MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-23 02:09 took:243.2 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj


2023 Kovo 18 d.; Badmintono centras
VV MV VD MD
LT Cj (U15): 22 6 15 6 10 3 8 3

# Komanda Šalis Klubas Pozicija Reitingas
1 Rokas Daugėla KNBA 1 288 LT Cj (U15) VV
2 Simonas Deltuva KNBA 2 273 LT Cj (U15) VV
3 Liudas Gruodis CBC 3 140 LT Cj (U15) VV
4 Emilijus Noreika Smešas 4 136 LT Cj (U15) VV
5 Aleksandras Kriauza Tauras 5 125 LT Cj (U15) VV
6 Albertas Bašys BC421 6 118 LT Cj (U15) VV
7 Pijus Kulnys Raseinių BK 7 111 LT Cj (U15) VV
8 Ignas Milinis Tauras 8 89 LT Cj (U15) VV
9 Benediktas Andrijaitis Kretingos SM 9 87 LT Cj (U15) VV
10 Oliveris Garas Tauras 10 84 LT Cj (U15) VV
11 Simonas Pipiras BC421 11 80 LT Cj (U15) VV
12 Steponas Svorobovičius Tauras 12 74 LT Cj (U15) VV
13 Simas Stalauskas BC421 13 65 LT Cj (U15) VV
14 Grigas Šernauskas Smešas 14 63 LT Cj (U15) VV
15 Domantas Džervus Tauras 15 57 LT Cj (U15) VV
16 Aidas Gudelis BC421 16 57 LT Cj (U15) VV
17 Motiejus Jaseliūnas CBC 17 50 LT Cj (U15) VV
18 Augustas Petravičius Tauras 18 41 LT Cj (U15) VV
19 Pijus Jančauskas Raseinių BK 19 37 LT Cj (U15) VV
20 Paulius Švagždys Raseinių BK 20 30 LT Cj (U15) VV
21 Tomas Songaila Raseinių BK 21 6 LT Cj (U15) VV
22 Enrikas Mikolaitis Raseinių BK 22 - LT Cj (U15) VV
23 Ditė Kontrimaitė Kretingos SM 1 209 LT Cj (U15) MV
24 Liepa Murauskaitė Kretingos SM 2 173 LT Cj (U15) MV
25 Austėja Palčinskaitė CBC 3 124 LT Cj (U15) MV
26 Žemyna Deniušaitė Tauras 4 112 LT Cj (U15) MV
27 Rusnė Stoškutė Raseinių BK 5 82 LT Cj (U15) MV
28 Meda Šidlauskaitė BC421 6 65 LT Cj (U15) MV
29 Liepa Titaitė BC421 7 63 LT Cj (U15) MV
30 Paulina Džervutė Tauras 8 62 LT Cj (U15) MV
31 Gabrielė Klijūnaitė Raseinių BK 9 52 LT Cj (U15) MV
32 Miglė Kandroškaitė Tauras 10 52 LT Cj (U15) MV
33 Ūla Žemaitė AKBK 11 29 LT Cj (U15) MV
34 Emilė Bajorinaitė KNBA 12 27 LT Cj (U15) MV
35 Paulina Raudytė KNBA 13 12 LT Cj (U15) MV
36 Andrėja Kazlauskaitė Raseinių BK 14 8 LT Cj (U15) MV
37 Goda Mockutė Raseinių BK 15 2 LT Cj (U15) MV
38 Simonas Deltuva , Rokas Daugėla KNBA 1 424 LT Cj (U15) VD
39 Oliveris Garas , Aleksandras Kriauza Tauras 2 236 LT Cj (U15) VD
40 Simas Stalauskas , Simonas Pipiras BC421 3 215 LT Cj (U15) VD
41 Benediktas Andrijaitis , Emilijus Noreika Kretingos SM / Smešas 4 207 LT Cj (U15) VD
42 Ignas Milinis , Steponas Svorobovičius Tauras 5 188 LT Cj (U15) VD
43 Augustas Petravičius , Domantas Džervus Tauras 6 169 LT Cj (U15) VD
44 Enrikas Mikolaitis , Pijus Kulnys Raseinių BK 7 157 LT Cj (U15) VD
45 Aidas Gudelis , Albertas Bašys BC421 8 153 LT Cj (U15) VD
46 Tomas Songaila , Grigas Šernauskas Raseinių BK / Smešas 9 126 LT Cj (U15) VD
47 Pijus Jančauskas , Paulius Švagždys Raseinių BK 10 67 LT Cj (U15) VD
48 Ditė Kontrimaitė , Liepa Murauskaitė Kretingos SM 1 491 LT Cj (U15) MD
49 Liepa Titaitė , Meda Šidlauskaitė BC421 2 180 LT Cj (U15) MD
50 Gabrielė Klijūnaitė , Rusnė Stoškutė Raseinių BK 3 176 LT Cj (U15) MD
51 Žemyna Deniušaitė , Miglė Kandroškaitė Tauras 4 170 LT Cj (U15) MD
52 Paulina Džervutė , Ūla Žemaitė Tauras / AKBK 5 150 LT Cj (U15) MD
53 Emilė Bajorinaitė , Paulina Raudytė KNBA 6 123 LT Cj (U15) MD
54 Andrėja Kazlauskaitė , Goda Mockutė Raseinių BK 7 29 LT Cj (U15) MD

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija