MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-06-22 02:08 took:221.2 s.

 

Turnyrai

Damų lyga


2023 Sausio 28 d.; Delfi sporto centras
MD
Suaug (A): 5
Suaug C (C): 12

CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (20)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Rasa Ambrasienė 2024-5093 1962 Suaug C Vaiva Kelečienė
2 Eglė Bagdonienė 2024-4499 1978 Suaug C Erika Bisturienė
3 Erika Bisturienė 2024-4409 1974 Suaug C Eglė Bagdonienė
4 Ausra Brikaite 1984 Suaug Aurelija Pakšytė
5 Rugilė Gečaitė 2024-4356 1988 Suaug Gintarė Gečė
6 Ugnė Gečaitė 2024-5176 1990 Suaug C Simona Braukaitė
7 Gintarė Gečė 1994 Suaug Rugilė Gečaitė
8 Indrė Gudelytė 2527 1982 Suaug C Aurelija Slapikaitė Jurkonė
9 Gerda Ivaškevičienė 2024-5499 1992 Suaug C Gilmina Juškutė
10 Renata Juodkaitė 2024-4190 1985 Suaug C Mila Pašin
11 Gilmina Juškutė 2024-5501 1997 Suaug C Gerda Ivaškevičienė
12 Vaiva Kelečienė 2024-5606 1979 Suaug C Rasa Ambrasienė
13 Lyda Mikėnienė 2024-4408 1971 Suaug C Gustė Šuliauskaitė
14 Aurelija Pakšytė 2024-4537 1979 Suaug Ausra Brikaite
15 Mila Pašin 2024-4188 1986 Suaug C Renata Juodkaitė
16 Jekaterina Ragoža 1986 Suaug C Milda Vitalytė
17 Aurelija Slapikaitė Jurkonė 2538 1984 Suaug C Indrė Gudelytė
18 Dina Sulejeva 2024-4470 1981 Suaug C Jurgita Januševičiūtė
19 Gustė Šuliauskaitė 2024-6126 2002 Suaug C Lyda Mikėnienė
20 Milda Vitalytė 2024-5521 1986 Suaug C Jekaterina Ragoža
Ukmergė Ukmergė (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
21 Vaida Žitlinskaitė 2024-5711 1994 Suaug Diana Lubė
BC421 VšĮ Badmintono centras (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
22 Indrė Glaniauskienė 2024-5853 1983 Suaug C Lina Montvydaitė
23 Jurgita Januševičiūtė 1979 Suaug C Dina Sulejeva
24 Diana Lubė 2024-5728 1987 Suaug Vaida Žitlinskaitė
25 Lina Montvydaitė 1992 Suaug C Indrė Glaniauskienė
26 Rūta Olšauskė 2024-5532 1980 Suaug C Gražina Vincel
27 Gražina Vincel 2024-5712 1998 Suaug C Rūta Olšauskė
28 Rūta Žigienė 1976 Suaug Veslava Tankevič
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
29 Rūta Bubulienė 2024-4232 1975 Suaug Vaiva Bubulytė
30 Vaiva Bubulytė 2532 2001 Suaug Rūta Bubulienė
31 Veslava Tankevič 1980 Suaug Rūta Žigienė
Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
32 Simona Braukaitė 2024-5128 1991 Suaug C Ugnė Gečaitė
- - (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
33 Vera Yesipchuk 1993 Suaug C Olga Sviridon
34 Olga Sviridon 1984 Suaug C Vera Yesipchuk

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija



Susiję renginiai