidėjas Klubas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
26 Dennis Prazak -
27 Dennis Prazak - Vanessa Prazakova
28 Vanessa Prazakova - Dennis Prazak
Vokietija (1)
# Šalis Žaidėjas Klubas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
29 Finja Rosendahl -
Prancūzija (2)
# Šalis Žaidėjas Klubas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
30 Emma Reymond - Jeanne Remy
31 Jeanne Remy - Emma Reymond
Bulgarija (1)
# Šalis Žaidėjas Klubas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
32 Gabriela Spasova -






Spausdinimo versija